18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
krolikosus 2022-10-15, 17:47 61
Niech skoczą z mostu , bo za dzieciaka piły kakao na takim mleku i żarły owsianke
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2022-10-15, 18:02 12
OMG debile. debile i jeszcze raz idioci prawdą jest że ten system jest spierdolony ale oni są nie mniej spierdoleni bo właściwie tylko wspierają spierdolenie tego świata nie tedy droga... Ale dla nich już za późno by to zrozumieli...

Kurwa czekam aż zacznie sie ucinanie lap osobom co kradną , i jakby socjale ehem (moje rozkradane pieniądze ) przestaną rozdawać to tylko czekać obok sklepów jak jeden z drugim tatusiem wybiegają z fantami, (6-pak harnasia itp) bd sceny jak na hardzie a było tyle spokoju ojc ojc jak to sie piło nie za swoje
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-10-15, 18:03 4
Jessie. Skąd zamiłowanie do filmów z USA?
Powinni je złożyć i w tym mleku wytarzać. Głupie kurwy.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-10-15, 18:06 11
Jedna kwestia czemu zawsze to są takie kurwa smutne pizdy zaraz widać po cichach i ponpruszaniu że z ich głowami jest coś nie tak takie smutne pizdy liczące na atencję obrażone na cały świat
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2022-10-15, 18:06 1
Szkoda dzieci ale cóż, dorosną w przytułku zrozumieją pis dał ojciec chuj wychlał w dupie mnie miał porządne wychowanie może da rade odratować, dorośnie bd odpierdalać z automatu konsekwencje a nie głaskanie nie będzie dać jedzenie książki perspektywy proste ewentualnie normalna praca fizyczna od 16 roku...
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-10-15, 18:10 44
Powinna przyjechać policja, ochrona, powinni zabrać ich do kanciapy ochroniarskiej w sklepie i tam im tak wpierdolić, by pluli zębami, mieli połamane żebra, ręce i kulosy. Jak pracowałem w nieistniejącym już Auchan na Górczewskiej w Warszawce, to siedziałem tam 12h na wyspie z telefonami. Pewnego letniego, leniwego dnia co 1-2h z kanciapy ochroniarza co chwilę policja wyprowadzała kogoś skutego kajdankami (kradzieże z marketu). Po jakimś czasie do kanciapy szli zadowoleni z łóżkiem na kółkach policjant i sanitariusz, by po 20 minutach pchać nieprzytomnego delikwenta, który miał z ryja galaretę. Scenariusz musiał być taki, że recydywista przychodził kraść codziennie na małe kwoty, i ochrona musiała mieć go dosyć, więc dostał masakryczny wpierdol. Sprawa w sądzie? Wysoki sądzie, ten niebezpieczny wariat rzucił się z długopisem prosto w stronę twarzy ochroniarza, policjant nie mógł go uspokoić, wiec zaszła przesłanka do tego, by zastosować na kliencie ochronę konieczną! I taki sam los powinien spotkać tę trójkę. Chcesz wylewać mleko na ziemię? Spoko, tylko je najpierw KUP.
Zgłoś
Avatar
turor 2022-10-15, 18:11 6
Mleka też już pic nie można ???
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2022-10-15, 18:23 7
Już widzę jak ludzie patrzą na ten performance, łapią się za głowę, krzycząc "Faktycznie, oni/one/ono mają rację!" i w średniej wielkości sklepiku w Wypizdowie Górnym zaczyna się światowa rewolucja i błyskawicznie obejmuje całą kulę ziemską (łącznie z Antarktydą - tam jest stanowczo zbyt biało - ale coś chyba już mylę wątki)
Zgłoś
Avatar
piasekmaster 2022-10-15, 18:40 4
żal mi ludzi którzy muszą po takim bydle sprzątać,, ale tacy jak oni nie myślom o innych, by le zrobił si sum byle zrzutki szyły dla nich
Zgłoś
Avatar
nastuh 2022-10-15, 18:54 15
Co poszlo nie tak w wychowaniu tych ludzi. Nie kminie takiego niedojebania mozgowia, tfu, scierwo jebane
Zgłoś
Avatar
szubiennica2 2022-10-15, 19:28 1
najlepszą karą dla tego ścierwa jest usunięcie wszystkich filmów i wstawienie zdjęć przed i po terapi deskowej. Tak zapłacą i elo
Zgłoś
Avatar
Hollo 2022-10-15, 19:33 1
Powinni kazać mi je wyruchać.
Zgłoś
Avatar
XTralala 2022-10-15, 19:37
Dziwne masz marzenia ziomuś..
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-10-15, 19:44 6
Gdyby ochroniarze zrobili z nich warzywa, a sąd ochroniarzy uniewinnił ze wszystkich zarzutów, to JUŻ NIGDY by się takie kurwiszony nie odważyły nawet upuścić batonika w sklepie. W USA jest też chyba prawo precedensu i jakby RAZ ochroniarze spuszczając wpierdol byli uniewinnieni, to następni też by na tym bazowali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie