18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Świąt nie będzie
croyna • 2012-11-14, 12:05
Tam, gdzie zaczyna się poprawność polityczna, kończy się zdrowy rozsądek.
Nie od dziś wiemy, że jeśli da się muzułmanom palec, biorą całą rękę wraz z ramieniem i portfelem. Boleśnie przekonali się o tym mieszkańcy duńskiego miasta Kokkedal. Otóż rada miejska doszła do wniosku, że choinka w centrum miasta to zbyt duży wydatek. Kryzys? Cięcia? Niezupełnie. Koszt choinki to równowartość 4 tysięcy złotych, a jakiś czas temu ta sama rada przeznaczyła 10krotnie większą sumę na islamskie święto ofiarowania. Tak, większość w radzie miejskiej stanowią muzułmanie.

Oczywiście nie obeszło się bez echa. Wzniosła się debata ogólnokrajowa, ale czy nie za późno? Jedna z telewizji chciała nagrać reportaż o problemie islamizacji. Skończyło się to napadnięciem ekipy przez zamaskowanych napastników, a samych dziennikarzy nazwano rasistami.

Tak btw, jakiej rasy są muzułmanie?

Boję się, że dla Zachodu niedługo będzie za późno na odwrót. W Polsce, póki co, to nam nie grozi, ale...
Zgłoś
Avatar
kamik306 2012-11-14, 22:38 3
Tak to jest brudasków wpuścić do kraju i klepać po główkach, bo mniejszość...
Zgłoś
Avatar
nyqual 2012-11-14, 22:38 1
Wystarczy spojrzeć nie daleko wstecz bo do II RP i popatrzeć na naszych kochanych braci Ukraińców.
Zgłoś
Avatar
z................k 2012-11-14, 22:38 2
Dla chcących zagłębić się w temat polecam euroislam.pl/
Zgłoś
Avatar
kakadu8 2012-11-14, 22:42
Multikulturalizm Zawsze BYŁ w Polsce. Poczytajcie historię założenia Lwowa. Mieszanka żydów polaków niemców nawet greków + okoliczni chłopi. Stalin wyrządził czystkami nam krzywdę niszcząc mniejszości (akcji wisła) .

Arabów nie znoszę nie rozumieją naszej zasad naszej kultury opartej na chrześcijaństwie + prawo rzymskie.
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-11-14, 22:43 2
Są rasy brudnej.
Zgłoś
Avatar
BamBam667 2012-11-14, 22:46 1
croyna napisał/a:

Tak btw, jakiej rasy są muzułmanie?


Ciapatej
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-11-14, 22:46
kakadu8 napisał/a:

Stalin wyrządził czystkami nam krzywdę niszcząc mniejszości (akcji wisła)


Akcja Wisła
Zgłoś
Avatar
BadAttitude 2012-11-14, 22:46 2
croyna napisał/a:



Tak btw, jakiej rasy są muzułmanie?



Zgłoś
Avatar
AceOfSpades 2012-11-14, 22:48 2
Muslimy są czymś w rodzaju rozrastającej się narośli rakowej na ciele już i tak chorej europy. Leku na raka jeszcze nie ma ale tą zaraze da się leczyć termitem.
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2012-11-14, 22:49
Efekt uboczny socjalizmu i poprawności politycznej.
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2012-11-14, 22:49
akurat, co jak co, ale jedyne dobre, co wynieśliśmy z historii (po)wojennej i "niemiecko-radzieckiego kondominium", to właśnie jednolitość etniczna naszego kraju. Poza większym grupami: Kaszubami, czy Ślązakami do których nic nie mam, nawet mi się ten folklor podoba, nie mamy za dużo imigrantów i innych grup językowych (czy religijnych), które to były źródłem problemów w 20-leciu między wojennym i później, do lat 50
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-11-14, 23:01
Przydałby się taki Hitler na to brudne ścierwo. Kiedy, do chuja, Europa przejrzy na oczy i zacznie tępić to robactwo? Jeszcze trochę i te śmieci nas tu pozabijają. Nie twierdze, że zależy mi na jakiejś duchowej warstwie Bożego Narodzenia, ale lubię samą atmosferę tego święta (pomijając handlowy boom), ale bez kurwa przesady. Niech te ograniczone umysłowo debile wypieprzają. To jest tragiczne, fajnie, że kraj jest tolerancyjny, ale mieszkam w Danii i jak widzę to całe muzułmańskie obrzydlistwo na ulicach, to włącza mi się automatyczny wkurw. Państwo daje im wszystko, a te kurwy panosza się jak u siebie. Tyle że teraz za późno na ogarnięcie tego burdelu. Jest jedna zaleta polskiej ksenofobii; Polacy nieprędko dopuszczą do napływu tego gówna.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-11-14, 23:13 1
tak przy okazji tematu. Gdzies na fb widzialem, posta, ze w izraleu w autobusach wisza ampulki z tluszczem swini. W celu takim, ze gdy taki zamachowiec samobojca wejdzie w kontakt z tym tluszczem, to ma mu to uniedostepnic droge do raju. Bo swinia to u nich zwierze nieczyste a jak robi zamach i w nim ginie to nie ma czasu tego odpokutowac czy sie z tego wyspowiadac nei wiem jak to sie u nich nazywa.
Wiec moze by tak po calej europie swinie puscic, to moze by spierdolili albo wysmarowac, tym tluszczem kazdy europejski pieniadz a gwarantuje, ze sie skurwysyny wyniosa. Pewnie bylbym geniuszem dobra ale sa jeszcze karty bankowe.
Zgłoś
Avatar
Kapitan Zombek 2012-11-14, 23:14 3
To nie chodzi o ksenofobię czy nastawianie Polaków.

U nas, póki co, socjal jednak jest za niski, w porównaniu do innych państw, i nie da się z niego wyżyć.
To jest moim zdaniem główny powód braku napływu muslimów, czarnuchów i innych nierobów ;]
Zgłoś
Avatar
n................2 2012-11-14, 23:20
Dlatego trzeba wzmacniac katolicyzm w naszym kraju, aby się przed nimi uchronic.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie