18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
CichaWoda 2015-10-26, 23:27 13
tam jeden dobiera się do jego skutera już
Zgłoś
Avatar
mylove 2015-10-27, 0:17 1
motopizda 3 2 1
Zgłoś
Avatar
kolega335 2015-10-27, 0:31
Czy na początku ktoś mówi 'Karma, karma była'? Jak tak to musiał zasłużyć, karma działa.
Zgłoś
Avatar
manitou1983 2015-10-27, 8:18
Szkoda takiego skutera
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2015-10-27, 10:02
Tylko żeby ta naczepa nie ruszyła do przodu, nie dość, że ma złamaną miednicę to jeszcze będzie miał zmiażdżone jądra
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2015-10-27, 12:48
nie jestem ekspertem wiec się pytam;) skoro w duzych ciagnikach i naczepach da sie zmienic kolo to czemu nie podloza jakiegos lewarka pod tą jedną oś i nie uniosą koła wyciągając nieszczęśnika?
Zgłoś
Avatar
Rysiek Lubicz 2015-10-27, 15:03
Ja się pytam czemu on bez kasku jeździł?
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2015-10-27, 18:00
sirapacz napisał/a:

nie jestem ekspertem wiec się pytam;) skoro w duzych ciagnikach i naczepach da sie zmienic kolo to czemu nie podloza jakiegos lewarka pod tą jedną oś i nie uniosą koła wyciągając nieszczęśnika?



Po języku wnioskuję że to jakiś pludracki kraj, więc obstawiam, że albo lewarka nie było bo ktoś zajebał, albo wszyscy zebrani byli debilami. Jedno z dwóch.
Zgłoś
Avatar
Srg_MM 2015-10-27, 18:00
Cytat:

nie jestem ekspertem wiec się pytam;) skoro w duzych ciagnikach i naczepach da sie zmienic kolo to czemu nie podloza jakiegos lewarka pod tą jedną oś i nie uniosą koła wyciągając nieszczęśnika?



Bo to ciapate tego nie ogarniesz
Zgłoś
Avatar
Insaner 2015-10-27, 18:38 47
sirapacz napisał/a:

nie jestem ekspertem wiec się pytam;) skoro w duzych ciagnikach i naczepach da sie zmienic kolo to czemu nie podloza jakiegos lewarka pod tą jedną oś i nie uniosą koła wyciągając nieszczęśnika?



Bo co miało być zmiażdżone, to już jest. Bez lekarzy w pobliżu takich rzeczy się nie powinno robić. Po podniesieniu być może odblokowałaby się w tej chwili uciśnięta część naczyń krwionośnych. Skrzepy, powietrze lub inne brudy popłynęłyby prosto do serca i zabiłyby delikwenta przed przyjazdem karetki. Ewentualnie po prostu by się wykrwawił.
Zgłoś
Avatar
albazsanagycjib 2015-10-27, 20:52
Chuj tam, czekają z wyciągnięciem typa na drogówkę.
Zgłoś
Avatar
pedrosam 2015-10-27, 21:03 2
Ja tam bym powietrze z koła spuścił, ciężar osi oparł by się na pozostałych kołach i wyciągnął bym delikwenta. Ale można też ciągnąć za ręce i sprawdzić co się stanie ;D
Zgłoś
Avatar
k................1 2015-10-27, 21:54
Cytat:

Bo co miało być zmiażdżone, to już jest. Bez lekarzy w pobliżu takich rzeczy się nie powinno robić. Po podniesieniu być może odblokowałaby się w tej chwili uciśnięta część naczyń krwionośnych. Skrzepy, powietrze lub inne brudy popłynęłyby prosto do serca i zabiłyby delikwenta przed przyjazdem karetki. Ewentualnie po prostu by się wykrwawił.



No i co Ci lekarze by na miejscu zrobili? Operacje? Huja.
2 dobrych Ratowników Medycznych jest w stanie zabezpieczyć takiego delikwenta do transportu.
Zgłoś
Avatar
Nexiv 2015-10-28, 0:42
Karamba - a widzisz tam tych ratowników medycznych? Nie? Ja też nie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie