18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Świetne zdjęcia Warszawy
Mizantrop • 2013-02-18, 12:33
Ludzie z podziwem oglądają zdjęcia Nowych Jorków, Londynów i innych Hong Kongów, a sami mamy nie gorsze widoczki. Kilka zdjęć Warszawy o poziomie światowym

Warszawa nocą:


Świt:


Złote tarasy:


Plac zamkowy:


Pałac Kultury i Nauki:


W źródle znajduję się jeszcze kilkanaście innych fotografii więc zapraszam zainteresowanych

źródło
Zgłoś
Avatar
G................a 2013-02-18, 14:56 4
Niestety Warszawa nie jest na co dzień chociażby w 10% tak ładna jak na tych fotkach. A fajnie by było.
Zgłoś
Avatar
Kuj0n 2013-02-18, 15:20 7
Zgłoś
Avatar
d................a 2013-02-18, 15:29
Chcesz komuś popsuć wakacje?
Zgłoś
Avatar
pawel57 2013-02-18, 15:30 8
Te zdjęcia też są dobre


Zgłoś
Avatar
GloomyUndertaker 2013-02-18, 15:32 3
kamyk69, nieodwracalne, garota - do waszej wiadomości piszę także w imieniu innych - Warszawiacy mają się za wzór cnót społecznych i wręcz "ociekają zajebistością", tymczasem można ich (was?) nazwać największymi ksenofobami jakich ziemia lechicka nosi. Nie bez powodu reszta kraju z mieszkańców "stolycy" szydzi i nie chodzi tu o leczenie własnych kompleksów, tylko o to żeby w swoim zadufaniu krawaciarzom się w kwadratowych cabanach poukładało bo macie się za takich tolerancyjnych i fajnych a tymczasem sami kpicie z "biednych, tępych, ograniczonych umysłowo emigrantów spoza Warszawki".

Znacie dowcip o kaszubie, warszawiaku i ślązaku?
Wszyscy trzej na jednej łodzi, do której wskoczyła złota rybka:
-jak mnie wypuścicie to każdemu z Was spełnię po jednym życzeniu
kaszub - mi wystarczy piękny dom
warszawiak - otocz moje piękne miasto szczelnym grubym mocnym murem
ślązak - rybko jak wysoki jest ten mur?
rybka - jakieś 100 metrów
ślązak - ok, w takim razie zalej to wodą po same brzegi

P.S. kamyk69 dupa to Ty jesteś.
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-02-18, 15:41 12
Fajnie, że oceniacie urok Warszawy po zdjęciach centrum Kurwa tyle jest tu zajebistych na swój sposób miejsc jak chociażby kępa potocka, okolice mariensztatu o łazienkach nawet nie mówię. Ale nie, dupsko trzeba spinać bo się widziało żula na centralnym z okna pociągu i już zdanie wyrobione.

Ale zapewne większość warszawskich sadoli się ze mną zgodzi, że najładnieszy widok w stolicy to zimny bronks nad wisłą w leniwe, letnie popołudnie
Zgłoś
Avatar
fdr 2013-02-18, 15:46
Powiem tak-taki zakres kolorów to tzw technika HDR. Dość prosty i jak widać zachwycający efekt.
Zgłoś
Avatar
kamyk69 2013-02-18, 15:46 14
Mondus napisał/a:

kamyk69, nieodwracalne, garota - do waszej wiadomości piszę także w imieniu innych - Warszawiacy mają się za wzór cnót społecznych i wręcz "ociekają zajebistością", tymczasem można ich (was?) nazwać największymi ksenofobami jakich ziemia lechicka nosi. Nie bez powodu reszta kraju z mieszkańców "stolycy" szydzi i nie chodzi tu o leczenie własnych kompleksów, tylko o to żeby w swoim zadufaniu krawaciarzom się w kwadratowych cabanach poukładało bo macie się za takich tolerancyjnych i fajnych a tymczasem sami kpicie z "biednych, tępych, ograniczonych umysłowo emigrantów spoza Warszawki".

Znacie dowcip o kaszubie, warszawiaku i ślązaku?
Wszyscy trzej na jednej łodzi, do której wskoczyła złota rybka:
-jak mnie wypuścicie to każdemu z Was spełnię po jednym życzeniu
kaszub - mi wystarczy piękny dom
warszawiak - otocz moje piękne miasto szczelnym grubym mocnym murem
ślązak - rybko jak wysoki jest ten mur?
rybka - jakieś 100 metrów
ślązak - ok, w takim razie zalej to wodą po same brzegi

P.S. kamyk69 dupa to Ty jesteś.



Haha, zawsze mnie takie smuty lamusów z innych części kraju rozpierdalają. A jedynego Warszawiaka jakiego widzieli, albo o jakim słyszeli, to był lamus o IDENTYCZNEJ mentalności jak oni sami, który dojeżdża do Warszawy pociągami, i chodzi dumny, że z Warszawy, albo wynajmuje tu mieszkanie, wpierdala tynk ze ściany bo na czynsz zbiera. Ha.

Dlatego zawsze będziecie wiesniakami, wy ludzie, o małym rozumku, którzy na widok lub nawet wzmiankę o Warszawie, piane z pyska toczycie, jak te lamuski wyżej.

Ja jak widzę fotki Krakowa, Gdańska, Spotu itd, to myślę, piękne miasto, piszę piękne miasto, a nie kurwa, że to dziura.

Jebnijcie się w łeb, bo Warszawiaków, w Warszawie, jest może 1/6.
Zgłoś
Avatar
Vante 2013-02-18, 15:50 8
Mondus

Urodziłem się i mieszkam w Warszawie od dziecka, nigdy nie przyszło by mi na myśl uważać się z kogoś lepszego ze względu na miejsce zamieszkania. Nie znam również nikogo kto tak uważa.

Nie wiem skąd bierzesz te informacje, ale sam nakręcasz spirale nienawiści. Co za bzdury...
Zgłoś
Avatar
petru23 2013-02-18, 15:54 1
nieważne czym i z której strony gówna nie sfotografujesz.... i tak gównem pozostanie.
Zgłoś
Avatar
matikiller 2013-02-18, 15:55 2
@Mondus. Rozumiem, że znasz co najmniej kilku warszawiaków, na podstawie których wyrobiłeś sobie taką debilną opinię. I mam na myśli warszawiaków, czyli ludzi mieszkających w tym mieście trochę dłużej niż rok, bo przybyli z jakiegoś zadupia w poszukiwaniu pracy, a potem dostali manii wielkości i myślą że są ponad innymi. Praktycznie każda osoba którą znam(tak mieszkam w tym mieście od urodzenia, a nie mówimy to o emerytach tylko o osobach młodych) jest przyjaźnie nastawiona do wszystkich obcych ludzi. I na pewno nikt nie ma jakiejś manii wielkości, ani kompleksów. Nawet podam wam przykład że z 2 kolegami kilka lat temu pojechałem na obóz organizowany w krakowie. Były tam też osoby z praktycznie każdego większego miasta położonego na południu. I wiecie co? Okazało się że kilka z nich miało cholernie wypaczone myślenie na temat warszawiaków, takie jakie prezentują ludzie na tym portalu. I zgadnijcie co... TAK. Nikt z tych osób jeszcze w życiu nie miał kontaktu z warszawiakiem. A co do "stolycy" o której pisał Mondus to jest to wymysł totalnie zakompleksionych ludzi spoza warszawy - jak wy to mówicie. (chociaż chciałbym się dowiedzieć co było genezą tego,bo od dobrych znajomych z krakowa usłyszałem, że podobno w warszawie tak się mówi... O.o
Oczywiście są tutaj ograniczeni umysłowo ludzie pod nazwą kibole, ale coś mi się wydaje że to nie jest problem 1 miasta.
Mam nadzieję, że choć 1 osobie otworzą się oczy i przestanie walczyć z warszawiakami jakby to byli jacyś hitlerowcy.
Zgłoś
Avatar
GloomyUndertaker 2013-02-18, 15:58
Wybaczcie mi użytkownicy sadola, że wdaję się w polemikę z kamyk69 ale:

Urodziłem się w Warszawie, wychowałem się na Lubelszczyźnie, sentymentalnie związany jestem z morzem a obecnie mieszkam na Śląsku i nigdzie, nawet w Sosnowcu nie ma tak zapatrzonych w siebie i własną nieomylność ludzi jak w Warszawie. Przykro mi że przez takich ludzi jak Ty, opinia o Warszawiakach jest taka a nie inna. W Twoich oczach mogę być wieśniakiem o małym rozumku ale to tylko świadczy o Tobie - jak bardzo ograniczony i ubogi intelektualnie jesteś.

matikiller - "stolyca" to zaakcentowane "mazurzenie" słowa "stolica".
Zgłoś
Avatar
RurkazKremem 2013-02-18, 16:01
skoro Ty lecisz stereotypami i jakimiś z dupy wyssanymi teoriami, ja też będę.

cieszę się, że nie jestem z Sosnowca. Przynajmniej mamusia mnie w kocyku nie upuściła.

tak, urodziłam się w Warszawie i mieszkam w niej od dwudziestu-paru lat. A Tobie i innym wieśniakom po prostu żal dupkę ściska. tylko wstyd się przyznać.
Zgłoś
Avatar
GloomyUndertaker 2013-02-18, 16:01
Albo jak kto woli - Lwowskie zaciąganie, które wrosło w folklor mazowszczyzny, przez napływ emigrantów ze wschodu na początku XX wieku.
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-02-18, 16:39
Warszawa - Mekka hipsterów i pseudointeligentów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie