18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Święcenie jajek 2020
OpenStreetMaps • 2020-03-29, 14:24
Jeśli komuś się nie podoba to że ksiądz w tym roku zamiast wodą będzie kropił spirytusem to niech pierwszy zapali zapałkę :-D :lol:

Je...........ik
2020-03-29, 15:52
Ciekawe co na to katolicy haha koronawirus przeciez to boża sprawka, mam szczęście ze nie jestem wierzący w bajki o bogu :)

2020-03-29, 18:32
Ja lubię jedzenie ze święconki i inne dania, przygotowane specjalnie z okazji tego święta.Przykro mi, że w tym roku nie pójdę do mamusi na jedzonko :kawa:

2020-03-29, 18:49
A ch*j z tymi świętami

j***ć to

2020-03-29, 20:35
Jerzy_Owsik napisał/a:

Ciekawe co na to katolicy haha koronawirus przeciez to boża sprawka, mam szczęście ze nie jestem wierzący w bajki o bogu



nie wiem, onanizujesz się pod swoimi tekstami, czy jak, proponuję
popraw formę jak już trolujesz i jeszcze ci płacą, bo za takie opie**alanie się to ja bym dał ci kopa w dupe po pierwszym dniu pracy u mnie

Je...........ik
2020-03-29, 20:43
edmund napisał/a:

nie wiem, onanizujesz się pod swoimi tekstami, czy jak, proponuję
popraw formę jak już trolujesz i jeszcze ci płacą, bo za takie opie**alanie się to ja bym dał ci kopa w dupe po pierwszym dniu pracy u mnie



Wale konia do kościelnych dzwonów tak mi zostalo z młodzieńczych lat jak bylem ministrantem

2020-03-29, 20:56
Jerzy_Owsik napisał/a:

Wale konia do kościelnych dzwonów tak mi zostalo z młodzieńczych lat jak bylem ministrantem



Czyli Twoja złość wobec Wiary i Kościoła wynika z tego, że musiałeś księdzu pęto opie**alać.... Cóż, trauma Cię tłumaczy... :mrgreen:

2020-03-29, 21:36
Katolicyzm to takie wyznanie którego celem jest pogardy Bogu okazywanie
Katolickie żłoby brak zaufania okazują Bogu na różne sposoby.
Modląc się do jakiś wymyślonych pachołków świętych negując dogmat o Jednym tyko Bogu ( Ewentualnie jednym Bogu w Trójcy Św ) Kierując swe modły do wymyślonych nic nie znaczących pachołków pokazują Bogu demonstracyjnie
że zapomnieli o jego wszechmocy i wszechwiedzy . Jakiż to słaby ten ich Bóg że aż tylu pomocników potrzebuje. Ewentualnie niezasługujący na bezpośrednie zaufanie skoro szukają sobie pośredników . ( Największy to bezsens bo Bóg wszech-słyszący każde zwracanie się do jakiegoś zmyślonego bytu i tak słyszy bezpośrednio ubolewając nad tym że marny człowieczek nie ufa mu i nie wierzy w jego dobroć i boskość.)
W dodatku katole bezceremonialnie potrafią Bogu rozkazy wydawać zwracając się do stwórcy jak do lokaja czego najlepszym przykładem jest Grzegorz Braun. https://www.sadistic.pl/tryb-rozkazujacy-w-stosunku-do-boga-vt510051.htm

A poza tym żaden katol nawet nie potrafi pochwalić Jezusa.

Który to pierwszy uczyni ten ma ode mnie PIWO

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! ................... czekam.

2020-03-29, 22:40