18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Szczeniaki trafiły do kibla
panpies • 2019-12-07, 13:58
Kobieta spakowała do worka nowo urodzone szczeniaki i spuściła je w toalecie.




58-letnia mieszkanka woj. dolnośląskiego wrzuciła nowo narodzone szczenięta do toalety znajdującej się obok jej domu. Piszczenie topiących się, bezbronnych psów usłyszał mieszkający w pobliżu mężczyzna.

Sąsiad 58-latki wyciągnął szczenięta i zabrał kobiecie ich matkę, po czym zadzwonił na policję. Funkcjonariusze zatrzymali 58-latkę, która przyznała się do przestępstwa i trafiła do policyjnego aresztu.

Usłyszy zarzuty znęcania się nad zwierzętami, za co grozi do 5 lat pozbawiania wolności. Psy trafiły pod opiekę schroniska.

2019-12-07, 21:12
jak do kibla tyle szczeniaków ??? baby są jednak upośledzone bo żaden normalny facet nie wpadł by na tak kretyński pomysł...... dobrze że przez odpływ umywalki nie chciała ich wepchać

kr...........14
2019-12-07, 23:35
Homo sapiens = mogę więcej.

2019-12-08, 01:13
sensualna napisał/a:

dużo więcej płace za bąbelki 500+ które prędzej bym uśpiła tak że japa tam



Ciebie, bąbelku mogli uśpić kiedyś, byłby spokój.

2019-12-08, 01:50
Mam nadzieje że pligon6 i jego rodzina niedługo zdechnie, życzę im tego, bo szkoda tlenu na takich zjebów

Xs...........33
2019-12-08, 01:51
sensualna napisał/a:

tak ciężko oddać psy do schroniska? toć za to się nie płaci



trzeba wyjść z chaty, a to już coś

2019-12-08, 02:06
Ja kiedyś jak się nacpalem to chciałem dywanik spod kibla Szczotka w muszli przepchac.

2019-12-08, 14:43
poligon6 napisał/a:

Ludzie to k***y bez serca.
Co tego sąsiada obchodziło, że ktoś topi szczęnieta, których jest właścicielem. Zawsze się topiło nadliczbowe lub niechciane. Zakopywało żywcem w ziemi, lub wstrzykiwało denaturat za ucho.
Niedługo kury na rosół nie ubijesz bo jakieś gumowe ucho doniesie na policje.



masz piwo odemnie

2019-12-08, 15:59
No sp***olina z ciebie,bo topić zamiast napie**alać młotkiem,no sk***ysyn natiura się wyręcza sk***ysyn wyręcza się!!

2019-12-08, 18:26
sensualna napisał/a:

dużo więcej płace za bąbelki 500+ które prędzej bym uśpiła tak że japa tam



ładnie głupia jesteś, uśpić to można takiego śmiecia jak ty .. h*ja tam płacisz tylko żal ci dupę ściska, widziałem jak wyliczyli że wystarczy 4 grosze podniesiony koszt benzyny żeby pokryć program 500+ wiec japa tam zindoktrynowany turbo cymbale

2019-12-08, 21:48
4 grosze do benzyny zeby pokryc 500+...

Dobre naprawde dobre.

2019-12-09, 13:23
poligon6 napisał/a:

Ludzie to k***y bez serca.
Co tego sąsiada obchodziło, że ktoś topi szczęnieta, których jest właścicielem. Zawsze się topiło nadliczbowe lub niechciane. Zakopywało żywcem w ziemi, lub wstrzykiwało denaturat za ucho.
Niedługo kury na rosół nie ubijesz bo jakieś gumowe ucho doniesie na policje.



Już ci to kiedys było dedykowane, ale przypomnę: ciesz się kmiocie, że cie prawo chroni, bo byś tak samo skończył ze swoim wodogłowiem.

2019-12-09, 16:53
Nie mam słów na takie draństwo, przecież to czyste kurewstwo. Jak można być tak podłym, i wywalać nie do swojego kibla? Przecież zatkała by się rura i jak ci biedni ludzie by potem srali?

A baba tępa jak but, mało to chińskiego żarcia w okolicy? Popytała by czy im nie potrzeba, to by jeszcze za to jakieś sajgonki dostała.

2019-12-11, 23:06
Rozumiem ludzi tak wrzucić do kibla ale zwierzęta? j***na sadystka niech zgnije na cwe*owni

2019-12-12, 13:21
poligon6 napisał/a:

Ludzie to k***y bez serca.
Co tego sąsiada obchodziło, że ktoś topi szczęnieta, których jest właścicielem. Zawsze się topiło nadliczbowe lub niechciane. Zakopywało żywcem w ziemi, lub wstrzykiwało denaturat za ucho.
Niedługo kury na rosół nie ubijesz bo jakieś gumowe ucho doniesie na policje.



Wracaj na swoją wiochę bo kultura i szacunek do żywego stworzenia to skrajnie obce dla ciebie tematy. Idź tam sobie kury duś czy coś.