18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Pan_Adolf 2017-11-11, 23:41 8
@elfis
jest i zjeb wpierdalajacy wszedzie polityke
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-11-12, 0:37
Pan_Adolf
kiepski z ciebie obserwator, bo piszę na różne tematy,
a jakbyś nie zauważył to nie ja pierwszy poruszam w dyskusjach tematy polityczne lub katolickie
jednak
ubliżanie trollom to pasja
a co, należysz do nich
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2017-11-12, 1:24 1
Gdyby to było moje dziecko to miałoby niezły wpierdol
Zgłoś
Avatar
Kubuleki 2017-11-12, 8:15 4
Sytuacja rodem z dzisiaj. Toruń, "przystanek" Włocławska w stronę Czerniewic. Jest objazd, autobus się zatrzymuje praktycznie na zakręcie, jest OZNAKOWANE ŻÓŁTE przejście dla pieszych.
Po pierwsze, jeszcze w autobusie patrzyłem w przód, widzę ciężarówka jedzie, 5km/h (bo zakręt).
Dwa, idę na to przejście, które jest świetnie przemyślane (ZA autobusem! - tak jak przebiegł dzieciak z filmiku).
Trzy dochodzę do środka przejścia, wystawiam rękę przed siebie, żeby mnie kierowca zobaczył, chuj nie dość, że się nie zatrzymał, to jeszcze mi faka pokazał...
Taką sytuację mam 9/10 razy odkąd jest objazd. Raz nawet babsztyla z nosem w telefonie złapałem, bo by się wpieprzyła na maskę osobówki. Szkoda osobówki.
[EDIT] Aż odpaliłem painta, żeby zobrazować.
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
ziembix 2017-11-12, 9:10
Ma guwniak farta że volvo na pusto leciało
Zgłoś
Avatar
dzorczKlunej 2017-11-12, 9:30
Gówniak powinien dostać tak pasem po dupie żeby zapamiętał do końca życia i jeden dzień dłużej że tak się nie robi.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-11-12, 11:43
Facet miał szczęście bo Norwegia to jest tak popierdolony kraj że za przekroczenie prędkości można tam dostać dożywocie
Zgłoś
Avatar
Batiushka 2017-11-12, 13:17
Powinien rozsmarować po asfalcie te jebane małe ludzkie smieci
Zgłoś
Avatar
baxter 2017-11-12, 14:32
nie bez powodu też kierowcy autobusów mają zakaz zatrzymywania się byle gdzie by wysadzić pasażerów, przynajmniej u nas, nie wiem jak tam
Zgłoś
Avatar
Crapshit 2017-11-12, 17:51
MaszAyahuaskę napisał/a:



Zgadzam się jak najbardziej, zimne dla szofera.

Natomiast chuj w dupę rodzicom gówniarza, za nie nauczenie poruszania się po drodze... Nie kumam tego, jak można nie przetłumaczyć dziecku, że z za autobusu, ciężarówki, walca kurwa się nie wychodzi, bez sprawdzenia... No chyba, że to ci postępowi, masz pierwszeństwo... gówno masz, w najlepszym przypadku nogi połamane jak trafisz na kogoś, kto co najwyżej powinien taczką jeździć...


A nie przyszło ci pało do łba, że rodzice nauczyli, ale bachor i tak robi po swojemu?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2017-11-12, 18:00 1
Abraxus napisał/a:

Facet miał szczęście bo Norwegia to jest tak popierdolony kraj że za przekroczenie prędkości można tam dostać dożywocie


Dlaczego popierdolony? Bardzo słusznie. Niejeden już udowodnił, że samochód potrafi być bardziej zabójczy niż karabin. Jak zaczniesz się posługiwać karabinem wbrew przepisom i napierdalać w kierunku przypadkowych ludzi to pewnie nie będziesz zdziwiony, ze cię czeka wiele lat odsiadki, co? Więc dlaczego miałoby być "popierdolone", że za stwarzające zagrożenie dla innych posługiwanie się pojazdem też takiego delikwenta zamkną do pierdla?
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-11-12, 18:15 3
Abraxus napisał/a:

Facet miał szczęście bo Norwegia to jest tak popierdolony kraj że za przekroczenie prędkości można tam dostać dożywocie



Tak kurwa, a za świadome zabójstwo blisko 80 osób 21 lat.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-11-12, 22:21 2
Crapshit napisał/a:


A nie przyszło ci pało do łba, że rodzice nauczyli, ale bachor i tak robi po swojemu?



Czyli jednak go nie nauczyli...
Zgłoś
Avatar
a................1 2017-11-12, 23:28
Jod123 napisał/a:

Każdy, ale to każdy kierowca powinien być przygotowany na taką sytuację podczas przejeżdżania obok stojącego autobusu.
Ten był przygotowany, zwolnił i dlatego zdążył wyhamować.
Piwo dla kierowcy. Brawo.



Racja, ja np. wożę w bagażniku kilka czarnych worków 240 litrów żeby chociaż przykryć delikwenta, który mi wlezie bezmyślnie pod koła.
Zgłoś
Avatar
RedIsGood 2017-11-13, 1:40
Dzieciaki w tym wieku mają iloraz inteligencji kury i tak też się zachowują.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie