18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Musashi_Miyamoto 2017-06-24, 21:33 2
Zajebiste

Jak byłem jeszcze dzieckiem to widziałem kilka świniobić ale w moich rejonach to stosowało się "Długi Nóż". Gospodarz wyciągał delikwenta na zewnątrz i niebywałą precyzją wystarczyło mu jedno pchnięcie zawsze celne w serce.
Zgłoś
Avatar
MiszkaZubow 2017-06-24, 21:49 3

@elfis

O niczym złym nie myślałem, dobrego wieczoru.
Zgłoś
Avatar
xtz171 2017-06-24, 21:55 1
dziobakbryndza napisał/a:

Zawsze mnie to zastanawiało. Ludzie i zwierzęta są zbudowani podobnie tzn krew, głowa, mózg itp. itd. Odetniesz łeb dla kurczaka to biega. Na filmie widzimy, że wieprzyk, który według lekarzy w budowie jest bardzo podobny do człowieka po stracie głowy nadal ma wigor i ochotę się poruszać. Jednak gdy delektuje się filmami gdy kat ścina głowę dla człowieka to próżno szukać najmniejszego ruchu.



na egzekucjach isis, Ci ludzie są na prochach 'rozluźniających' i tak naprawdę nie do końca są świadomi co się dookoła nich dzieje, możliwe, że to powoduje jedynie lekkie drgawki, a nie 'wierzganie'

'Ci' z przyzwyczajenia dużą litera, nie ma już dla mnie ratunku
Zgłoś
Avatar
ewela416 2017-06-24, 22:40 1
KISZKI nie będzie za duzo krwi poszło w piach
Zgłoś
Avatar
AloneIStand 2017-06-24, 22:46 1
To się nazywa klasyczne "jedno, precyzyjne, pierdolnięcie"
Zgłoś
Avatar
Azus 2017-06-24, 23:02 1
Ale żywotna franca
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2017-06-24, 23:38 1
Po co ona ucieka jak i tak bez głowy nie będzie mogła żyć?
Zgłoś
Avatar
Krak 2017-06-25, 0:16 1
A łeb im spierdolił
Zgłoś
Avatar
tenkrejzol 2017-06-25, 1:05 2
Dobre na reklamę Fiskars'a
Zgłoś
Avatar
SZAMSIK 2017-06-25, 1:34 5
Cytat:

Zawsze mnie to zastanawiało. Ludzie i zwierzęta są zbudowani podobnie tzn krew, głowa, mózg itp. itd. Odetniesz łeb dla kurczaka to biega. Na filmie widzimy, że wieprzyk, który według lekarzy w budowie jest bardzo podobny do człowieka po stracie głowy nadal ma wigor i ochotę się poruszać. Jednak gdy delektuje się filmami gdy kat ścina głowę dla człowieka to próżno szukać najmniejszego ruchu.

człowiek należy do istot wyższych odruchy są u nas bardzo dużym stopniu somatyczne tzn zależą od naszej woli ze względu na wysoko rozwinięty mózg i scentralizowany ośrodek ruchu, taka świnka ma więcej ośrodków ruchów w rdzeniu kręgowym więc nie potrzebuje w pewnym stopniu mózgu żeby mieć nad tym kontrolę, odruch jest tak jakby automatyczny jak odruch kolanowy u człowieka, rdzeń dostaje impuls i automatycznie mięśnie zaczynają działać aby umożliwić ucieczkę, żaba bez głowy np pływa
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-06-25, 3:04 1
I chuj, kaszanki nie będzie...
Zgłoś
Avatar
marecky86 2017-06-25, 4:15 4
O skurwesyn ma skilla odjebać głowę jednym cięciem. Tak, znam się, pracowałem w rzeźni.
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-06-25, 10:46 1
@plastusiak i inni -- Polecam wybrać się do Lublina w koszulce z napisem "Celownik: komu? czemu?".
Zgłoś
Avatar
Crystek 2017-06-25, 13:35
Murzyni jeszcze nie wiedzą że przed , trzeba świnie uwiazać na powrozku .
Zgłoś
Avatar
HEKTOR1226 2017-06-25, 16:32
Ja sie nie znam ale gdybym zaladowal do mojego mossberga brenekę i wycelowal w głowę od gory to nie byłoby jeszcze bardziej humanitarnie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie