18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Szczeniaki trafiły do kibla
panpies • 2019-12-07, 13:58
Kobieta spakowała do worka nowo urodzone szczeniaki i spuściła je w toalecie.




58-letnia mieszkanka woj. dolnośląskiego wrzuciła nowo narodzone szczenięta do toalety znajdującej się obok jej domu. Piszczenie topiących się, bezbronnych psów usłyszał mieszkający w pobliżu mężczyzna.

Sąsiad 58-latki wyciągnął szczenięta i zabrał kobiecie ich matkę, po czym zadzwonił na policję. Funkcjonariusze zatrzymali 58-latkę, która przyznała się do przestępstwa i trafiła do policyjnego aresztu.

Usłyszy zarzuty znęcania się nad zwierzętami, za co grozi do 5 lat pozbawiania wolności. Psy trafiły pod opiekę schroniska.

2019-12-07, 15:42
muflonpl napisał/a:

Wszyscy k***a placimy za te kurewskie schroniska ja bym usypiał każdego "niczyjego" sierściucha czy kundla.
Sporo wydaje też na schronisko dla bezdomnych zwierząt miasto Opole – około 500 tys. zł; mniej więcej połowa tych wydatków to płace (z pochodnymi) pracowników schroniska, reszta to koszt utrzymania budynków, opieki weterynaryjnej, opłat za ciepło i prąd.
Biała Podlaska zadeklarowała, że w tym roku na utrzymanie schroniska dla zwierząt wyda 304 tys. zł i po 2,5 tys. na sterylizację i dokarmianie bezdomnych kotów.



dużo więcej płace za bąbelki 500+ które prędzej bym uśpiła tak że japa tam

2019-12-07, 15:54
Psy przyjmują w schronisku
Śmieci przyjmują na wysypisku
Małe dzieci można zostawić w szpitalu

Dokładnie 15 min temu ktos wyj***ł psa z samochodu koło mojego domu i sp***olił. 200 m w las ode mnie są stare kanapy i inne śmieci wyrzucone... Nie rozumiem tego

2019-12-07, 16:13
sensualna napisał/a:

tak ciężko oddać psy do schroniska? toć za to się nie płaci




Co do starszych osobników, to złapanie jednego psa to koszt 250zł.

2019-12-07, 16:39
Najpierw krzyczą jak ktoś chciał utopić kotki/pieski bo bo jak tak można hurr durr lepiej było oddać do schroniska itp..... A potem płaczą że nie ma na utrzymywanie schronisk bo za dużo jest kundli i kotów do utrzymywania :-/ i trzeba usypiać. gdzie tu logika? Na wsiach to zawsze się topiło w wiadrze z wodą a potem się worek zakopywało i tyle... Nikt nie robił z tego dramatu holokaustu.... :-|

2019-12-07, 17:05
Takie czasy , murzyni abdule geje lgtb psy koty kury wszyscy maja większe prawa niż biały człowiek :-?

2019-12-07, 17:06
To , że cie stary r*chał w dupę nie oznacza , że to jest norma i powinno tak być zawsze i wszędzie.

2019-12-07, 18:04
Ja rozumiem, że na wsi taka mentalność, że lepiej się czegoś pozbyć, niż karmić. Tylko za ch*ja nie zrozumiem, czemu ludzie topią, zakopują lub nawet palą zwierzęta na żywca. To już torturowanie, więc przestańcie pie**olić o prawach, normach czy innych problemach. Zawsze jest trzecie wyjście.

Mój ojciec też w podobny sposób radził sobie z nadliczbowymi kociakami i szczeniakami. Zakopywał młode w ziemi. Szkoda tylko, że zawsze na żywca. Pewnego razu próbował tak zakopać dwudniowego kotka. Trzykrotnie. Za każdym razem pies go wykopywał, a matka znajdywała i zanosiła w inne miejsce. Dziś kot ma cztery lata i czuje się świetnie, a tato nauczył się najpierw dobić kocięta łopatą, żeby nie musieć dwa razy kopać.

Jak już się pozbywać, to ekonomicznie i w miarę humanitarnie, wy j***ne psychole, które macie dość ciche sumienie, żeby się pozbyć, ale już za mało rozumu i empatii, by zrobić to "jak należy".



2019-12-07, 18:07
OneSizeFeline napisał/a:

Mój ojciec też w podobny sposób radził sobie z nadliczbowymi kociakami i szczeniakami. Zakopywał młode w ziemi. Szkoda tylko, że zawsze na żywca. Pewnego razu próbował tak zakopać dwudniowego kotka. Trzykrotnie. Za każdym razem pies go wykopywał, a matka znajdywała i zanosiła w inne miejsce.



Nie gratuluję Ci genów...

2019-12-07, 18:42
Jezeli ktos jest az takim debilem ze nawet pies ma na niego wyj***ne to nie ma sie co dziwic ze pisze komentarze w stylu jebac wszarzy.

Ja sam przygrnalem psa ktorego jakis pojeb wyrzucil z sakochodu bo mu w wakacjach przeszkadzal. Jest tak wierny ze lepeszego przyjciela nie idzie znalezc.
Zal mi ludzi ktorzy sa az tak otepieni umyslowo ze nie rozumieja ze pies czy inne zwierze tak samo jak my czuje cierpienie.
Nie chcesz miec psa oddaj komus lub do schroniska.
Powinni jej dac szkole zycia w pierdlu.
Szczam na smieci ktorzy nie szanuja zycia czlowieka lub innego zywego stworzenia. A jeszcze bardziej mam polew z tych troli co robia w komentarzach z siebie twardzielj i sadoli. Co wam mama dzisiaj na obiadek zrobila?

2019-12-07, 18:53
sensualna napisał/a:

...bąbelki 500+ które prędzej bym uśpiła tak że japa tam...



To świadczy tylko o tym, że jesteś zwykłym podludzkim śmieciem i że to ciebie należało by uśpić. Topienie żywych stworzeń, zamiast zadania im konkretnej, szybkiej, skutecznej śmierci (jak już chcesz zaj***ć "bo ci niepotrzebne" to albo uśpienie, albo młotek w łapę i do roboty, a nie naturą się sk***ysynu wyręczasz, że rzeka za ciebie zrobi, co nie masz rączek do roboty, ani jaj zrobić co trzeba???) jest sk***ysyństwem, ale to co napisałaś stoi 10 stopni głębiej na skali sp***olenia.

2019-12-07, 19:15
Stara k***a !

Je...........ik
2019-12-07, 19:47
sensualna napisał/a:

dużo więcej płace za bąbelki 500+ które prędzej bym uśpiła tak że japa tam



To lewackie gadanie dla ekozjebów, nienrusza mnie a do japy to możesz mi wziąść jak umyjesz gary po obiedzie.

2019-12-07, 19:56
poligon6 napisał/a:

Ludzie to k***y bez serca.
Co tego sąsiada obchodziło, że ktoś topi szczęnieta, których jest właścicielem. Zawsze się topiło nadliczbowe lub niechciane. Zakopywało żywcem w ziemi, lub wstrzykiwało denaturat za ucho.
Niedługo kury na rosół nie ubijesz bo jakieś gumowe ucho doniesie na policje.



Takich jak Ty też się utylizowało. Kiedyś to było, a teraz masz schroniska. Oddajesz i git - inni będą się martwić.

2019-12-07, 20:07
poligon6 napisał/a:

Ludzie to k***y bez serca.
Co tego sąsiada obchodziło, że ktoś topi szczęnieta, których jest właścicielem. Zawsze się topiło nadliczbowe lub niechciane. Zakopywało żywcem w ziemi, lub wstrzykiwało denaturat za ucho.
Niedługo kury na rosół nie ubijesz bo jakieś gumowe ucho doniesie na policje.



Gdyby nie sąsiad to by cię na świecie nie było

:lol:

2019-12-07, 20:35
Smokw napisał/a:

akich jak Ty też się utylizowało. Kiedyś to było, a teraz masz schroniska. Oddajesz i git - inni będą się martwić.



Miałeś dziodka w SS, czy mamusia pracuje w klinice aborcyjnej?