18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Syn satanista
silwerbalk • 2021-08-05, 5:22
Cała sytułacja odbyła się w Vila Velha gdzie syn poświęcił swoich rodziców ku czci mrocznego pana. Ojciec był doktorem czegoś tam a Matka przycholorzką (tak użylem tu lewackiej nomenklatury niepatryjalchalnej )

Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-08-05, 10:15
Matka psycholog pewnie czekała aż mu ta fascynacja sama przejdzie.
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2021-08-05, 10:32 6
notak napisał/a:

tak naprawdę kady jest wierzący, nawet ateiści, bo wierzą że Boga nie ma



Jestem agnostykiem. Mam na Ciebie wyjebane.
Zgłoś
Avatar
jebacpisdy 2021-08-05, 11:14 1
Nie oglądacie tego ścierwa, nic tam nie ma poza pedalskimi krzyżykami do góry nogami, stracicie tylko minutę życia na oglądanie tej jebanej spierdoliny
Zgłoś
Avatar
PlusMinus 2021-08-05, 11:35
„Nieeee no, na pewno pod tematem o typie, który zabił rodziców nie będzie pierdolenia o Bogu i wierze, nie będzie! Idę poczytać komentarze”
Zgłoś
Avatar
Multigatawny 2021-08-05, 11:49
No i co to kurwa w ogóle jest? Gdzie jest jakaś krew albo cokolwiek co by wskazywało że ktoś tam został złożony w ofierze? Jedyne co widać to to że jakiś gość pomazał na ścianach jakieś odwrócone krzyże i 666 czerwoną farbą i tyle.

Nie ma też żadnego linku do jakiegoś oficjalnego artykułu więc to musi być fejk jak chuj.
Zgłoś
Avatar
the_p 2021-08-05, 12:40
Swooniak napisał/a:

Do wszystkich którzy się srają, że Bóg jest albo go nie ma - znasz Biblię? Znasz więc jedną stronę. Chcesz poznać drugą? To zapraszam do lektury



Czytałem. Rozczarowała mnie lekko. Może zrobię kolejne podejście, bo samego Dawkinsa uwielbiam. Może dlatego, że mimo iż Richard jest zwolennikiem "bojowego" ateizmu sama książka jest mocno stonowana. To już "Czterej Jeźdźcy Apokalipsy" z nim, Dennettem, Harrisem i Hitchensem robią większe wrażenie. Jest jeszcze "bóg nie jest wielki" Hitchensa i mam podejrzenie, że to mocniej kopie, ale najpierw mam inne rzeczy w kolejce.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-08-05, 12:53 2
notak napisał/a:

tak naprawdę kady jest wierzący, nawet ateiści, bo wierzą że Boga nie ma



Ja wiem że go nie ma. Ty możesz mi co najwyżej udowodnić że jest.
Tak samo zakładam że nie żyję w Matrixie. I nie muszę w to wierzyć, dysproporcja za i przeciw jest ogromna.
Zgłoś
Avatar
Thennomad 2021-08-05, 13:17
Jebany amator, krwią rodziców powinien to odjebac.
Zgłoś
Avatar
sCk 2021-08-05, 13:33 1
notak napisał/a:

tak naprawdę kady jest wierzący, nawet ateiści, bo wierzą że Boga nie ma



Skoro tak twierdzisz, to zakładasz że ateiści rozmyślają nad tym. Wiara że boga nie ma to jednak jest jakaś "czynność". Czyli na przykład, stawanie w kontrze do osób wierzących. Po prostu nie podejmujemy bez sensownej tezy. Zakładanie że musimy się jakoś do tego odnosić jest błędem,

A teraz prosto, porównanie: jak dziecko ci powie że widziało czarownice na miotle, to przecież nie wierzysz że jej nie było, tylko wiesz że jej nie było.
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2021-08-05, 13:53
Wygląda to jak jakiś wstęp do nisko budżetowego horroru
Zgłoś
Avatar
picolo 2021-08-05, 14:31
A co to za gówno, no wysmarował ściany w mieszkaniu i co dalej? Te ofiary mamy sobie wyobrazić jak te miliony co na covid padły?
Zgłoś
Avatar
piotrj3 2021-08-05, 15:17
shoe5maker napisał/a:

Ja wiem że go nie ma. Ty możesz mi co najwyżej udowodnić że jest.
Tak samo zakładam że nie żyję w Matrixie. I nie muszę w to wierzyć, dysproporcja za i przeciw jest ogromna.



To działa w obie strony.

Hipoteza : Bóg istnieje
Jak obalić : udowodnij że go nie ma.

Hipoteza : Bój nie istnieje
Jak obalić : udowodnić że jest.

Obie czynności są najprawdopodobniej niemożliwe. W dodatku jest wiele argumentów naukowych zarówno za i przeciw które mówią że coś takiego może istnieć (w sensie naukowym nie mówi się wtedy o konkretnym rodzaju Boga tylko o koncepcji. A np. to że nie żyjemy w Matrixie jest akurat łatwe do udowodnienia ze względu na cechy naszego świata jak wzrost entropii czy elementy kwantowe.
Zgłoś
Avatar
psarnack 2021-08-05, 15:20
notak napisał/a:

tak naprawdę kady jest wierzący, nawet ateiści, bo wierzą że Boga nie ma



ja jestem agnostykiem ..
Zgłoś
Avatar
outline 2021-08-05, 16:32 2
Zenonn napisał/a:

Słowo klucz w przypadku wszystkich religii- wierzyć. Już ono świadczy o tym, że Boga nie ma, ale ty chcesz żeby był, dlatego wierzysz.



Ja wierzę, że nie jesteś tak głupi, a jednak jesteś. Także chujowa ta twoja logika.
Zgłoś
Avatar
Kyocera 2021-08-05, 16:53
Za dużo słuchał zespołu Metallica
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie