18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
żmij 2014-10-26, 15:39 1
garota napisał/a:

Śmieci kurwa co tu dużo pisać. W domu tak mają to i tak mieszkają i żyją. A później burzą że dresy nazywają ich brudasami.



Taaak... A dresy? Czyściutcy i pachnący? Synowie lekarzy i inżynierów, malarzy i muzyków? Toś pierdolnął...
Zgłoś
Avatar
PlenerPłocki 2014-10-26, 15:56 1


Jak ja to widzę...

Jedyne co odróżnia autorów filmu od komentujących (tych na nie), jest dystans do siebie i swojej sytuacji.

Pomyślcie o tym.
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2014-10-26, 17:44
Dzięki za propsa.
Wiem dokładnie o co chodzi, bo szczury też były, oprócz myszy:
6 czy 7 lat w anglii, ani słowa po angielsku, totalna izolacja, handel ziołem lub na czarno na budowie... W chacie syf aż strach.
Ogólnie nie lubię nikogo oceniać w taki sposób, ale to tak jak mówicie, to co robią to kopiowanie ich marnego, polskiego życia za granicą.
Polak z tego samego domu policzył nam 120 funtów za godzinę roboty przy aucie, jak się się zjebało.
Oszukiwanie na czynszu itd. Wyliczać można bez końca.
Ale angole są zbyt cywilizowani dla własnego dobra. To co araby czy czarni odpierdzielają to już w ogóle granice przechodzi wszelkie, ale angol nic z tym nie zrobi. Tak już mają i to będzie upadkiem ich kraju prędzej czy później. W chuj szkoda, bo o emigrowaniu do Anglii myślałem zawsze, ale z Anglii już niewiele pozostało tak naprawdę. A przynajmniej z Londynu. Powodzenia z zespołem, chociaż to nie mój rodzaj muzyki, ale dla godnie reprezentujących za granicą zawsze piwo. Wytrzymajcie dostatecznie długo a jeszcze się los odmieni i naprawdę będziecie szczęśliwi, że jednak się udało. Emigracja łatwa nie jest, ale w ogólnym rozrachunku daje możliwości, których u nas nie ma.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-10-26, 18:42
Ja nie dotrwałem do końca, ale nurtuje mnie pytanie o chuj tu kurwa chodzi...?
Zgłoś