18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Szef się wkurwił
Jesse.Pinkman • 2022-01-09, 12:40
Według źródła cudzoziemka zatrudniona w Libanie jako pomoc domowa została przeciągnięta przez swojego pracodawcę po ulicy a lokalna policja już nawet nie reaguje na tego typu zgłoszenia.

Oryginalny opis:
ukryta treść
SAD EL BAUCHRIEH, LEBANON: A foreigner, working as a domestic maid, is beaten and dragged through the streets in Lebanon by her employer. The local police don't enforce these crimes.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2022-01-09, 13:29 4
Liban kolejne huj wie państwo..do likwidacji
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-01-09, 14:07 7
ehhh refugees welcome. Juz widze oczami wyobrazni lewaczke wolontariuszke ciąganą po ulicy przez imigranta, ktoremu smiala sie sprzeciwic jak ją chcial zgwalcic.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-01-09, 14:50 4
Dzisiaj napisał/a:

ehhh refugees welcome. Juz widze oczami wyobrazni lewaczke wolontariuszke ciąganą po ulicy przez imigranta, ktoremu smiala sie sprzeciwic jak ją chcial zgwalcic.



A slinisz się przy tym, czy tylko uśmiechasz?

Pralpunkt napisał/a:

Liban kolejne huj wie państwo..do likwidacji



Tia. To do likwidacji, tamto do likwidacji, tu napalmem, tam atomem. Na pewno zrobi się od tego lepiej na świecie, że szarego człowieka mieszkającego na terenie jakichś rozgrywek politycznych upierdolimy jeszcze bardziej.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-01-09, 15:41 3
sothis napisał/a:

A slinisz się przy tym, czy tylko uśmiechasz?
Tia. To do likwidacji, tamto do likwidacji, tu napalmem, tam atomem. Na pewno zrobi się od tego lepiej na świecie, że szarego człowieka mieszkającego na terenie jakichś rozgrywek politycznych upierdolimy jeszcze bardziej.



Synku. Muzlumanie są zjebani umysłowo i genetycznie. Wg europejskich prawideł nie opłaca się ich badać psychiatrycznie bo każdy wychodzi jebniety w świetle naszego myślenia.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-01-09, 17:28 3
Bambrych napisał/a:

Synku. Muzlumanie są zjebani umysłowo i genetycznie. Wg europejskich prawideł nie opłaca się ich badać psychiatrycznie bo każdy wychodzi jebniety w świetle naszego myślenia.



Tato. W Twoim wieku nie powinieneś zajmować się tymi zagadnieniami, a raczej kwestia zmiany pieluchy.

Muzułmanie są często jebnieci na różne sposoby, często odmienne od naszych,krajowych. Znam dość dobrze sztuk dwie. Jeden jest informatykiem, zna nie wiem ile, ale więcej niż 5 języków i jest zajebistym człowiekiem mimo różnych spierdoleń uwarunkowanych kulturowo. Drugi też jebany wykształciuch z talentem językowym, acz zna tyło 4 języki. Nie lubię chuja i ma ciapackie odchyły a na alkohol nie może patrzeć. Żona go bije. Ładnie wyszlo mi podsumowanie człowieka btw... "Boi się alko i żona go bije"

Badań psychiatrycznych w ich przypadku chyba nie było.
Jednego z nich chętnie widzę w Polsce, drugiego... Z lekkim bólem dupy, ale w sumie pracuje dobrze, podatki płaci. Chuj mu w dupe, takich ciapatych akceptuję. Mogą przyjeżdżać. Jeśli zaś chodzi o niziny społeczne, do tego ciapate to na chuj nam oni, niech ruchają sobie kozy spokojnie we wlasnym kurwidołku. Od prostych prac mamy bliższych nam kulturowo ukrainców.
BTW znajomy był w Afganistanie. Ciapusy są tam faktycznie spierdolone jeśli mówił prawdę. A myślę, że mówił.
Tyle, że nasi rodacy w okresie wojennym też byli mocno pojebani, a akcje odchodziły grube jak w favelach. Jak masz rozpierdol w kraju, bieda aż piszczy i od dzieciaka starasz się przeżyć to co dziwnego że wyrastasz na ostrego zjeba.

Tato.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-01-09, 18:28
sothis napisał/a:

Tato. W Twoim wieku nie powinieneś zajmować się tymi zagadnieniami, a raczej kwestia zmiany pieluchy.
Muzułmanie są często jebnieci na różne sposoby, często odmienne od naszych,krajowych. Znam dość dobrze sztuk dwie. Jeden jest informatykiem, zna nie wiem ile, ale więcej niż 5 języków i jest zajebistym człowiekiem mimo różnych spierdoleń uwarunkowanych kulturowo. Drugi też jebany wykształciuch z talentem językowym, acz zna tyło 4 języki. Nie lubię chuja i ma ciapackie odchyły a na alkohol nie może patrzeć. Żona go bije. Ładnie wyszlo mi podsumowanie człowieka btw... "Boi się alko i żona go bije"
Badań psychiatrycznych w ich przypadku chyba nie było.
Jednego z nich chętnie widzę w Polsce, drugiego... Z lekkim bólem dupy, ale w sumie pracuje dobrze, podatki płaci. Chuj mu w dupe, takich ciapatych akceptuję. Mogą przyjeżdżać. Jeśli zaś chodzi o niziny społeczne, do tego ciapate to na chuj nam oni, niech ruchają sobie kozy spokojnie we wlasnym kurwidołku. Od prostych prac mamy bliższych nam kulturowo ukrainców.
BTW znajomy był w Afganistanie. Ciapusy są tam faktycznie spierdolone jeśli mówił prawdę. A myślę, że mówił.
Tyle, że nasi rodacy w okresie wojennym też byli mocno pojebani, a akcje odchodziły grube jak w favelach. Jak masz rozpierdol w kraju, bieda aż piszczy i od dzieciaka starasz się przeżyć to co dziwnego że wyrastasz na ostrego zjeba.
Tato.



Albo synku oglądasz ojca z okna jak napierdala służącą. Ogólnie chodziło mi o arabów chowanych tradycyjnie jak nasza katolicka ciemnota na zadupiach zapomnianych przez Boga. Jeden chuj kim jest i co robi. Mi imigranci nie przeszkadzają jak zapierdalaj i są jebani przez rząd i system podatkowy jak reszta Polaków.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-01-09, 19:01 2
Bambrych napisał/a:

Albo synku oglądasz ojca z okna jak napierdala służącą. Ogólnie chodziło mi o arabów chowanych tradycyjnie jak nasza katolicka ciemnota na zadupiach zapomnianych przez Boga. Jeden chuj kim jest i co robi. Mi imigranci nie przeszkadzają jak zapierdalaj i są jebani przez rząd i system podatkowy jak reszta Polaków.



Pojąłem tatku, arabowie są zjebani genetycznie tak samo "jak nasza katolicka ciemnota na zadupiach zapomnianych przez Boga".
Ale przez którego z bogów konkretnie?
I czy, skoro są zjebani genetycznie tak samo jak nasi, to czym my się od nich różnimy? Poza oczywiście tym, że jesteśmy lepsi i nie zjebani genetycznie?
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-01-09, 19:36
sothis napisał/a:

Pojąłem tatku, arabowie są zjebani genetycznie tak samo "jak nasza katolicka ciemnota na zadupiach zapomnianych przez Boga".
Ale przez którego z bogów konkretnie?
I czy, skoro są zjebani genetycznie tak samo jak nasi, to czym my się od nich różnimy? Poza oczywiście tym, że jesteśmy lepsi i nie zjebani genetycznie?



Masz świadomość że jesteś zjebem
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-01-09, 19:44 4
Bambrych napisał/a:

Masz świadomość że jesteś zjebem



Mam świadomość, że okazałeś się za mało rozgarnięty żeby obronić własny punkt widzenia, oraz że z żartobliwej konwersacji przeszedłeś do inwektyw.
Reasumując - kiepsko to o Tobie świadczy.

A zjebem jestem, wiem.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-01-09, 20:08
sothis napisał/a:

Mam świadomość, że okazałeś się za mało rozgarnięty żeby obronić własny punkt widzenia, oraz że z żartobliwej konwersacji przeszedłeś do inwektyw.
Reasumując - kiepsko to o Tobie świadczy.
A zjebem jestem, wiem.



Ja nie miałem zamiaru cię obrażać. Ja ci odpowiedziałem..
Zgłoś
Avatar
sard 2022-01-09, 20:31
Religia miłości i pokoju, a nasze Julki by wręcz błagały by je przeciągnął po ulicy bo jest ciapatym księciuniem.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-01-09, 21:12
Bambrych napisał/a:

Ja nie miałem zamiaru cię obrażać. Ja ci odpowiedziałem..



Ranisz mnie niepomiernie
Zgłoś
Avatar
gregoriuss 2022-01-09, 21:14
biedna przyniosła tylko rachunek za prąd...
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2022-01-09, 22:41
A to w Islamie tak nie wolno?
Było już trochę materiałów wcześniej z Arabii Saudyjskiej. Czytałem, że u nich wolno coś takiego robić. W tych krajach w rzeczywistości niewolnictwo się nie skończyło a zawsze słyneły z wielkich tradycji niewolnictwa.
Zgłoś