18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
kosmerf 2017-06-24, 14:57 110
Bohaterowie harda z Brazylii mogli by się od nich uczyć
Zgłoś
Avatar
dziobakbryndza 2017-06-24, 15:12 93
Zawsze mnie to zastanawiało. Ludzie i zwierzęta są zbudowani podobnie tzn krew, głowa, mózg itp. itd. Odetniesz łeb dla kurczaka to biega. Na filmie widzimy, że wieprzyk, który według lekarzy w budowie jest bardzo podobny do człowieka po stracie głowy nadal ma wigor i ochotę się poruszać. Jednak gdy delektuje się filmami gdy kat ścina głowę dla człowieka to próżno szukać najmniejszego ruchu.
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-06-24, 15:12 5
Zaraz wpadną pseudo obrońcy praw zwierząt, że świnka się męczy, bo się rzuca jak pojebana :v
Widać tak samo mogą się poruszać bez mózgu.
Zgłoś
Avatar
MiszkaZubow 2017-06-24, 15:13 191
Bardziej humanitarnie zrobić tego już się nie da.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-06-24, 15:15 13
muszkin89 napisał/a:

Bohaterowie harda z Brazylii mogli by się od nich uczyć


Zdecydowanie wolę ich metody dekapitacji
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-06-24, 15:20 31
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-06-24, 15:40 2
MiszkaZubow
nie pierdol jak żyd, albo ciapak
ale się da, na wiele innych sposobów
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2017-06-24, 16:01 9
elfis napisał/a:

MiszkaZubow
nie pierdol jak żyd, albo ciapak
ale się da, na wiele innych sposobów



Przecież nic nie mówił o poderżnięciu gardła i pozostawieniu na dłuższy czas, aby zwierze umarło w męczarniach. Jedynie ogłuszyć by jeszcze mogli chociaż jak tak łeb od razu ucięty to nie wiem czy robi to jakąś różnicę. Bardziej humanitarnie to chyba jedynie tak jak bydło zabijają tymi aparatami ubojowymi?
Zgłoś
Avatar
MiszkaZubow 2017-06-24, 16:12 12
@ Elfis

Głupi jesteś niestety.
Zgłoś
Avatar
Umcs 2017-06-24, 16:14 57
U mnie na wsi robi się to w tradycyjny sposób, jakimś np. młotkiem w głowę, żeby zwierzę ogłuszyć, a następnie nożykiem w żyłe szyjna tudzież w tętnice. Różne się to udaje. Następnie krew się łapie do miski i mamy kaszanke.
Niejednokrotnie uczestniczyłem w takim czymś, zawsze mieszkałem krew żeby nie skrzepła. Wiadomo ręką w miskę i mieszać jak najszybciej.
Kiedyś się tym przejmowałem, bo zabijanie i w ogóle, ale dorośli zawsze powtarzali, że takie prawo dżungli i jeść coś trzeba.
Zgłoś
Avatar
feel_x 2017-06-24, 17:47 22
Glupie chuje. 3/4 krwi stracili. Kaszanki na bank nie będzie.
Zgłoś
Avatar
plastusiak 2017-06-24, 17:50 46
@dziobakbryndza
Naucz sie palancie pisac po polsku. Nie "dla kurczaka" tylko "kurczakowi" i nie "dla czlowieka" tylko "czlowiekowi". Wroc do podstawowki i naucz sie co to jest odmiana przez przypadki, konkretnie "celownik".
Jestesmy w Polsce, a nie na wsi zwanej podlasiem.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-06-24, 17:56 3
Niech złoży CV do ISIS.
Zgłoś
Avatar
kontownik 2017-06-24, 18:00 2
plastusiak napisał/a:

@dziobakbryndza
Naucz sie palancie pisac po polsku. Nie "dla kurczaka" tylko "kurczakowi" i nie "dla czlowieka" tylko "czlowiekowi". Wroc do podstawowki i naucz sie co to jest odmiana przez przypadki, konkretnie "celownik".
Jestesmy w Polsce, a nie na wsi zwanej podlasiem.



Tych państwa już nie nauczysz poprawnej polszczyzny gdyż to rejon Łosicki/Podlaski tak mawia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie