18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Świetne zdjęcia Warszawy
Mizantrop • 2013-02-18, 12:33
Ludzie z podziwem oglądają zdjęcia Nowych Jorków, Londynów i innych Hong Kongów, a sami mamy nie gorsze widoczki. Kilka zdjęć Warszawy o poziomie światowym

Warszawa nocą:


Świt:


Złote tarasy:


Plac zamkowy:


Pałac Kultury i Nauki:


W źródle znajduję się jeszcze kilkanaście innych fotografii więc zapraszam zainteresowanych

źródło
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-02-18, 16:40
pierwsze zdjecie robi wrażenie ale fotograf poszedł na łatwiznę ucinając to co brzydkie i wstawił w fotoszopie odbicie lustrzane
Zgłoś
Avatar
D................2 2013-02-18, 16:52
Jak na serialach w tvnie:D a Pragi za chuja nie pokażą
Zgłoś
Avatar
Miszogun 2013-02-18, 16:55
Niby miasto a same wieśniaki...
Zgłoś
Avatar
kamyk69 2013-02-18, 17:01 1
Mondus napisał/a:

Wybaczcie mi użytkownicy sadola, że wdaję się w polemikę z kamyk69 ale:

Urodziłem się w Warszawie, wychowałem się na Lubelszczyźnie, sentymentalnie związany jestem z morzem a obecnie mieszkam na Śląsku i nigdzie, nawet w Sosnowcu nie ma tak zapatrzonych w siebie i własną nieomylność ludzi jak w Warszawie. Przykro mi że przez takich ludzi jak Ty, opinia o Warszawiakach jest taka a nie inna. W Twoich oczach mogę być wieśniakiem o małym rozumku ale to tylko świadczy o Tobie - jak bardzo ograniczony i ubogi intelektualnie jesteś.

matikiller - "stolyca" to zaakcentowane "mazurzenie" słowa "stolica".



Może, gdybyś nie wychował się na Lubelszczyźnie, a w Warszawie, to posiałdbyś tą niezwykłą umiejętność czytania ze zrozumieniem

Przykro mi
Zgłoś
Avatar
Hexe 2013-02-18, 17:18
szkoda tylko, że na każdym zdjęciu (odnosząc się do linku) jest niemalże to samo miejsce, ewentualnie z różnych perspektyw. nie ma się czym chwalić
Zgłoś
Avatar
mooop12 2013-02-18, 17:20
ramzei napisał/a:

"Świetne" "Warszawa" te dwa słowa jakoś do siebie nie pasują...



Boli dupa że w swojej wsi nie masz co zwiedzać, co?
Zgłoś
Avatar
garota 2013-02-18, 17:20 2
Dobra a ja powtórzę to co jest normalne i co już nie raz pisałem. Atakujecie to co jest ważne w tym kraju. Naprawdę każda stolica ma to do siebie że jest mniej lubiana przez inne miasta a już nie piszę o miasteczkach i wsiach. Mam rodzinę na wsi i w lublinie i tak samo pierdolili ludzie. Tak samo mnie chcieli napierdalać na wsi bo jestem z Warszawy i z ich dziewczynami chodzę. I widzicie, zazwyczaj o warszawie gadają źle faceci A czemu, a bo legia, a bo kasa, a bo chłopaki z Warszawy są pewni siebie i się nie opierdalają...a dziewczyny do nas lgną. Czemu? Pewnie dlatego że tak jak ktoś powyżej pisał, Warszawiacy uważają się za pępek świata, że są wzorami cnót itd itp. Tacy też są i tacy właśnie wyrabiają opinię Warszawie bo oni chcą zawsze zabłysnąć. Ale przeciętny Warszawiak jak ja sra na takie pierdolenie bo wie że w interesach a na nich świat się kręci, to i tak każdy hejter, frajer wrzucający zdjęcia zniszczonej Warszawy (patrioci? kurwa cebulaki) będzie musiał wpaść do wawy. I będzie przemykał ze spuszczoną głową po mieście. A wróci do siebie i "ale syf, frajerzy, ruchałem ich panny )". Ehhh ludziska życzę Wam wszystkim dobrze, ale czasem żałuję że nie mogę Wam wszystkim skuć mordy....
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-02-18, 17:32
RurkazKremem napisał/a:



tak, urodziłam się w Warszawie i mieszkam w niej od dwudziestu-paru lat. A Tobie i innym wieśniakom po prostu żal dupkę ściska. tylko wstyd się przyznać.



Do ciebie i wszystkim tobie podobnych:
Zalezy od osobistych preferencji. Ja mieszkam w karpaczu i bycmoze jestem 'wiesniakiem spinajacym dupe' ale za chuja nie zamienilbym go na warszawe. Mam dookola gory, lasy, nature, domek pośród drzew i inne duperszmity i czuje sie w tym otoczeniu zajebiscie.

W warszawie mieszkalem rok, myslalem ze mnie chuj strzeli, smrod, spaliny, hałas, wszechobecny pęd, pośpiech, stres- no na chuj mi to. I co z tego ze na zdjeciach wyglada ladnie skoro w rzeczywistosci chujem wieje?
Pozdrawiam,
Wieśniak spinający z żalu dupe.

PS. Każdy kto tu zarzuca wieśniakom z prowincji zazdrość w odpowiedzi na ich pogarde do stolicy jest takim samym ubogim w umysł wieśniakiem i szerokość pod którą mieszka nie ma z tym nic wspolnego. Udeż w stół a nożyce się odezwą
Zgłoś
Avatar
Marshal 2013-02-18, 17:35
Zdjecia fajne ale przedstawiaja miejsca ktore kazdy zna.
Stara Praga albo jakies konkretne zakatki Starego Miasta a nie Zamek.

A co do pojazdu na Warszawe. Na sadolu to juz taka tradycja, ze jak ktos zamiesci cos fajnego o Warszawie to odrazu robi sie masa hejtu i pojazdu jacy to my zli jestesmy. Ciekawe tylko, ze nie widzialem tekstow typu "oo jacy my zajebisci jestesmy" tylko caly czas "jakie oni to chuje" - i to tak odrazu - pierwszy komentarz potrafi taki byc.... to swiadczy o Was nie nas.

EDIT:
do Pana wyzej
No widzisz a ja nie zamienilbym Warszawy na nic innego i kropka.
Ale ja przynajmniej nie ublizam mieszkancom innych miast.
A ze jest jak jest. No coz nikt Ci tutaj nie kazal byc prawda? przybyles do miasta ze swojej wlasnej woli, wiec cos Cie tutaj popchnelo...
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-02-18, 17:44
Marshal napisał/a:

Zdjecia fajne ale przedstawiaja miejsca ktore kazdy zna.
Stara Praga albo jakies konkretne zakatki Starego Miasta a nie Zamek.

A co do pojazdu na Warszawe. Na sadolu to juz taka tradycja, ze jak ktos zamiesci cos fajnego o Warszawie to odrazu robi sie masa hejtu i pojazdu jacy to my zli jestesmy. Ciekawe tylko, ze nie widzialem tekstow typu "oo jacy my zajebisci jestesmy" tylko caly czas "jakie oni to chuje" - i to tak odrazu - pierwszy komentarz potrafi taki byc.... to swiadczy o Was nie nas.

EDIT:
do Pana wyzej
No widzisz a ja nie zamienilbym Warszawy na nic innego i kropka.
Ale ja przynajmniej nie ublizam mieszkancom innych miast.
A ze jest jak jest. No coz nikt Ci tutaj nie kazal byc prawda? przybyles do miasta ze swojej wlasnej woli, wiec cos Cie tutaj popchnelo...



To swiadczy zarowno o "Was" jak i o "nas" ci ktorzy tutaj jadą po stolicy dla samego jechania nie roznia sie mentalnie niczym od tych ktorzy w odpowiedzi jadą po 'prowincji'.
Poprostu swoj na swego trafil.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-02-18, 17:45 1
Cytat:

Świetne zdjęcia Warszawy



Nie oszukujmy się i poczekajmy na zdjęcia jak już wstanie dzień...



Zgłoś
Avatar
johnnybgoode 2013-02-18, 17:51
pytanie do warszawiaków: gdzie chowacie słomę kiedy robią zdjęcia?
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-02-18, 17:57
ramzei napisał/a:

"Świetne" "Warszawa" te dwa słowa jakoś do siebie nie pasują...



Bo jesteś zakompleksionym, małomiasteczkowym burakiem i zdjęcia z Warszawy pokazują w jakiej brzydkiej Łodzi albo Katowicach mieszkasz.

Przepis na piwa - pojedź na Warszawę. Wielcy kurwa patrioci, którzy jadą na swoją stolicę.
Zgłoś
Avatar
garota 2013-02-18, 18:06
johnnybgoode napisał/a:

pytanie do warszawiaków: gdzie chowacie słomę kiedy robią zdjęcia?



Zajrzyj mamie pod materac to zobaczysz ciećwierzu
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-02-18, 18:59 1
I w dupie mam osoby, które piszą: "Ooo byłem w Warszawie(przejazdem pociągiem w tunelach), mieszkałem(przez rok), urodziłem się tam(jak miałem pół roku to wyjechałem)" i potem wyciągają jakieś wnioski, że wieśniaki, że mania wyższości, że nie tak ładnie i tak dalej. Prawda jest taka, że musisz mieszkać w tym mieście trochę dłużej i zobaczyłbyś, że nie ma takiego pospiechu, żyje się tutaj tak samo jak w innych miastach. A z tym, że Warszawiacy gardzą innymi. To nieprawda. Ale jeśli jakiś ślązok napluje mi na szybę, bo mam WZ na rejestracji, to niby kurwa z jakiej racji mam go lubić?
Po prostu. Wszędzie mogą mieszkać ludzie nie mili, są ładniejsze części miast i brzydsze ale stolicę powinniście szanować, bo to tak jakbyście srali na naszą flagę. Byłem w wielu miastach w Polsce, mieszkałem też w kilku i jeśli chodzi o zadbanie, to Warszawa stoi na przodzie zdecydowanie. Ale jest to okupione wyższą ceną życia. Oczywiście, ktoś mi kurwa zaraz pokaże jakieś zdjęcie rozjebanej kamienicy z Waliców albo z Ząbkowskiej. Ale jeśli chodzi o stosunek ładnych miejsc, do brzydkich, Warszawa stoi bardzo wysoko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie