18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
turor 2024-07-04, 22:19 2
Motocyklowy karaluch jak włączy kierunkowskaz to uważa, że ma pierwszeństwo, tu swojej zasady nie zrozumiał.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-04, 22:57 8
Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie...

Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-04, 23:07 2
Ale kierownik zestawu w uzasadnionych przypadkach jak najabrdziej moze walic z prawego w lewo.. No ale musi uwazac;)
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-07-04, 23:16 2
Ja pierdole. Ale zjeby. Czytam komentarze powyżej i mam nadzieję, że jedyne co robicie, to komentujecie z piwnicy, a drogę i samochod oglądaliście na plakatach bravoKurwagirls. Kiero z ciężarówki nie dość,.ze wymusił, skręcił nie w tym miejscu, to na koniec przejechał motoseksualiste
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-05, 0:53 2
Driver19cm napisał/a:

Ja pierdole. Ale zjeby. Czytam komentarze powyżej i mam nadzieję, że jedyne co robicie, to komentujecie z piwnicy, a drogę i samochod oglądaliście na plakatach bravoKurwagirls. Kiero z ciężarówki nie dość,.ze wymusił, skręcił nie w tym miejscu, to na koniec przejechał motoseksualiste



Oj tam, wykazal sie wspaniala postawa obywatelska.. czysciciel drog. I oczywiscie z mojej strony to zart na powyzsze zdarzenie. Ale tak. Kierownik duzego moze na skrzyzowaniach walic prawego w lewo i odwrotnie, oczywiscie nie tak jak tu. Ale jest to jak najbardziej zrozumiale i dopuszczalne, gdy droga jest zrobiona debilnie i nie ma innej opcji jak odjebanie cyrku na drodze. Takze drodzy gowno kierownicy. Jak wam ciezarowka przy manewrach wpierdala sie na wasz pas. To obowiazkiem waszym, siedzac w puszce po szprotkach jest nie panikowac i kierownikowi z pojazdu wiekszego, prawnie i zdrowo rozsadkowo zrobic miejsce. A skad to wiem? A no robilem te wszystkie zjebane kursy i kwalifikacje, chuje muje egzaminy i mam wlasciwie wszystkie kategorie gownianych uprawnien jazdy. I jakosc na codzien nie odjebuje tego co Seba M z dubaju.. na drodze.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-07-05, 8:25 2
Zamiast stać, mógł od razu wystartować na wstecznym, to druga motopizda by się załapała.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-05, 14:51 1
Kierowca ciężarówki nie był pedałem. A czemu? Tłumaczę:

Wykonując taki manewr masz ograniczone pole widzenia, ale próbujesz rozglądać się wszędzie gdzie możesz. Tyle że, żeby sprawdzić jakąś lokację, szukasz wzrokiem właściwego lusterka, włączasz akomodację oka, patrzysz pod kąt właściwy dla tego lusterka, interpretujesz obraz (mózg ludzki ma wspomaganie do analizy obrazu, ale to się włącza np. przy obrocie głowy, nie obsługuje lusterek). Tak więc, to wszystko trwa jakiś czas — priorytezujesz więc kierunki z jakich spodziewasz się pojazdu.

Tyle że, motocykle mają tendencję wyjeżdżać z ciemnej dupy. A kierownik akurat do dupy nie zaglądał.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-07-05, 19:16 1
Motocyklista widział z daleka co zamierza ciężarówka. Czas od momentu, gdy auto zaczęło skręcać do pierdolnięcia była tak długi, że ktoś jadący na kawałku rurki z kołami, który jest potencjalnym pojazdem samobójców, powinien na kilometr zwalniać widząc jakiekolwiek nieprawidłowości.

Motocyklista, bydło, zwykły tępy zjeb bez wyobraźni, dlatego został zmielony. Kierowca auta, nie lepszy, ale przynajmniej żywy.
Zgłoś