18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Świetne zdjęcia Warszawy
Mizantrop • 2013-02-18, 12:33
Ludzie z podziwem oglądają zdjęcia Nowych Jorków, Londynów i innych Hong Kongów, a sami mamy nie gorsze widoczki. Kilka zdjęć Warszawy o poziomie światowym

Warszawa nocą:


Świt:


Złote tarasy:


Plac zamkowy:


Pałac Kultury i Nauki:


W źródle znajduję się jeszcze kilkanaście innych fotografii więc zapraszam zainteresowanych

źródło
Zgłoś
Avatar
GloomyUndertaker 2013-02-18, 19:06
kamyk69 napisał/a:



Może, gdybyś nie wychował się na Lubelszczyźnie, a w Warszawie, to posiałdbyś tą niezwykłą umiejętność czytania ze zrozumieniem

Przykro mi



Gdybym wychował się w Warszawie to na pewno byłbym na Twoim beznadziejnie daremnym poziomie. Czytanie ze zrozumieniem? Ja mam tą "niezwykłą" zdolność jak większość ludzi a czy Ty wiesz o czym piszesz? Jak masz ochotę rzucać błotem to wyślij PW a nie hejtuj w komentarzach. zauważ że ani Ty ani ja nie mamy tu poparcia. Mi to zwisa i powiewa, nie pokrzykuję jak Ty. Zresztą, już mi się nie chce zabierać głosu w tej dyskusji. Myślę (to dla Ciebie niepojęte, że inni też myślą a nie tylko Ty?) że powinieneś wziąć zimny prysznic bo już Ci się zwoje prostują na mózgu. Walnij jakąś ciętą ripostą na koniec, bo uwielbiasz mieć swoje na wierzchu. Powodzenia w podróżach po naszym pięknym kraju - nawet jeśli Warszawa jest och i ach to nasze wiochy, skanseny, ziemianki są dla nas dużo bardziej wartościowe i ciekawe. A Ty swoimi tekstami pogłębiasz tylko wypaczony wizerunek przeciętnego warszawiaka w Polsce.

garota - kratka piw ode mnie.
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-02-18, 19:19
aopia napisał/a:

Prawda jest taka, że musisz mieszkać w tym mieście trochę dłużej i zobaczyłbyś, że nie ma takiego pospiechu, żyje się tutaj tak samo jak w innych miastach.



1. Nic nie musze.
Za to ty musisz pogodzić się z tym, że niektórym może NIE ODPOWIADAC zycie w duzym miescie.
2. Nie, nie żyje sie tak samo, po chuj to pierdolenie.
3. Nie, w ogole nie ma pospiechu, nie widac tego nawet w ruchu ulicznym, w ktorym to wszyscy jada zgodnie z przepisami, spokojnie i plynnie, nikt nikomu sie nie wpycha, nie wymusza, nie zajezdza drogi i nie trąbi, kierowcy są sympatyczni i życzliwi, nie raz pozwolą ci sie wlaczyc do ruchu, wszak nigdzie im sie nie spieszy

I żebyś wrazliwy debilu jeden z drugim prypadkiem nie wzial tego za 'pojazd po warszawie', bo to nie jest zaden pojazd, tylko takie sa realia. I jednym to pasuje a innym nie.
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-02-18, 19:25 1
ejdzbikej napisał/a:



1. Nic nie musze.
Za to ty musisz pogodzić się z tym, że niektórym może NIE ODPOWIADAC zycie w duzym miescie.
2. Nie, nie żyje sie tak samo, po chuj to pierdolenie.
3. Nie, w ogole nie ma pospiechu, nie widac tego nawet w ruchu ulicznym, w ktorym to wszyscy jada zgodnie z przepisami, spokojnie i plynnie, nikt nikomu sie nie wpycha, nie wymusza, nie zajezdza drogi i nie trąbi, kierowcy są sympatyczni i życzliwi, nie raz pozwolą ci sie wlaczyc do ruchu, wszak nigdzie im sie nie spieszy

I żebyś wrazliwy debilu jeden z drugim prypadkiem nie wzial tego za 'pojazd po warszawie', bo to nie jest zaden pojazd, tylko takie sa realia. I jednym to pasuje a innym nie.



W dupie byłeś i gówno widziałeś. Pierdolnięci kierowcy są we Wrocławiu i w Katowicach. Może na Puławskiej w Warszawie jeżdżą debile, ale tak to nie spotkałem się z wieloma sytuacjami chamskich kierowców. I pośpiechu nie ma. Kurwa co z tego, że duże miasto. Co wy sobie myślicie, że Warszawa to Manhattan? Są dzielnice, które w ogóle nie wyglądają jakby należały do Warszawy, gdyby nie niebieskie nazwy ulic. Jeśli ktoś był tu i żył w pośpiechu, to równie dobrze może żyć w pośpiechu w innych miastach tyle, że w Warszawie możesz tak żyć, bo jest ci to umożliwione. Poza tym, Warszawa to przede wszystkim wygoda. Wszędzie blisko, wszędzie wszystko. Wygoda. Mógłbym żyć poza Warszawą gdybym nie musiał codziennie spędzać 2 godziny w podróży.
Zgłoś
Avatar
RurkazKremem 2013-02-18, 19:31
ejdzbikej:

Bardzo się cieszę, że masz góry, lasy i tak dalej. Mnie wkurwiałoby to, że aby coś kupić muszę dymać do innego miasta.
Do spalin można się przyzwyczaić.
A pewnie nie mogłeś się odnaleźć, bo Twój móżdżek nie ogarnia rozkładu ZTM.

Następnym razem sięgnij po słownik i "udeż" się nim w łeb.

Pozdrawiam,
zagazowana spalinami, arogancka egoistka z Warszawy, która ma dość słoików i innych wieśniaków.
Miłego dnia.

co do kierowców: ja pierdolę, wszędzie są i tacy którzy są chamami i tacy, którzy są normalni. już kurwa nie szukaj argumentów z dupy.
Zgłoś
Avatar
lufnik1946 2013-02-18, 19:51
Zgłoś
Avatar
WirującyLaczek 2013-02-18, 22:20
Weź z tymi zdjęciami to na wioche. warszawa same wieśniki, złodzieje i oszuści tam mieszkają.
a kierowcy to największe chamy i idioci. tylko najebać kurwa takim cwaniaczkom. Chuj Wam w dupę. Jak z serwerowni sadistica do krakowa.


O tak mi możecie co najwyżej robić, do papy sssać.
Czujesz ten smak ? To smak pogardy!!
Zgłoś
Avatar
Mutarito 2013-02-18, 22:36
Na zdjęciach prawie jak New York, tylko shitty...
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-02-19, 0:18 1
WirującyLaczek napisał/a:

Weź z tymi zdjęciami to na wioche. warszawa same wieśniki, złodzieje i oszuści tam mieszkają.
a kierowcy to największe chamy i idioci. tylko najebać kurwa takim cwaniaczkom. Chuj Wam w dupę. Jak z serwerowni sadistica do krakowa.
Obrazek

O tak mi możecie co najwyżej robić, do papy sssać.
Czujesz ten smak ? To smak pogardy!!



I to jest właśnie szablonowy bydlak z śłuńska lub jakiejś podgranicznej podlaskiej wsi. Boli dupa, że ja sobie kurwa mogę pójść do Opery Narodowej, do Teatru Rozmaitości, do Łazienek, popatrzeć na parady pojebów, mieć sklep, alkoholowy, aptekę co 200 metrów, a ty najwyżej możesz popatrzeć jak krowy się wypasają. Największą atrakcją jest jak wójt przyjedzie samochodem przez łąkę. Do sklepu możesz PKSem raz w tygodniu. Kurwa my na wasze łąki płacimy miliard janosikowego. Ciśniecie na Warszawę, a hajs pobieracie. Śłuńsk niech wypierdala po swoją chujonomię, podlasie niech się dołączy do kurwa Rosji, bo więcej osób tam mówi po rosyjsku niż po polsku.

Tak wolisz rozmawiać?
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-02-19, 0:33
I kurwa!

Ma być to autoshare, albo Was napierdole!
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2013-02-19, 1:20
aopia napisał/a:


Kurwa my na wasze łąki płacimy miliard janosikowego. Ciśniecie na Warszawę, a hajs pobieracie.


jaki luj chyba cała polska ze "bydlakami ze ślunska" na czele utrzymują Warszawę i takich bambusów jak ty. nie odbudowano by Warszawy nie spłacono by nawet połowy długu gierka i nie wybudowano by tych wszystkich miejsc pracy i pięknych parków oraz galerii handlowych, gdyby nie bydlaki ze śląska i reszta kurwa Polski idioto.

aopia,
i chyba kurwa nigdy nie wyjechałeś z tej swojej jebanej Warszawy z reklamami zamiast drogowskazów. uwierz mi, że tyle samo jak nie więcej rzeczy jest do oglądania i robienia w aglomeracji śląskiej, Krakowie czy Wrocławiu niż w Warszawie no i oczywiście jest więcej połączeń drogowych i nie stoi się cały czas w korkach z takimi bucami jak ty lub twoi rodzice, którzy zapewne cię utrzymują.
Po za tym co to kurwa jest jakaś polsko- warszawska czy jaki chuj. Przez takich ludzi jak ty wszyscy uważają Warszawiaków za cweli.
Zgłoś
Avatar
tolopl 2013-02-19, 1:53
leciałem nad Warszawą samolotem z London Stansed i przyznam, że nad Warszawą jest chmura jarania zielska
Zgłoś
Avatar
garota 2013-02-19, 9:21
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
aopia 2013-02-19, 10:25
generaleiroxD napisał/a:


jaki luj chyba cała polska ze "bydlakami ze ślunska" na czele utrzymują Warszawę i takich bambusów jak ty. nie odbudowano by Warszawy nie spłacono by nawet połowy długu gierka i nie wybudowano by tych wszystkich miejsc pracy i pięknych parków oraz galerii handlowych, gdyby nie bydlaki ze śląska i reszta kurwa Polski idioto.

aopia,
i chyba kurwa nigdy nie wyjechałeś z tej swojej jebanej Warszawy z reklamami zamiast drogowskazów. uwierz mi, że tyle samo jak nie więcej rzeczy jest do oglądania i robienia w aglomeracji śląskiej, Krakowie czy Wrocławiu niż w Warszawie no i oczywiście jest więcej połączeń drogowych i nie stoi się cały czas w korkach z takimi bucami jak ty lub twoi rodzice, którzy zapewne cię utrzymują.
Po za tym co to kurwa jest jakaś polsko- warszawska czy jaki chuj. Przez takich ludzi jak ty wszyscy uważają Warszawiaków za cweli.



Widzisz komu i na co odpowiedziałem? Gdyby nie on, tak bym nie napisał. I sprawdź sobie. Bogatsze powiaty utrzymują biedniejsze. Warszawa płaci miliard "janosikowego".
I zdziwiłbyś się, bo nie mieszkałem tylko w Warszawie, a z polskich miast odwiedziłem wszystkie ważniejsze.
A wyjechałeś kiedyś z Polski? No to zobaczysz wtedy różnice. Jedynie Warszawa jakoś nadgania, chociaż też mizernie.

Ale faktem jest, wstawisz zdjęcie centrum Warszawy i każdemu dupa pęka na ten widok i kurwa myślą jak to by dojebać Warszawie, jak to kurwa sprytnie pojechać na Warszawę.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-03-01, 18:39
Ech ciężko mi się juz zwracać "rodacy" do innych krajanów jak widze to przerzucanie się gównem między sobą, hejt na warszawe i argumenty ze jest syf hujowi kierowcy smog blablabla, naprawde sprawiacie wrazenie jakby wam dupa miala pierdolnąć z zazdrości, z kolei warszawiacy: słoiki, ja mam to ja mam tamto w miescie - wy z kolei zachowujecie sie jakbyscie Brukseli mieszkali. Taka sama wasza opera narodowa jak i moja - to nie jest nic wasze. Tworzycie hujowe granice a potem napierdalacie i oskarzacie innnych o podkreslanie roznic i licytowanie sie w stylu "moje lepsze bo mojsze"
Ja sobie mieszkam w Tarnowie, w małym mieście, niecałe 120k ludnosci i kocham to miasto, stare galicyjskie kamieniczki fantastyczny starówkowy klimat i kocham to ze znam calutkie miasto co do jednej ulicy. To tu chlałem to tam popalałem, kocham to uczucie kiedy budze sie na zgonie huj wi gdzie w jakimkolwiek miejscu miasta i mam wyjebane bo wiem czego sie spodziewac gdzie pojsc gdzie nie isc a wy żryjcie się tak jakby urzad miasta w którym jestescie zameldowani był dla was dobrem najwyższym. Prawda moze Tarnów nie jest piekny jak stare miasto w Krakowie czy Warsaw-downtown ale byłem tu i tu i więcej tam obskurnych osiedli niz u mnie. Najbardziej podobał mi się Wrocław świetne miasto. Dlatego pozdrawiam Wrocławiaków a reszte spinaczy mam w głębokim poważaniu za nazywanie mnie, czującego się w każdym mieście jak u siebie - w Polsce - pierdolonym słoikiem czy innym takim
Zgłoś