18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
DużyKutas 2020-04-13, 17:16 5
Lenart666 napisał/a:

Kurwa ludzie gdzie my żyjemy?



W Kurwistanie.
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2020-04-13, 17:25 9
Patrząc na was... sami znawcy od wszystkiego: świeccy teologowie i biznesmeni na utrzymaniu mamusi...
W dodatku sadistic stał się siedliskiem lewactwa ;/
Zgłoś
Avatar
Konfedernacja 2020-04-13, 17:25 15


Gdyby nie Kościół to byście nadal składali dzieci różnym Swarożycom, Torom czy Trygłowom,
Żelazo byście topili w dymarkach, pole orali patykiem, a domy kleili krowimi kupami.
Niektórym się teraz od nadmiaru dobrobytu i łatwizny we łbie pierdoli.
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2020-04-13, 17:29 8
"klechy", "PiS", "jebane polaczki" - skąd na sadistic'u taki wysyp "intelektualnych bękartów"* Jerzego Urbacha?
Loaloa się przepoczwarzył czy może sklonował?
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-04-13, 17:29 12
Konfedernacja napisał/a:

Gdyby nie Kościół to byście nadal składali dzieci różnym Swarożycom, Torom czy Trygłowom,


trolem to trzeba umieć też być...
Zgłoś
Avatar
NieZmienny 2020-04-13, 17:29 10
Ja pierdolę, co za kurwa ciemnogród....
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-04-13, 17:30 16
mam_racje napisał/a:

Patrząc na was... sami znawcy od wszystkiego: świeccy teologowie i biznesmeni na utrzymaniu mamusi...
W dodatku sadistic stał się siedliskiem lewactwa ;/



Utrzymuję się sam, mam dom, który kupiłem za zarobione pieniądze. Jebie mnie to "państwo" podatkami jak się tylko da, żeby utrzymać armię facetów wyjętych spod prawa. Do tego straż pożarna marnuje kasę na robienie hałasu podczas przejazdu łamiącego zalecenia rządu.
Jeszcze jedno. Sadistic od ostatnich wyborów stał się ostoją kuców, najprawdopodobniej płatnych trolli.

Konfedernacja napisał/a:

Gdyby nie Kościół...
Żelazo byście topili w dymarkach, pole orali patykiem, a domy kleili krowimi kupami.


Rzeczywiście. Kościół ma wielki wpływ na rozwój technologiczny kraju. Szczególnie jak "uczelnia" Rydzyka ma dofinansowanie jak Politechnika Warszawska.
Zgłoś
Avatar
qaz123edc 2020-04-13, 17:36 3
mam_racje napisał/a:

Patrząc na was... sami znawcy od wszystkiego: świeccy teologowie i biznesmeni na utrzymaniu mamusi...
W dodatku sadistic stał się siedliskiem lewactwa ;/



Pisowska hołota dostała 500+ i zasmakowała dobrobytu

TranzystorWyklęty napisał/a:

Utrzymuję się sam, mam dom, który kupiłem za zarobione pieniądze. Jebie mnie to "państwo" podatkami jak się tylko da, żeby utrzymać armię facetów wyjętych spod prawa. Do tego straż pożarna marnuje kasę na robienie hałasu podczas przejazdu łamiącego zalecenia rządu.
Jeszcze jedno. Sadistic od ostatnich wyborów stał się ostoją kuców, najprawdopodobniej płatnych trolli.
Rzeczywiście. Kościół ma wielki wpływ na rozwój technologiczny kraju. Szczególnie jak "uczelnia" Rydzyka ma dofinansowanie jak Politechnika Warszawska.



PW jest uczelnią badawczą więc nie, w każdym razie dziwnie się to porobiło że Niemcom którzy nas ochrzcili ten kościół nigdy jakoś w drogę nie wchodził
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-04-13, 17:40 5
Ja bym tam zrobił bramkę i odebrał te ciężkie koperty

a tak na poważnie, filmik ten to dowód na przyjmowanie korzyści majątkowych bez uiszczenia podatków na skarb państwa
Zgłoś
Avatar
dokart 2020-04-13, 17:45 9

"No to nie płać" Upośledzony jesteś? Jak mam nie płacić podatku pracując?
Zgłoś
Avatar
qaz123edc 2020-04-13, 17:49 1
dokart napisał/a:

"No to nie płać" Upośledzony jesteś? Jak mam nie płacić podatku pracując?



No to nie pracuj. Po co zawracasz dupę swoim smęceniem?
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-04-13, 17:56 2
luja27 napisał/a:

To jest k***a naprawdę chore
j***ny kraj
j***ny pis
j***ne klechy i tępi ludzie



PO cacy, już raz Niemcy na w dupę ruchali, wystarczy!
Lewica, zaczną nas jebać lgbt.
Już wolę ten zjebany PiS.
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2020-04-13, 17:57 5
To zwykły szczyl i nie wie jak to działa. Za głupi ponadto, bo nawet kilkuletnie dzieci kumają koncept pieniądza i jego obrotu.

Co do filmu....kurwa nie wierzę w to co widzę. To przebija nawet wycinanie konfetti przez młodych policjantów....
Zgłoś
Avatar
Manowarrior 2020-04-13, 18:48 3
Nienawidzę platformy i wszystkiego co związane z lgbtkod itp ale mam nadzieję że pis w końcu straci władze
Zgłoś
Avatar
tarek_kubusio 2020-04-13, 18:50 7
sredniowiecze i skurwysynstwo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie