18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
J................c 2014-08-12, 15:12 1
Japoniec napisał/a:


Dobrze rozumiesz. Zamiast wrzucać durne durne żarciki sytuacyjne i pisać komentarze o niczym, postanowiłem wrzucić Wam fragment jego występu Weapons Of Self Destruction, który pokazuje, że był z gościa kawał sadola.

Tu inny dobry filmik. <--- FACEPALM



Nie za bardzo jeszcze ogarniam linkowanie w komentarzu.

Link z ostatniego zdania jest błędny. Chodziło mi o ten:
sadistic.pl/robin-williams-zabiegi-vt24938.htm
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2014-08-12, 15:24 4
Kilka lat temu ogladałem TOK-SZOŁ na BBC PRIME,nie znam prowadzącego z nawiska ,ale to taki starszy siwy gość ,zawsze zapraszał do siebie największe gwiazdy.Oglądałem odcinek z Robinem Williamsem.Robił sobie niewybredne żarty z Jana Pawła II.I nie chodziło tu o kościół katolicki czy całą organizację.Williams uderzał prosto w papieża jako człowieka,śmiał się z jego niedołęzności,ze sposobu poruszania, niemożności jedzenia czy mówienia.Parodiował jeo ruchy(poruszął sie ja robot) i mowę papieża (niewyraźny bełkot)Wspominał,że papiez jest bezwolnakukłą na usługach Watykanu.Miał z tego setny ubaw,mimo wiem że brytole i amerykanie są często skrajnie nastawieni wobec kościoła katolickiego to bardzo mnie to wtedy poruszyło i mam Williamsa za kompletnego ćwoka.
I co, nadal jesteście jego wielkimi fanami?
Zgłoś
Avatar
fremen007 2014-08-12, 15:28
Szczerze to chuj was to obchodzi ale chłopa jako komika samego w sobie nigdy nie kojarzyłem. Dla mnie był przyzwoitym aktorem z rodzinnych filmów które lubiłem. Szkoda chłopa ale jakoś za nim nie płacze.

No może trochę skłamałem, raz go widziałem w ,,whose line is it anyway".

Piwko leci bo mi się spodobało ale powiem szczerze że na sadistica wchodzę żeby zobaczyć jak ktoś jedzie po żydach albo murzynach. Chociaż z drugiej strony jechał po chamburgerach których też nie lubie.
Zgłoś
Avatar
J................c 2014-08-12, 15:57 11
Imie_jego_44 napisał/a:


I co, nadal jesteście jego wielkimi fanami?



Twoja anegdotka ma zniechęcić do świetnego aktora komediowego (i dramatycznego) który bawił i w zruszał miliony ludzi na całym świecie przez ostatnie 30 lat? Musisz być człowiekiem wielkiej wiary.

Jakbyś nie zauważył Williams nabija się ze wszystkich i ze wszystkiego - dykcji, ubrań, wymowy, wyglądu i przekonań.
Dlaczego można drwić z wyglądu Cheney'a a JPII już nie wolno? Bo jakiegoś wierzącego wrażliwca to może dotknąć? Dla takich jak ty mam jedną radę: nie oglądajcie występów Hicksa, Carlina, Mahera, Williamsa i Pythonów, bo dla nich nie było tematów tabu.

Tobie polecam Grzegorza Halamę i opowieści o kurczakach szczających w garderobie...
Zgłoś
Avatar
dr_prozac 2014-08-12, 16:01
gdzie link na youtube do tego?
Zgłoś
Avatar
Gnoyek1990 2014-08-12, 16:28
kevin171 napisał/a:

Goyek...Troche szacunku zafajdany smrodzie. Po tobie nawet nikt nie splunie jak kopniesz w kalendarz



Tylko się nie zesraj z podniecenia. Szacunek mogę mieć do własnej matki, ojca, szefa czy kogoś kogo znam a nie do jakiejś cioty z tv która tym bardziej nie jest dla mnie jakimś wzorem etc. A po drugie gówno mnie obchodzi po tym co się stanie jak "kopnę w kalendarz"
Zgłoś
Avatar
x................x 2014-08-12, 16:30
czuje się zażenowany widząc sam tytuł, kurwa co ludzie nie zrobią dla wirtualnego piwa
Zgłoś
Avatar
Iquid 2014-08-12, 16:33
Fejk!!! On nie zyje!
Zgłoś
Avatar
Spadra 2014-08-12, 16:33
fremen007 napisał/a:

Szczerze to chuj was to obchodzi ale chłopa jako komika samego w sobie nigdy nie kojarzyłem. Dla mnie był przyzwoitym aktorem z rodzinnych filmów które lubiłem. Szkoda chłopa ale jakoś za nim nie płacze.

No może trochę skłamałem, raz go widziałem w ,,whose line is it anyway".

Piwko leci bo mi się spodobało ale powiem szczerze że na sadistica wchodzę żeby zobaczyć jak ktoś jedzie po żydach albo murzynach. Chociaż z drugiej strony jechał po chamburgerach których też nie lubie.



O kurwa! Dzięki, że o tym wspomniałeś, o tym to przyznaje nie widziałam! Teraz to...jestem jeszcze jego większa fanką
Zgłoś
Avatar
Arinek 2014-08-12, 16:45
Teraz wiem za co popełnili mu samobójstwo ! Oczywiście za komentarz w 0:58 XD
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-08-12, 17:13
Imie_jego_44 napisał/a:

Kilka lat temu ogladałem TOK-SZOŁ na BBC PRIME,nie znam prowadzącego z nawiska ,ale to taki starszy siwy gość ,zawsze zapraszał do siebie największe gwiazdy.Oglądałem odcinek z Robinem Williamsem.Robił sobie niewybredne żarty z Jana Pawła II.I nie chodziło tu o kościół katolicki czy całą organizację.Williams uderzał prosto w papieża jako człowieka,śmiał się z jego niedołęzności,ze sposobu poruszania, niemożności jedzenia czy mówienia.Parodiował jeo ruchy(poruszął sie ja robot) i mowę papieża (niewyraźny bełkot)Wspominał,że papiez jest bezwolnakukłą na usługach Watykanu.Miał z tego setny ubaw,mimo wiem że brytole i amerykanie są często skrajnie nastawieni wobec kościoła katolickiego to bardzo mnie to wtedy poruszyło i mam Williamsa za kompletnego ćwoka.
I co, nadal jesteście jego wielkimi fanami?



a ile razy na tym portalu obrażali papieża ??

jak potępiłem to że się z niego wyśmiewają to jeszcze na mnie posypały się hejty..
Zgłoś
Avatar
a................8 2014-08-12, 17:28
Ktoś tu pisał o "starym pierdole" czy inne takie chujstwa, a nie zauważacie jednego.

Jak chujowo musiało mu być skoro postanowił zakończyć swój żywot.
Miał przecież ka$ę - bilet do szczęścia wg sporej części społeczeństwa. Nie chodzi mi nawet o współczucie tylko spróbujcie sobie wyobrazić jak sadystycznie życie go potraktowało.

Aaa no i osobiście polecam film w którym "tłumaczy" jak powstały damskie i męskie narządy płciowe, (pizda i kutas). Znajdziecie sobie w internecie
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-08-12, 18:21
To ten wokalista Nirvany, który zadławił się swoimi wymiocinami?
Zgłoś
Avatar
Majozen 2014-08-12, 18:40 1
Pierdolicie, że wysyp sezonowców, ale nikt pod uwagę nie bierze, że był zajebistym aktorem. W filmie Patch Adams był po prostu przechujem, podobnie jak w Stowarzyszeniu umarłych poetów czy Buntowniku z wyboru. Gość był naprawdę zajebistym aktorem, niestety skończył jak skończył.
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2014-08-12, 19:00
Jutub napisał/a:

teraz wyjdzie , że każdy był jego przezajekurwistym fanem ... tak jak było z MJ



Nie mów tak! Byłem jego fanem od zawsze !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie