18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
... na utrzymanie 3 żon i 20 dzieci.

express.co.uk/news/world/674203/sick-work-migrant-bring-12-MORE-childr...

W skrócie: Najeźdźca jest zbyt chory by pracować, wiec Dania daje mu kasę na życie. W tej chwili podatnicy marnują kasę na utrzymanie jego żony i 8 dzieci. Niedawno dostał pozwolenie na sprowadzenie reszty rodziny: 2 żon i 12 dzieci. Oczywiście Dania będzie mu dawała kasę na ich utrzymanie. Łącznie będzie tego 214 tys DK czyli 127 tyś złotych.

Nie pracuje, nie uczy sie a "six figures a year" ma. I kto tu jest cwaniak?
Zgłoś
Avatar
saves 2016-05-27, 17:03 7
Niech jeszcze ktoś z duńskiego rządu nadstawi mu dupy, to już wtedy dosłownie będzie "dymał duński rząd".
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2016-05-27, 17:03 13
Nie mam słów do tego, więc się przypierdolę do czegoś innego, "tyś" powinien ortografię ogarnąć.
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2016-05-27, 17:10 8
No jakim kurwa prawem ściągnie jeszcze dwie żony? Przecież bigamia jest w całej europie przestępstwem. To ja też chcę pierdolić trzy baby na raz, mieć dwadzieścia dzieci i nic nie robić. No sprawiedliwość że hej.
Zgłoś
Avatar
TT4 2016-05-27, 17:11
skurwiały świat
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-05-27, 17:19 13
Nie obawiajcie się, długo to nie potrwa. Już obywatele na zachodzie coraz częsciej mówią otwarcie co sądząc o arabusach na zasiłkach. Tam się nie pierdolą na wyobrach i w obietnice nie wierzą. W kolejnych europejskich krajach prawica rośnie w siłę, jak pokazały wybory nawet w Austrii. Jest szansa wszędzie tam, gdzie brudasy mające prawa wyobrcze nie stanowią lokalnej większości jak np w Londynie.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-05-27, 18:00 6
Up
Ten ściągnął juz 9 dołoży 13 w tym czasie Duńczyk zrobił publiczny comming out(przyznanie do bycia gejem)... za parę lat kto będzie stanowić większość? Hmm?

Właśnie wyszedłem od mechanika i z ciężkim sercem rozstalem się z czterema stowami. Za 120 koła to bym się podjął wplaw te parę kilometrów przepłynąć. Wkurw. Wkurw. Wkurw!
Zgłoś
Avatar
support3 2016-05-27, 18:05 3
To nie on jest cwaniak to "dupyńczycy" są idiotami
Zgłoś
Avatar
Radysh 2016-05-27, 18:17
Może tak jebnąć to wszystko i emigrować do Danii?
Zgłoś
Avatar
j................x 2016-05-27, 19:17 1
nie żebym bronił tu czegoś, ale dowiedzcie się pierw ile kosztuje życie w danii potem podzielcie tą kasę na wszystkich, bo żony nie pracują dzieci też i wcale tak różowo to nie wygląda, z kasy jaką dostaje na bachory chyba z tego co pamiętam musi się rozliczyć, tzn musi wydać na dzieciaka a nie na siebie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-05-27, 19:35 6
@up
A ty najpierw się kurwa naucz czytać to raz a dwa jebnij się w kolano bo na głowę to już za późno.

Cytat:
"The migrant also said the pain was so overwhelming that he could not learn Danish yet"
Nawet nie chce mi się tego komentować bo bym musiał dojebać rozprawkę na kilka stron.
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2016-05-27, 21:15 4
Ciapaty, ciapaty, ciapaty, zraz ci sprzeda kwiaty,
Ciapaty, ciapaty, ciapaty, zaraz pójdzie z twą córką na swaty,
Ciapaty, ciapaty, ciapaty, już namierzył twój portfel,
Ciapaty ciapaty,ciapaty, wyjebał cię na socjal- forsę!
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-05-27, 21:22
Zjebałeś mi wieczór tym smutnym newsem, ale łap piwko.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2016-05-27, 23:40 7
NieLubjeLudzji napisał/a:

Łącznie będzie tego 214 tys DK czyli 127 tyś złotych



PS. On jeden dwudziestu naruchal, do tego żony, razem mają w wyborach tyle głosów co z 5 duńskich rodzin. Przejęcie władzy przez ciapatych w postępowych krajach to już tylko kwestia kilku lat.
Zgłoś
Avatar
xtraxx 2016-05-27, 23:51 3
Cytat:

The approval will see the Danish taxpayer fork out 214,128 Danish Kroners (£21,883) in child support for the family each year.



Cała rodzinka bedzie liczyć w komplecie 24 osoby. Z tego wychodzi że 214 128/24 = 8922 na łeba rocznie. I to jeszcze na 12 = 740 DKK. Jak na realia Duńskie to śmiesznie miało. Co nie zmienia faktu że kogoś ostro pojebało, że zgodził się przyjąć kolejną dostawę ludzi, którzy robotę będą mieli w dupie. Kolejne obciążenie systemu socjalnego.
Jestem ciekaw kiedy to wszystko dupnie
Zgłoś