18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
Avatar
Bekazludzi 2020-09-15, 22:18 5
Do outlasta by się przydala
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-09-15, 22:42
Ładnie to tak się z kogoś śmiać!?

No pewnie że tak
Zgłoś
Avatar
cavern69 2020-09-15, 22:45
Musi o siebie bardziej dbać, bo kiepsko wygląda jak na 24 latkę.
Zgłoś
Avatar
krzxsiek 2020-09-15, 23:12 1
No Gollum jak nic. Za Golluma leci piwo
Zgłoś
Avatar
Marek_0485_pol 2020-09-15, 23:27 27
Mnie nie śmieszą tacy ludzie... Straciło się rodziców brat siostra może poumierali , dostało się załamki i poszło się w chwilę zadowolenia,które niszczy resztę życia. Ale wy kurwy które siedzicie na mamusi rencie i męczycie ją jak pasożyt emocjonalny , twardzieli na sadolu kozaków udajecie... Wypierdalać do pracy, trochę się zmęczycie i główka się rozjaśni. Chuj wam w dupy cwele.
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2020-09-16, 0:12
Zgłoś
Avatar
mac_nikolaj 2020-09-16, 2:13 3
Marek_0485_pol napisał/a:

Mnie nie śmieszą tacy ludzie... Straciło się rodziców brat siostra może poumierali , dostało się załamki i poszło się w chwilę zadowolenia,które niszczy resztę życia. Ale wy kurwy które siedzicie na mamusi rencie i męczycie ją jak pasożyt emocjonalny , twardzieli na sadolu kozaków udajecie... Wypierdalać do pracy, trochę się zmęczycie i główka się rozjaśni. Chuj wam w dupy cwele.



No to masz przykład ostatniego etapu takiej załamki emocjonalnej. Chcesz takich ludzi widywać na ulicach? A może to ta twoja pierdolona marna robota za pare groszy ją tak wykończyła?
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-09-16, 5:39 7
Marek_0485_pol napisał/a:

Mnie nie śmieszą tacy ludzie... Straciło się rodziców brat siostra może poumierali , dostało się załamki i poszło się w chwilę zadowolenia,które niszczy resztę życia. Ale wy kurwy które siedzicie na mamusi rencie i męczycie ją jak pasożyt emocjonalny , twardzieli na sadolu kozaków udajecie... Wypierdalać do pracy, trochę się zmęczycie i główka się rozjaśni. Chuj wam w dupy cwele.



Pfff Dokładasz jakieś niestworzone historie do zykłego ćpuna. Każdy ma jakieś problemy, ludzie tracą rodziców, dzieci, drugą połówkę. Zazwyczaj każdy się w takim momencie załamuje,. Ale po czasie żałoby, normalna osoba idzie dalej bo takie zjebane jest życie. To na zdjęciu to pasożyt, a pewnie największym problemem jest brak kolejnego strzału.
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-09-16, 7:00
Też chcę tego troszkę
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2020-09-16, 7:28 1
Marek_0485_pol napisał/a:

Mnie nie śmieszą tacy ludzie... Straciło się rodziców brat siostra może poumierali , dostało się załamki i poszło się w chwilę zadowolenia,które niszczy resztę życia. Ale wy kurwy które siedzicie na mamusi rencie i męczycie ją jak pasożyt emocjonalny , twardzieli na sadolu kozaków udajecie... Wypierdalać do pracy, trochę się zmęczycie i główka się rozjaśni. Chuj wam w dupy cwele.



Nie zesraj się ćpanie

Zgłoś
Avatar
kevlarus 2020-09-16, 8:14
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-09-16, 8:48
Takim to za darmo jako prezydent dawał bym ćpanie co tam wolą mefedron kompot albo krokodyla..... Chuj już i tak mu nie pomożesz a można takim pomóc już tylko wyłączyć światło....
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2020-09-16, 11:05
jebane zombiaki
Zgłoś
Avatar
eupeosiemczy 2020-09-18, 18:39 1
Gość w tle już nie może...
Załamka.
A do domu jeszcze tyle przystanków.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie