18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Szabrownicy powodziowi
silwerbalk • 2024-09-17, 8:13
Skurwysyństwo jak miłość nie zna granic.....choć to Orlen to mam mieszane uczucia już chuj jakby "pożyczyli" paliwo od Orlenu do pompy albo agregatu. Jednego złapali i mordą w błocko trafił

Zgłoś
Avatar
~Angel 2024-09-17, 8:14
sadistic.pl/powodzie-w-polsce-wrzesien-2024-vt597872,15.htm6770808
Zgłoś
Avatar
encoder178 2024-09-17, 8:21
Tacy wlasnie sa jebani polacy w dupe. Wbija ci sztylet w plecy przy pierwszej lepszej okazji. Sprzedaja się za jakieś 500+ i inne gówna. 9/10 kurwa obywateli tego gównokraju głosowało na PO, PiS, Trzecią Drogę, SLD, Lewicę. Czyli wszystko, co już rządziło i ich oszukiwało na każdym kroku. Dobrze, że 8 lat temu wypierdoliłem z tego kraju do Nowej Zelandii, bo syf i mogiła która nadeszła w kolejnych latach przez ten zjebany do reszty naród by mnie zjadł. Za granicą aż wstyd być polakiem bo to co ci ludzie tutaj odpierdalają czasami, jebani bezwstydni alkoholicy i złodzieje, to szkoda gadać. Plują swoim dziadkom w twarz, którzy oddawali życia i cierpieli w zamian za wolność, sprzedając Polskę niemieckim śmieciom i ich agentom typu der Tusk. Ja pierdole co za syf.
Zgłoś