18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dziobakbryndza 2020-01-14, 14:26 2
Złota łopata się należy. Nagranie sprzed pięciu lat.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2020-01-14, 14:29 15
Wyborcy PIS
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-14, 14:33 14
Wyborcy PO reagujacy na hasło "wolne sądy".
Zgłoś
Avatar
r061071 2020-01-14, 14:37 5
O Macierewicz z podkomisją

Zgłoś
Avatar
dyhayne 2020-01-14, 14:52 53
@upy i pewnie niżej też się znajdzie kilku.. Zamiast się bezsensownie obrzucać błotem i porównywać te urocze wieprze do tych brudnych świń z wiejskiej (wszystkich), nie lepiej się zastanowić co możemy zrobić wspólnie aby polepszyć życie sobie i naszym dzieciom? Zamiast wylewać żółć, nie lepiej zacząć coś robić? Co nam to da, że będziemy się wzajemnie obrażać? Satysfakcję? Nie.. Nic! Tak długo jak naród będzie się kłócić tak długo Ci którzy nami rządzą będą mieli się jak pączki w maśle. Kiedy ludzie zrozumieją że to nie my jesteśmy dla nich, tylko oni dla nas.. Dzięki nam. Płynne kadencje, te same ryje przez dekady. Tak nie może być. Ja wiem, że każdy nowy będzie chciał nakraść ile wlezie, byliśmy honorowym narodem i to umarło. Ale czy na pewno? Wybaczcie że taki komentarz pod takim postem, ale jak tak patrzę na te polityczne pseudo bitwy nawet tu, na tym portalu.. Żal się robi. Nie dlatego że padają różne epitety, ale dlatego że w ten sposób nigdy niczego nie naprawimy.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-14, 14:56 6
dyhayne napisał/a:

@upy i pewnie niżej też się znajdzie kilku.. Zamiast się bezsensownie obrzucać błotem i porównywać te urocze wieprze do tych brudnych świń z wiejskiej (wszystkich), nie lepiej się zastanowić co możemy zrobić wspólnie aby polepszyć życie sobie i naszym dzieciom? Zamiast wylewać żółć, nie lepiej zacząć coś robić? Co nam to da, że będziemy się wzajemnie obrażać? Satysfakcję? Nie.. Nic! Tak długo jak naród będzie się kłócić tak długo Ci którzy nami rządzą będą mieli się jak pączki w maśle. Kiedy ludzie zrozumieją że to nie my jesteśmy dla nich, tylko oni dla nas.. Dzięki nam. Płynne kadencje, te same ryje przez dekady. Tak nie może być. Ja wiem, że każdy nowy będzie chciał nakraść ile wlezie, byliśmy honorowym narodem i to umarło. Ale czy na pewno? Wybaczcie że taki komentarz pod takim postem, ale jak tak patrzę na te polityczne pseudo bitwy nawet tu, na tym portalu.. Żal się robi. Nie dlatego że padają różne epitety, ale dlatego że w ten sposób nigdy niczego nie naprawimy.



Tak się wzruszyłem ze aż pójde sie wysrać.

A jeżeli chcesz zeby było lepiej to samemu trzeba iść do polityki, przynajmniej będziesz zadowlony.
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2020-01-14, 15:03 6
poligon6 napisał/a:

Tak się wzruszyłem ze aż pójde sie wysrać.
A jeżeli chcesz zeby było lepiej to samemu trzeba iść do polityki, przynajmniej będziesz zadowlony.



A wiesz, to wcale nie jest taki głupi pomysł. Problem w tym że mamy zakodowane w głowach, że trzeba cwaniaczyć i kombinować. Tyle że wcale nie trzeba. Ale jak zmienić tok myślenia 38 milionów ludzi?
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2020-01-14, 15:04 4
Jebać bandę czworga
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2020-01-14, 15:40 1
Jebać żydokomunę!
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-14, 15:41 2
Zgłoś
Avatar
Gamera 2020-01-14, 15:47 1
Biegnie PiS z rodzinami... tylko Kuchcińskiego nie widać, bo on leci
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2020-01-14, 16:07 7
Mmmm, ból dupy platfusów jeszcze cztery miesiące po wyborach, że suweren zagłosował inaczej, niż oni by chcieli. Trzeba było Grzesiowi przypomnieć, że ''odsunąć PiS od władzy'' to żadna strategia wyborcza, a ludziom zależy na czymś więcej, niż ciepłej wodzie w kranie.
Zgłoś
Avatar
Czumrajs 2020-01-14, 16:12
Teraz już rozumiem jak to wyglądało w wietnamie
Zgłoś
Avatar
miko_laj 2020-01-14, 16:44 1
Tak było kiedy otwierało się paczkę chipsów w szkole .
Zgłoś