18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Szefowa i asystent
BongMan • 2013-06-29, 14:31
Młodziutka szefowa firmy wzywa do siebie osobistego asystenta.
- Panie Mareczku, firma traci pozycję na rynku, potrzebne nam jakieś dobre posunięcie... Czemu się pan tak we mnie wpatruje?
- Nooo... właśnie myślę... o pozycji... i o posunięciu...
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-06-29, 14:33 34
BongMan, Ty erotomanie!!!
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-06-29, 14:47
kurwa dwa kawały, jeden po drugim, nie można było kurwa wjebać w 1 temat? aż tak wirtualne piwa smakują?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-29, 14:52 10
Wrzuca się po jednym żeby łatwiej było znaleźć i żeby nie było burdelu z tagami.

Jak jest podobna tematyka kawałów i podobne tagi, to wtedy można wrzucić kilka w jednym temacie.
Zgłoś
Avatar
z................5 2013-06-29, 15:36
Taki suchar, że aż ocieplił się klimat
Zgłoś
Avatar
kamilgar 2013-06-30, 0:06
BongMan i jak, posunąłeś?
Zgłoś
Avatar
vulthoom 2013-06-30, 0:09
Nawet śmieszne.... NOOOOT
Zgłoś
Avatar
d................l 2013-06-30, 0:28
Bonguś, ale żarcikiem pierdolnąłeś! BRAWO!
Zgłoś
Avatar
kaelem 2013-06-30, 0:29
beznadziejny jesteś, jedziesz na huraoptymiźmie, jak przed euro u nas i na Ukrainie. Kopiuj wklej, kopiuj wklej. Nie będę się już napinał, ale z chęcią bym Ci Bongmanie wyjebał w ryj, w innych budzisz podniecenie i popuszczenie moczu, we mnie wkurwienie. Do tego Twoi godni naśladowcy. Szpecicie główną jak muslimy Europę. Zadbałbyś o poziom, tymczasem dbasz o statystyki. Widziałem też kilka Twoich postów niedotyczących dowcipów i to mnie utwierdzało, że pizda jesteś, taka internetowa pała. ogólnie to Żryj mój mocz.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-06-30, 0:30
Nasz BongMan powraca! Wincyj kurwa!!
Zgłoś
Avatar
szwajceneger 2013-06-30, 1:02
Patrzcie jaki erotoman...Zmień sobie nick na BangMan
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-30, 1:14
kaelem napisał/a:

beznadziejny jesteś, jedziesz na huraoptymiźmie, jak przed euro u nas i na Ukrainie. Kopiuj wklej, kopiuj wklej. Nie będę się już napinał, ale z chęcią bym Ci Bongmanie wyjebał w ryj, w innych budzisz podniecenie i popuszczenie moczu, we mnie wkurwienie. Do tego Twoi godni naśladowcy. Szpecicie główną jak muslimy Europę. Zadbałbyś o poziom, tymczasem dbasz o statystyki. Widziałem też kilka Twoich postów niedotyczących dowcipów i to mnie utwierdzało, że pizda jesteś, taka internetowa pała. ogólnie to Żryj mój mocz.



Kolego, uspokój się - aktywność na jakimś tam portalu nie jest dowodem wartości człowieka! Psychologa ci potrzeba...

Poza tym, wkleja chłopak dowcipy, byś sam nie musiał ich szukać... On ci rozrywki próbuje dostarczyć (nie da się trafić we wszystkie gusta), a ty na niego z pyskiem. Tacy jak ty powinni mieć zakaz wypowiadania się publicznie.
Zgłoś
Avatar
kaelem 2013-06-30, 2:18
dionizodoros napisał/a:



Psychologa ci potrzeba...

Poza tym, wkleja chłopak dowcipy, byś sam nie musiał ich szukać... On ci rozrywki próbuje dostarczyć (nie da się trafić we wszystkie gusta), a ty na niego z pyskiem. Tacy jak ty powinni mieć zakaz wypowiadania się publicznie.


No w końcu ktoś odpowiedział, bo już browar mi się kończy.
Dzidziu śmieci bongmana i innych to dalej śmieci, trafi się coś śmiesznego raz na tydzień i wsio.
Psychologa już mam.
Tobie życzę wyrozumiałego chłopaka. Buźka:*
Zgłoś
Avatar
lolexxx123 2013-06-30, 3:59
Po prostu kolejny suchar
Zgłoś
Avatar
pehaen 2013-06-30, 10:06
pan bongman
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie