18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
voidinfinity 2017-08-30, 10:23 1
Abraxus napisał/a:

Wasza religia pozbawiona walki o nawracanie traci sens. Nie macie wtedy żadnego celu do realizacji.



Zresztą jest taka koncepcja mówiąca o tym, że ludzie pojmują świat w kategoriach konfliktu.

konflikt dobra ze złem,
konflikt biedy z bogactwem,
konflikt głupoty z mądrością,

kurwa nawet w komediach romantycznych jest konflikt - nawet jeżeli jest to tak bzdurny konflikt że ona go kocha, a on ją nie

Coś co nie jest konfliktem jest dla ludzi nudne jak flaki z olejem.

Zabrać wierzącym konflikt i faktycznie - ich religia przestaje mieć sens.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-08-30, 10:29
@up AMENT.
Drugie zdanie.
Sprzedam opla.
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2017-08-30, 15:41
Cytat:

My tylko oznajmiamy fakt, że nie ma żadnego boga a wiara w takie rzeczy jest po prostu dziecinna i pozbawiona sensu.



Musisz być bardzo smutnym, nieszczęśliwym człowiekiem, skoro wierzysz, że po śmierci jest tylko ciemność i robactwo.
Dlatego też i za Ciebie się pomodlę. Tymczasem się cieszmy kolejnym pięknym dniem, alleluja!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-08-30, 15:43
A ty potrzebujesz nagrody po śmierci, żeby cieszyć się życiem i być dobrym człowiekiem za życia?
Jakby z Ciebie przekupny interesowny sukinsyn co jest grzeczny za życia, żeby po śmierci dostać nagrodę
Jest mi bardzo wszystko jedno co się ze mną będzie działo po śmierci. Mogą mnie nawet podrzucić na grzędę, żebym nawoził pomidory.
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2017-08-30, 16:50
Cytat:

A ty potrzebujesz nagrody po śmierci, żeby cieszyć się życiem i być dobrym człowiekiem za życia?



Nigdzie nie wspomniałem, że jestem grzeczny dla obietnicy Raju. Dobrym człowiekiem trzeba być zawsze, a nie atakować innych, bo wierzą. Jezus nauczał miłości do drugiego człowieka. Ja dobrym dla każdego staram się być codziennie, a za moje grzechy Pan mnie rozliczy. Cieszę się kolejnym dniem i Tobie też życzę dobrego dnia!
Zgłoś
Avatar
szpajder 2017-08-30, 22:42 1
Abraxus napisał/a:

szpadjerowi skończyły się argument przeszedł więc do znieważeń aż w końcu zamilkł. Tak się kończy każda dyskusja z wierzącymi. W pewnym momencie sami sobie zdają sprawę, że tych bzdur nie da się obronić
Muszą po prostu przerwać dyskusję bo sami zaczynają zauważać, że ich wersja się kupy dupy nie trzyma i jeszcze parę słów więcej i sami przestaną wierzyć

Śmiało. O czym chcesz podyskutować (nazwanie kogoś ćwokiem i życzenia dobrej nocy to już zniewaga? - chyba w twoim zaściankowym rozumku). Oj kmiotku... Nie wygłupiaj się. (mam nadzieję że masz życie, poza internetem.) Pan Bóg jest super!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-08-30, 22:49 1
@up człowiek jest lepszy od boga bo człowiek jest
Dobrej nocy. Tylko nie wal znowu konia w łóżeczku bo jezus patrzy
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2017-09-01, 0:30
Cytat:

Pan Bóg jest super!



Amen, Przyjacielu, amen.
Zgłoś