18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Szczeniaki trafiły do kibla
panpies • 2019-12-07, 13:58
Kobieta spakowała do worka nowo urodzone szczeniaki i spuściła je w toalecie.




58-letnia mieszkanka woj. dolnośląskiego wrzuciła nowo narodzone szczenięta do toalety znajdującej się obok jej domu. Piszczenie topiących się, bezbronnych psów usłyszał mieszkający w pobliżu mężczyzna.

Sąsiad 58-latki wyciągnął szczenięta i zabrał kobiecie ich matkę, po czym zadzwonił na policję. Funkcjonariusze zatrzymali 58-latkę, która przyznała się do przestępstwa i trafiła do policyjnego aresztu.

Usłyszy zarzuty znęcania się nad zwierzętami, za co grozi do 5 lat pozbawiania wolności. Psy trafiły pod opiekę schroniska.

2019-12-07, 14:10
o jejku, popłakałem się w mankiet spodni....

2019-12-07, 14:11
Nie no przej***ne. Dramat. Koszmar. j***ć to

2019-12-07, 14:12
tak ciężko oddać psy do schroniska? toć za to się nie płaci

2019-12-07, 14:29
panpies napisał/a:

spakował do wora nowo urodzone szczeniaki.



Coś mi to przypomina, już chyba to gdzieś widziałem, zaraz zaraz...

2019-12-07, 14:35
Ludzie to k***y bez serca.

Co tego sąsiada obchodziło, że ktoś topi szczęnieta, których jest właścicielem. Zawsze się topiło nadliczbowe lub niechciane. Zakopywało żywcem w ziemi, lub wstrzykiwało denaturat za ucho.

Niedługo kury na rosół nie ubijesz bo jakieś gumowe ucho doniesie na policje.

2019-12-07, 14:43
poligon6 napisał/a:

Ludzie to k***y bez serca.
Co tego sąsiada obchodziło, że ktoś topi szczęnieta, których jest właścicielem. Zawsze się topiło nadliczbowe lub niechciane. Zakopywało żywcem w ziemi, lub wstrzykiwało denaturat za ucho.
Niedługo kury na rosół nie ubijesz bo jakieś gumowe ucho doniesie na policje.



Serio wrzuciłbyś psy w worku do kibla? Przecież zapchać by się mogło...

2019-12-07, 14:46
nie jest zle grozi jej tyle co Banasiowi

2019-12-07, 14:50
poligon6 napisał/a:

Ludzie to k***y bez serca.
Co tego sąsiada obchodziło, że ktoś topi szczęnieta, których jest właścicielem. Zawsze się topiło nadliczbowe lub niechciane. Zakopywało żywcem w ziemi, lub wstrzykiwało denaturat za ucho.
Niedługo kury na rosół nie ubijesz bo jakieś gumowe ucho doniesie na policje.



I znowu koment o tej samej treści, ja pie**ole :D Najpierw recepty zabijania kundli (które k***a każdy debil zna już od wieków) a potem wyrażenie obawy przed zabronieniem ubijania wiejskich zwierząt... Co za łeb :D

Je...........ik
2019-12-07, 14:52
sensualna napisał/a:

tak ciężko oddać psy do schroniska? toć za to się nie płaci



Wszyscy k***a placimy za te kurewskie schroniska ja bym usypiał każdego "niczyjego" sierściucha czy kundla.

Sporo wydaje też na schronisko dla bezdomnych zwierząt miasto Opole – około 500 tys. zł; mniej więcej połowa tych wydatków to płace (z pochodnymi) pracowników schroniska, reszta to koszt utrzymania budynków, opieki weterynaryjnej, opłat za ciepło i prąd.

Biała Podlaska zadeklarowała, że w tym roku na utrzymanie schroniska dla zwierząt wyda 304 tys. zł i po 2,5 tys. na sterylizację i dokarmianie bezdomnych kotów.

2019-12-07, 14:52
mygyry napisał/a:

Serio wrzuciłbyś psy w worku do kibla? Przecież zapchać by się mogło...



Spusciła do toalety znajdującej się poza jej domem- czyli wychodka jak sadzę. ale mimo wszystko powinna je zakopać.

2019-12-07, 15:13
Grozi do 5 a w praktyce skończy się na grzywnie 80 stawek po 10 złotych, którą pewnie sobie jeszcze rozłoży na raty w sądzie.

Nie no, żartuję. U nas to umorzą.

2019-12-07, 15:14
Kiedyś wrzucało się do rzeki, teraz się po dupie nie podrapiesz bo ktoś patrzy i podsłuch*jE :kawa:

2019-12-07, 15:29
Coordinator napisał/a:

I znowu koment o tej samej treści, ja pie**ole Najpierw recepty zabijania kundli (które k***a każdy debil zna już od wieków) a potem wyrażenie obawy przed zabronieniem ubijania wiejskich zwierząt... Co za łeb



Udaje że go to nie rusza bo jest twardym gangsterem a znając życie dostał by w pysk to by zj***ł po pierwszym strzale i taka prawda.

2019-12-07, 15:33
Przecież w schronisku też się usypia. Powinna oddać do schroniska po to to k***a jest.. Mają za darmo pieniądze brać niech pracują