18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Świąt nie będzie
croyna • 2012-11-14, 12:05
Tam, gdzie zaczyna się poprawność polityczna, kończy się zdrowy rozsądek.
Nie od dziś wiemy, że jeśli da się muzułmanom palec, biorą całą rękę wraz z ramieniem i portfelem. Boleśnie przekonali się o tym mieszkańcy duńskiego miasta Kokkedal. Otóż rada miejska doszła do wniosku, że choinka w centrum miasta to zbyt duży wydatek. Kryzys? Cięcia? Niezupełnie. Koszt choinki to równowartość 4 tysięcy złotych, a jakiś czas temu ta sama rada przeznaczyła 10krotnie większą sumę na islamskie święto ofiarowania. Tak, większość w radzie miejskiej stanowią muzułmanie.

Oczywiście nie obeszło się bez echa. Wzniosła się debata ogólnokrajowa, ale czy nie za późno? Jedna z telewizji chciała nagrać reportaż o problemie islamizacji. Skończyło się to napadnięciem ekipy przez zamaskowanych napastników, a samych dziennikarzy nazwano rasistami.

Tak btw, jakiej rasy są muzułmanie?

Boję się, że dla Zachodu niedługo będzie za późno na odwrót. W Polsce, póki co, to nam nie grozi, ale...
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-11-14, 12:12 6
Tak btw, jakiej rasy są chrześcijanie?
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-11-14, 12:31 1
Cały ten biznes świąteczny (choinki, mikołaje czekoladowe, szał zakupów, itd) przynosi niewyobrażalne duże zyski, więc nie grozi nam zniesienie takiego święta.
Przecież "nie zabija się kury znoszącej złote jajka"
Zgłoś
Avatar
Bam_Bam 2012-11-14, 12:59 42
Oni są z rasy tzw. "wonzeuropy"
Zgłoś
Avatar
ZIP18PL 2012-11-14, 13:00 20


Są, jak widać bardzo tolerancyjni

Nie dopuśćmy, by to samo działo się u nas.
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-11-14, 13:05 1
Jeśli miałbym wybierać: katole, albo brudasy, to mój wybór jest oczywisty.
Co nie znaczy, że będę tę ciemnotę po dupie całował, tu i tam by się przydał umiar w głupocie.
Zgłoś
Avatar
Brind'amour 2012-11-14, 13:06 2
2050 welcome in Eurabia
Zgłoś
Avatar
Sombrero360 2012-11-14, 13:11 6
Ogólnie można mówić o NOP i ONR różne rzeczy - sam ich nie lubię, ale po części się z nimi zgadzam i chyba tylko dzięki skrajnej prawicy mamy szansę na to, że nie zaleją nas pierdoleni ekstremiści islamscy. Te kraje bliskiego wschodu są, jak dobitnie widać, na etapie chrześcijańskiego średniowiecza - wtedy europa zabijała i ogólnie odznaczała się brakiem jakiejkolwiek tolerancji wobec innych wyznań - oni przeżywają to dziś. Są na takim etapie umysłowym, na jakim była europa kilkaset lat temu
Zgłoś
Avatar
Rejtan 2012-11-14, 13:13
Niech teraz się wypowie jakiś lewak. Chętnie się pośmieje...
ZIP18PL, słuchasz Percivala?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-14, 13:26 8
Cytat:

Nie dopuśćmy, by to samo działo się u nas.


To już się u nas dzieje od dawna tylko zamiast kebabów mamy pejsatych poplecjuszy ale lemingi głosujące na PełO tego nie widzą.

Co do samego tematu to był taki norweg co wziął sprawy we własne ręce i pomimo ,że nie popieram mordowania ludzi to jednak się z nim zgadzam. Też był taki jeden niemiec co sobie ponoć sam strzelił w łeb (według jednych źródeł) albo zarzył trucizne (według innych źródeł) i też nie pochwalam tego co robił do końca ale uważam ,że miał racje w tym co mówił - przynajmniej na temat tej pejsatej zarazy.
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-11-14, 18:01 1
"Świąt nie będzie... Sram na renifery chłopcze, to nie mój poziom. Moje sanie ciągnie czarny kozioł..."
Zgłoś
Avatar
JacobX14 2012-11-14, 21:20 1
Jestem antysemitą i nie tylko, ale murzynów lubie, bo oni jakby nie patrzeć nie są tacy źli(chyba że w ameryce, ale tam to każdy jest pojebany).

Twierdze że pare bomb atomowych, na arabów i żydków i ameryke, i pokój na świecie mamy ja kw banku
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-11-14, 22:29 2
Multikulturalizm to jest coś co się nie może sprawdzić i prędzej czy później doprowadzi do wojen domowych, prześladowań na skalę masową itd... Ale lewactwo (tfu) tego nie zrozumie bo to za głupie
Zgłoś
Avatar
m................y 2012-11-14, 22:34 1
Multikulturalizm był, jest i będzie z góry skazany na zagładę. Pamiętać o tym.
Zgłoś
Avatar
G................z 2012-11-14, 22:37 1
Velture napisał/a:


Też był taki jeden niemiec co sobie ponoć sam strzelił w łeb (według jednych źródeł) albo zarzył trucizne (według innych źródeł) i też nie pochwalam tego co robił do końca ale uważam ,że miał racje w tym co mówił - przynajmniej na temat tej pejsatej zarazy.



Jeśli mamy być dokładni to Austriak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie