18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Świecące pasy
kesnall • 2012-12-27, 22:21
10-letnia Aurora zastanawiała się czemu samochody nie zatrzymują się na przejściach dla pieszych i jedyny wniosek do jakiego doszła to, że po prostu pasy na drodze są zbyt mało widoczne. IBM postanowiło coś na to zaradzić i zorganizowało eksperyment. Szkoda byłoby coś takiego wprowadzić - mniej wypadków ;/

Zgłoś
Avatar
sMieciu 2012-12-27, 23:05 13
W Polsce się nie przyjmie, cyganie od razu zapierdolą do domu taki 'nowy dywan'
Zgłoś
Avatar
C................n 2012-12-27, 23:28
No już, u mnie skrócili czas w jakim się latarnie mają świecić aby zaoszczędzić a oni chcą podświetlane pasy wprowadzić
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2012-12-28, 0:03 10
Nie no ja jebie... Niektórzy nie mają jak sobie wody zagotować bo ich nie stać na prąd i gaz a tu kurwa ktoś świecące pasy wymyślił. Prawda jest taka, że 90% wypadków na przejściach spowodowane jest głupotą pieszych. Wyjdzie taka święta krowa przed samą maskę i jeszcze pretensje ma, że się z piskiem hamuje. Nie wiem jak jest w stanach, ale w Polsce NIE MOŻNA nagle się zatrzymać i ustąpić pieszemu bo stwarzamy tym samym tylko nie potrzebne zagrożenie. Kierowca MA OBOWIĄZEK puścić pieszego jeśli ten zrobił krok na zebrę. Jak mnie wkurwiają takie tępe dzidy, które z "grzeczności" zatrzymują się przed każdym przejściem jeśli tylko ktoś czeka by przejść na drugą stronę. Na szczęście wystarczy myśleć aby nie dać się przejechać na pasach. Ci drudzy, u których procesy myślowe wiążą się tylko z jedzeniem czy sraniem wyeliminują się sami Szkoda tylko, że kosztem niewinnych kierowców
Zgłoś
Avatar
astronauta 2012-12-28, 0:31 11
Cytat:

Szkoda byłoby coś takiego wprowadzić - mniej wypadków ;/



a żeby Cię CHUJU auto potrąciło !
Zgłoś
Avatar
RexDex 2012-12-28, 0:37
@Gwardek: co do zatrzymywania się przed pasami to też tak myślałem Teraz mam dzieci i sam jestem tą "tępą dzidą", która się przed pasami zatrzymuje jeżeli ktoś idzie (spoglądając najpierw w lusterko wsteczne). Innymi słowy - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2012-12-28, 0:38
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Sorg 2012-12-28, 0:39 5
@Gwardek
A mnie wkurwiają tacy jak ty. Masz tonę blachy, która Cię chroni i zapierdalasz sobie przez pasy mało po stopach nie przejedziesz.
Zgłoś
Avatar
T................a 2012-12-28, 0:41 1
Teraz ludzie zamiast patrzeć co dzieje się na ulicy przechodząc przez pasy, będą gapić się w ziemie.
IDEALNE KURWA !!
Zgłoś
Avatar
mentosik23 2012-12-28, 0:44 5
"10-letnia Aurora zastanawiała się" tak kurwa, miliony ludzi nie wpadło na to, dopiero malutka Aurora wpadła na genialny pomysł i przypadkiem IBM był obok i podchwycił pomysł. Przecież tu nie chodzi o żadne bezpieczeństwo, o żadne wynalazki. Tu chodzi o reklamę IBM... ŻENADA
Zgłoś
Avatar
Crowell 2012-12-28, 2:37
więcej świecących produktów pożerających prąd. A może by tak zamienić wzór "zebry" na jakiś inny i opatentować.. albo umieszczać reklamy
Zgłoś
Avatar
Darthkac 2012-12-28, 4:08
Chciałem napisać dłuższy post na temat tego genialnego pomysły. Skrócę: chuj to da.
Zgłoś
Avatar
mazitbg 2012-12-28, 9:00
Gwardek
To warszawiak tylko 1 z 10 tam się zatrzymuje i ustępuje bo reszcie się śpieszy chuj wie gdzie.
Zgłoś
Avatar
apparition 2012-12-28, 10:23 1
Zgadzam się że należy się zatrzymać jak jest sznur samochodów i jest ciężko przejść, to wtedy też stanę i puszczę pieszych (sam sporo ostatnio spaceruję i to z wózkiem i dzieckiem ),
ALE no sorka, rozwalają mnie sytuacje i PSEUDO kulturalni kierowcy => jak jadą DWA samochody i później jest pusto, to mnie rozwala jak ten pierwszy samochód staje, przepuszcza pieszego, i dopiero rusza! To jest deczko nielogiczne i nieekologiczne! Bo raz że pieszy zaoszczędzi powiedzmy 10-20 sekund, to ile pójdzie paliwa na ponowne ruszenie dwóch samochodów (no i azbestu z hamulców, bo silnikiem się nie wyhamuje z reguły za takim "kulturalnym" kierowcem, który nie patrzy w lusterko...)? A jakby nie hamował ten pierwszy tylko przejechał to pieszy by sobie spokojnie przeszedł i nic się by nie stało jakby poczekał te paręnaście sekund dłużej (albo i nie dłużej, bo raczej poczeka aż stanie dany samochód, i dopiero wlezie na pasy...)...
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2012-12-28, 10:41 1
@ Do wszystkich, którzy się do mnie przyjebali.

Otóż oświadczam wam matoły, że nie jestem z Warszawy tylko z Lublina. Jeśli natomiast chodzi o moją kulturę jazdy, to nie mam sobie nic do zarzucenia a bałwany, które twierdzą iż powinienem się zatrzymać przed przejściem dla pieszych, jeśli tylko ktoś czeka na przejście, znaczy, że prawka to w rękach nie miał. Zróbcie najpierw prawko a potem bluzgajcie ;] Ahh tak byłbym zapomniał. Teraz gimbazjum będzie miało trudniej od 19 stycznia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie