18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Szczęście w nieszczęściu
Andriu996 • 2021-07-08, 17:34
Dostałem nożem trzy razy. Przebita żyła ramienna i tylko błona brzuszna. Dłuższa rana na ręku była cięta więc pikuś. Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył. Długie cięcie na brzuchu zrobili lekarze żeby sprawdzić bebechy. Na szczęście całe.
Ta napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc".
Litość To Zbrodnia. Uwazajcie komu pomagacie.







Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2021-07-08, 18:51 6
Zenonn napisał/a:

Chłopie, obudź się. Kto w Krakowie chodzi z nożem ? Chyba tylko ukry. Teraz to podstawowe wyposażenie duży gaz (gaśnica)+ maczeta

Jakbyś nie zauważył, to jestem z Krakowa więc nie ucz ojca dzieci robić, pajacu. Mieszkam tu od urodzenia więc doskonale wiem kto i co. To jest pierwsza sprawa. Druga sprawa, to jakbyś nie zauważył, to sobie żartuje. Po trzecie, zamknij kurwa ryj jak nie jesteś z Krakowa i nie udawaj wielkiego znawcy, bo już pięcioletnie dziecko wie, że moje miasto to miasto maczet. Ameryki nie odkryłeś, stulejarzu.
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-07-08, 18:56 11
Guwnojat napisał/a:

Jakbyś nie zauważył, to jestem z Krakowa więc nie ucz ojca dzieci robić, pajacu. Mieszkam tu od urodzenia więc doskonale wiem kto i co. To jest pierwsza sprawa. Druga sprawa, to jakbyś nie zauważył, to sobie żartuje do autora tego tematu. Po trzecie, zamknij kurwa ryj jak nie jesteś z Krakowa.



wszystkich zna jebany i wie co robia pewnie jestes z kurdwanowa bo tam same takie a to nawet nie krakow
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-07-08, 18:57 40
Guwnojat napisał/a:

Jakbyś nie zauważył, to jestem z Krakowa więc nie ucz ojca dzieci robić, pajacu. Mieszkam tu od urodzenia więc doskonale wiem kto i co. To jest pierwsza sprawa. Druga sprawa, to jakbyś nie zauważył, to sobie żartuje do autora tego tematu. Po trzecie, zamknij kurwa ryj jak nie jesteś z Krakowa i nie udawaj wielkiego znawcy, bo pięcioletnie dziecko wie, że moje miasto to miasto maczet. Ameryki nie odkryłeś stulejarzu.



Ty naprawdę brandzlujesz się tym że pochodzisz z miasta pizd które muszą chodzić ze sprzętem żeby ich byle żul nie najebał?
Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2021-07-08, 19:01
swampman napisał/a:

wszystkich zna jebany i wie co robia pewnie jestes z kurdwanowa bo tam same takie a to nawet nie krakow

Akurat nie jestem z kurwidołka i szczerze mówiąc od zawsze miałem wyjebane w środowisko kibicowkie czy jak to się tam zwie.

Strielok1 napisał/a:

swampman napisał/a:

wszystkich zna jebany i wie co robia pewnie jestes z kurdwanowa bo tam same takie a to nawet nie krakow

Akurat nie jestem z kurwidołka i szczerze mówiąc zawsze miałem wyjebane w środowisko kibicowkie :DDD

Jak mam być szczery, to się tego wstydzę. Nienawidzę kurew które są mocne w grupie albo ze sprzętem a takich pełno w Krakowie. Raz mojego brata napadło trzech sebiksów z osiedla obok. Wielkie kozaki, bo z nożem jeden czy ki chuj z czym. Mój brat chciał iść na solo, bo się napierdala dużo. W sensie trenuje muai thai, ale spierdolił, bo nie chciał ryzykować życia a jak później ja każdego z osobna chciałem wyłapać, to spierdoliny do potęgi.
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-07-08, 19:02 11
Guwnojat napisał/a:

Jakbyś nie zauważył, to jestem z Krakowa więc nie ucz ojca dzieci robić, pajacu. Mieszkam tu od urodzenia więc doskonale wiem kto i co. To jest pierwsza sprawa. Druga sprawa, to jakbyś nie zauważył, to sobie żartuje. Po trzecie, zamknij kurwa ryj jak nie jesteś z Krakowa i nie udawaj wielkiego znawcy, bo już pięcioletnie dziecko wie, że moje miasto to miasto maczet. Ameryki nie odkryłeś, stulejarzu.



Tepa cipo, wstyd przynosisz temu miastu. Nie pisz już nic więcej bo się tylko pograzysz. Tak, też jestem z Krakowa.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-07-08, 19:03 5
Napisz coś więcej o tym incydencie. Jak to się stało?
Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2021-07-08, 19:03
Zenonn napisał/a:

Tepa cipo, wstyd przynosisz temu miastu. Nie pisz już nic więcej bo się tylko pograzysz. Tak, też jestem z Krakowa.

Chuj mnie to boli, jak masz coś jeszcze do powiedzenia, to zapraszam na PW. Pobijesz mnie z kolegami?
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-07-08, 19:09 12
Guwnojat napisał/a:

Chuj mnie to boli, jak masz coś jeszcze do powiedzenia, to zapraszam na PW. Pobijesz mnie z kolegami?



Po chuj mam cię bić zjebie ? Myślisz że każdy ma umysł ameby tak jak ty, żeby szukać dziury w dupie i robić sobie problemy za pajaca z jakiegoś forum sadistica ?
Zgłoś
Avatar
SzczeryDoBolu 2021-07-08, 19:14 15
Halman zgrywasz tu kozaka a zwykła miękka faja z Ciebie ... Twoje nudne życie opiera się na komentowaniu i wrzucaniu postów na sadistica
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-07-08, 19:15 7
Andriu996 napisał/a:

Dostałem nożem trzy razy. Przebita żyła ramienna i tylko błona brzuszna. Dłuższa rana na ręku była cięta więc pikuś. Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył. Długie cięcie na brzuchu zrobili lekarze żeby sprawdzić bebechy. Na szczęście całe.
Ta napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc".
Litość To Zbrodnia. Uwazajcie komu pomagacie.



No ale rozwiń temat...
Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2021-07-08, 19:17
Zenonn napisał/a:

Po chuj mam cię bić zjebie ? Myślisz że każdy ma umysł ameby tak jak ty, żeby szukać dziury w dupie i robić sobie problemy za pajaca z jakiegoś forum sadistica ?

Więcej dystansu stulejarzu, bo Ci żyłka pęknie
Zgłoś
Avatar
kosmerf 2021-07-08, 19:18 4
Guwnojat napisał/a:

Chuj mnie to boli, jak masz coś jeszcze do powiedzenia, to zapraszam na PW. Pobijesz mnie z kolegami?



Halo, proszę pana, dziecko się panu do konta dorwało w wakacje. Proszę się wylogować zanim smrodu narobi

Zgłoś
Avatar
Krzywy666 2021-07-08, 19:20 10
Halman napisał/a:

dałeś się pociąć jak ostatni lamus i jeszcze się tym chwalisz...



Założyłem konto bo już nie daje rady z tobą idioto. Zamknij mordę, usuń konto, nic nie wrzucaj, gin, przepadnij cioto. Wracaj do swojej piwnicy
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-07-08, 19:25
Krzywy666 napisał/a:

Założyłem konto bo już nie daje rady z tobą idioto. Zamknij mordę, usuń konto, nic nie wrzucaj, gin, przepadnij cioto. Wracaj do swojej piwnicy


spoko ale na 99,9% cię na to nie stać z tygodniówki...
Zgłoś
Avatar
beny561 2021-07-08, 19:27 4
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie