18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
Sytuacja na Ukrainie
Kiper • 2014-02-19, 0:01
Możliwe, że słyszeliście co się teraz dzieje na Ukrainie. Znalazłem dzisiaj te zdjęcia wrzucone około 16. Przedstawiają zabitych ludzi i amunicje, której używała ukraińska "policja". Postanowiłem się nimi z wami podzielić. Do zdjęć była dołączona notka mówiąca o tym, że zwykli ludzie zostali zabici przez reżim janukowicza i apel do unii europejskiej i usa.

Cytat:

Ordinary people killed by Yanukovich's dictator regime.
No guns, free hands... but had been killed by crime "police"...

Especially for EU officials and Obama Administration.
Please stop dictator!
Arrest all treasures and properties.
Otherwise regime will kill thousands of ukrainians.
Please REPOST!
World community, Ukraine need your help. RIGHT NOW!



Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-02-19, 11:06 3
Tak, tak. Ukraińcy tacy biedni. Jak się robi "pokojowe" demonstracje to tak się kończy. W dokumentalnych macie jak ci "pokojowi" demonstranci rzucają cegłówką w głowę policjanta.
Zgłoś
Avatar
Majesty 2014-02-19, 11:06 18
Muzz, każdy kto nie szanuje swojej historii doświadcza powtórki, dlatego Twój tekst o dziadku jest niesmaczny A jeśli nie dostrzegasz, lub inaczej nie chcesz, że akurat zachodnia część Ukrainy jest bardzo negatywnie nastawiona, wręcz szowinistycznie do Polaków to te Twoje wspaniałe horyzonty mają kiepskie postawy.
Zgłoś
Avatar
Diux 2014-02-19, 11:07 10
Endiegs napisał/a:

Ej, ale to kurwa nie jest już śmieszne, bo wojna domowa już praktycznie trwa. Jeśli będzie otwarta walka w całym kraju z bronią ostrą i armią, będziemy musieli przyjąć w chuj uchodźców z Ukrainy. To będą setki tysięcy głodnych, bezbronnych i biednych ludzi, których trzeba nakarmić, zakwaterować i utrzymać.



Chyba cie pojebało Niech tylko które ścierwo ukraińskie spróbuje do granicy podejść bo sam tam pojadę i wystrzelam ...
Zgłoś
Avatar
bolebor 2014-02-19, 11:09 27
@endiegs Ja moge osobiście przyjać 2 niewine Ukrainki w wieku do 22 lat.
Zgłoś
Avatar
kashan 2014-02-19, 11:12
Dzisiaj się dowiedziałem dwóch ciekawych informacji:

1. Berkut wyciąga ze szpitala rannych, wywozi do lasu i robią egzekucje, dlatego zaczęto przywozić rannych do Polskich szpitali.

2. Po zakończeniu olimpijady suczi rasija, putin wyśle wojska na Ukrainę bo za dużo miliardów rubli wpompował niedawno w ich gospodarkę żeby pozwolic rządzić tam ludziom.

*** błędy specjalnie, nie spinać pośladów bo wyślę karetkę z maścią na ból dupy.
Zgłoś
Avatar
Darki72 2014-02-19, 11:15
Ja na tych zdjeciach nie widze zadnego nieboszczyka, kazdy tak sie moze polozyc i zaslonic twarz. RealPhotoshop.
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2014-02-19, 11:16
Co za durni ludzie, tak niszczą swoje miasto.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-19, 11:18 4
Ten na ostatniej fotce nima głowy?

Kashan: Hahahahahaha co za imbecyl

Ukraińcy mają tak samo dobre powody, żeby nie lubić nas jak np my- Niemców . Z resztą, doszukiwanie się przyczyn tego czy tamtego w wydarzeniach sprzed 70 lat jest dziecinne (co widać choćby na sadolu- nie lubię ich bo cośtam, bo UPA, bo tamto, bo coś o czym piszący nie ma bladego pojęcia i chuja go to dotyczy ).

Dziwne, że Berkut do tej pory nie poradził sobie z tym sporym bo sporym ale jednak stadem zwierząt. Sądziłem, że wschodnia mentalność pomaga radzić sobie z bydłem które poszło w szkodę co udowadniali wiele razy Rosjanie. Widać Ukraina tak nie lubi Rosjan, że nie chcą nawet dobrych wzorców czerpać .

Łuski widzę po gumowych na moje oko. Ale jedno na plus- zaczęli do nich napierdalać z ostrej, poszli widac po rozum do głowy.

Słucham sobie przed chwila radia i słyszę zdanie: "protestujący apeluja o żywność, ubrania i opony"... No kurwa, pastucha tam trzeba .
Zgłoś
Avatar
Endiegs 2014-02-19, 11:21
@Diux ja też nie chce ich w Polsce, ale my niestety chuja możemy zrobić. Bo w razie czego to cały świat będzie tego od nas wymagał z racji naszego położenia geopolitycznego.
Zgłoś
Avatar
sernik0001 2014-02-19, 11:22 18
1647r.
"Ja, Jeremi Wiśniowiecki, wojewoda ruski, książe na Łubniach i na Wiśniowcu, przysięgam Tobie Boże Święty w Trójce Świętej jedyny i Tobie Matko Najświętsza, że jako podnosząc tą szable przeciw hultajstwu póty jej nie złożę póki ukrainy nie uspokoję i buntów chłopskich we krwi nie utopię."

Nasz książe wiedział co robić w takich sytuacjach i wychodziło mu to przyzwoicie trzeba przyznać
Zgłoś
Avatar
p................s 2014-02-19, 11:26
Dlatego zacznijcie chodzić na wybory i świadomie przeanalizujcie na kogo postawić krzyżyk. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Hooorq 2014-02-19, 11:31
A mnie rozpierdala ja zapraszaja ta szmate marczuk od Pazury jako experta,wszyscy widzieli jak pizda w łape biere ma czelnosc jescze w tv sie lansować i malo tego do PE chce startowac
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-19, 11:32
Ja nie widziałem . Cholera, przegapiłem...
Zgłoś
Avatar
bapmek 2014-02-19, 11:37 2
Cytat:

1647r.
"Ja, Jeremi Wiśniowiecki, wojewoda ruski, książe na Łubniach i na Wiśniowcu, przysięgam Tobie Boże Święty w Trójce Świętej jedyny i Tobie Matko Najświętsza, że jako podnosząc tą szable przeciw hultajstwu póty jej nie złożę póki ukrainy nie uspokoję i buntów chłopskich we krwi nie utopię."

Nasz książe wiedział co robić w takich sytuacjach i wychodziło mu to przyzwoicie trzeba przyznać



Nasz książę, czyli Rusin konwertyta-neofita? I rzeczywiście przyzwoicie mu poszło doprowadzenie do upadku Rzeczpospolitej.
Zgłoś
Avatar
Endiegs 2014-02-19, 11:39
@up dokładnie. Rozpita szlachta rozjebała potęgę buntując przeciw sobie kozaków.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie