18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Misiek_KRK 2015-12-13, 21:51 11
Nie znam nikogo na wózku, ale dbam o to aby sprawni nie stawali na miejscach dla niepłnosprawnych. Jestem aktywny sportowo i wózek byłby dla mnie jak wyrok. Dlatego chętnie opierdalam baranów stojących na tych miejscach bez karteczki za szybą. W kulturalny sposób pytam czy naprawdę chcą aby to miejsce było im potrzebne? 99% osób przeprasza i odjeżdża.
Zgłoś
Avatar
bhendzioh 2015-12-13, 22:11 43
ja jestem za równością, uważam, że te osoby powinnny być traktowane jak wszyscy równi, zeby ich nie wykluczac i poczuć się normalnmi, z tego sądzę że te miejsca można by wykorzystać jako takie specjalne dla mnie, z racji że to wymyśliłem. To by był taki fajny gest ludności polskiej z jej strony, że zostawili mi prywatne miejsca po całej polsce na których tylko ja bym mógł parkować. np jadę sobie do krakowa nigdy nie byłem a tu miejsce już na mnie 5 lat czeka hehe
Zgłoś
Avatar
prusek1 2015-12-13, 23:21 16
@bhendzioh Trzeba ci upierdolić nogi to wtedy będziesz się domagał swojej równości....
Zgłoś
Avatar
roy197 2015-12-13, 23:26 3
@prusek1 jedną wystarczy...częściowo dobrze gada
Zgłoś
Avatar
PolaczekRR 2015-12-14, 1:54
ej jebać miejsca na niepoełnosprawnych , jestem za równouprawnieniem jak jesteś kurwa warzywem to nie moja wina ani nikogo innego deal with it i nie oczekuj współczucia a tutaj spierdoliny robią sobie jakąś jewtubową telewizje z dobrym przekazem co to za chujnia na głównej
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2015-12-14, 2:55 8
Kiedyś, gdy nie było szaleństwa prawnego z przywilejami dla różnych mniejszości, nie było takich problemów. To od kiedy "równość" polega na przywilejach dla różnych grup ludzie zaczynają patrzeć wilkiem na nich.
To tak jak z kobietami w ciąży. Normalne, że się je przepuszcza w kolejce. Ale od kiedy zaczęto to regulować, robić specjalne kasy to ewidentnie ludzie przestali być tacy mili. Nie raz widziałem akcję w stylu "nie przepuszczę Pani, proszę iść do kasy dla osób w ciąży".
prusek1 nie gada dobrze. Gada typowo populistycznie. Niestety żyjemy w bagnie właśnie dlatego, że większość ludzi zamiast posługiwać się zimną logiką w sprawach światopoglądowych, kierują się emocjami.
Zgłoś
Avatar
czarnyblack 2015-12-14, 7:16 2
Gdyby temu panu obcielo w wypadku paluszki wskazujace chyba skonczylby z filmikami. No bo jakby wtedy sie wital z widzami?
Zgłoś
Avatar
MormoCS 2015-12-14, 8:36 13
Jak widać do niektórych nie trafił jasny przekaz 13 minutowego filmu. Miejsca te nie są po to, żeby ludzie niepełnosprawni czuli się uprzywilejowani bo mogą stawać bliżej i jest super.. Miejsca te są po to, żeby mogli WYDOSTAĆ się z auta i później do niego WSIĄŚĆ. Jebane spierdoliny umysłowe

"z tego sądzę że te miejsca można by wykorzystać jako takie specjalne dla mnie, z racji że to wymyśliłem"
Data urodzenia: 17 Paź 1997

"jak jesteś kurwa warzywem to nie moja wina ani nikogo innego deal with it i nie oczekuj współczucia"
Data urodzenia: 02 Lut 1988

"Niestety żyjemy w bagnie właśnie dlatego, że większość ludzi zamiast posługiwać się zimną logiką w sprawach światopoglądowych, kierują się emocjami."
Data urodzenia: 13 Lip 1985

Nie zacytuje użytkownika czarnyblack, bo jego komentarz w 100% pasuje do portalu, ale ale:
Data urodzenia: 17 Kwi 1925

Czyli mamy tutaj jednego szczyla, który jeszcze nie dorósł, 2 sadolowych użytkowników, którzy nie potrafią słuchać ze zrozumieniem i zapewne ich edukacja zakończyła się na jakimś marnym technikum lub totalnie chujowym kierunku studiów oraz dziadka, który pamięta stan wojenny lub przylazł z kwejka i jest tak naprawdę jebanym szczylem.
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2015-12-14, 8:39 3
ogólnie z tymi miejscami też czasem dochodzi do absurdów ... kiedyś pod blokiem/klatką miałem 8 miejsc parkingowych, z czego TRZY były oznaczone jako miejsca dla niepełnosprawnych. Absurd. W tłoku samochody były ustawiane nawet na trawnikach i chodnikach blokując przejście, a praktycznie dwa z tych trzech miejsc pozostawały cały czas puste.
Zgłoś
Avatar
bastolinii 2015-12-14, 8:41 2
Takie pierdolenie ! Kurwa pod jednym marketem jest więcej miejsc dla inwalidów niż inwalidów w mieście.
Zgłoś
Avatar
cveljan 2015-12-14, 8:44 4
Ja wszystko rozumiem ale zastanawia mnie jedna rzecz- pod wszystkimi marketami jest od zajebania miejsc dla niepełnosprawnych (w 90% pustych) i powstają kolejne- dla rodzin z dziećmi jednak nie powstają, a co więcej pod wrocławskim tesco było 6 miejsc dla rodzin i zlikwidowano je robiąc miejsca dla inwalidów. Nie twierdzę że nie powinno się pomagać takim ludziom ale po prostu w naszym kraju z racji biedy nie ma aż tylu zmotoryzowanych niepełnosprawnych w proporcji do ilości specjalnych miejsc parkingowych. Zwróćcie uwagę, że na kopertach zawsze są wolne miejsca- czasem jedno, maks dwa zajęte natomiast wyjmowanie dwójki dzieci z wózkami z samochodu jest jak bieg przez płotki na wózku inwalidzkim.
Zgłoś
Avatar
Marachi 2015-12-14, 8:54
Czemu tak łagodnie koledzy ? Może uśpijmy wszystkich niepełnosprawnych, po co nam równemu i prawemu społeczeństwu taki ewenement. Eh .... Te durne miejsca dla niepełnosprawnych to dobra inicjatywa jak ktoś kurwa jego mać nie potrafi chodzić lub ku chwale tego portalu ujebał sobie nogi to coś mu się należy (chodzi mi o te durne miejsce parkingowe) po prostu ktoś kto parkuje na takim miejscu na prawdę musi mieć siekę z mózgu... wręcz niedojebanie. Dla tego minimum empatii też nie zaszkodzi, nic nie szkodzi zaparkować sobie trochę dalej, samem się przejśc spalic tą jebaną nadwagę i odrobinę pomyśleć. Choć zgadzam się z tym że tymi akcjami o przywilejach i ogólnym bólu dupy o wszystkie mniejszości wszelakiego rodzaju normalni ludzi dostają kurwicy i sa coraz mniej empatyczni, niemniej odrobina DOBREGO WYCHOWANIA nie zaszkodzi, ba może nawet pomóc.
Zgłoś
Avatar
valdziu 2015-12-14, 8:58 1
czarnyblack napisał/a:

Gdyby temu panu obcielo w wypadku paluszki wskazujace chyba skonczylby z filmikami. No bo jakby wtedy sie wital z widzami?



Ja nigdy nikomu źle nie życzyłem, bez tego przywitania też spokojnie dałbym sobie radę
Zgłoś
Avatar
esdopedoen 2015-12-14, 9:22 1
Parkujesz-zdrapujesz! to była świetna akcja. Z przyjemnością 'znaczyło' cwaniaczków zajmujących bezprawnie miejsce uprzywilejowane.

Tak to parę lat temu wyglądało. Szkoda, że już to nie funkcjonuje..

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie