18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Szacun dla drzewa
phrontch • 2023-01-10, 0:04
W Ciudad del Este, przygranicznym paragwajskim miasteczku, drzewo wyraziło swoje zdanie na temat motopizdeczek

Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-01-10, 2:44
Jak ktoś nie widział co się stało to pomyślał, że te kible mają wielką moc. Przyjebał i wyrwał z korzeniami
Zgłoś
Avatar
kowboj 2023-01-10, 7:34 1
Trzeba drzewo szybko wsadzić żeby na kolejnego było gotowe.
Zgłoś
Avatar
Majtkomen 2023-01-10, 8:22 4
jak to nie jest przeznaczenie to ja nie wiem co jest >.<
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-10, 9:26
Drzewo przyczaiło się na niego.
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2023-01-10, 10:33
W Krakowie grupa ekoidiotów walczyła z miastem w sprawie planowanej wycinki chorych drzew. Miasto wstrzymało się i po kilku miesiącach podczas wichury te właśnie drzewa przygniotły samochody stojące na parkingu. Podobno jeden należał do szefa ekooszołomów
Jakie było zdziwienie, że drzewo wyglądające z zewnątrz na zdrowe, w środku było martwe, spruchniałe.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-10, 11:29
Misiek_KRK napisał/a:

W Krakowie grupa ekoidiotów walczyła z miastem w sprawie planowanej wycinki chorych drzew. Miasto wstrzymało się i po kilku miesiącach podczas wichury te właśnie drzewa przygniotły samochody stojące na parkingu. Podobno jeden należał do szefa ekooszołomów
Jakie było zdziwienie, że drzewo wyglądające z zewnątrz na zdrowe, w środku było martwe, spruchniałe.



Eko zjeby to zwykłe ameby, dyskusja zbędna, utylizacja konieczna.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-01-10, 21:30
A kiedy ekowariaci będą protestować przeciwko instalowaniu PV ? Pewnie nigdy.

Zgłoś