18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
koolowsky 2022-07-10, 20:20 2
TIRy na tory!
Zgłoś
Avatar
kreska90 2022-07-10, 20:23 3
Dobrze zrobili, ja tam klaszcze
Zgłoś
Avatar
C................n 2022-07-10, 20:38 6
Do tirowców - najpierw robicie sobie z tych ekspresówek zwanych szumnie autostradami prywatny folwark, a potem się dziwicie, że kierowcy osobówek nienawidzą was jak psów i traktują jeszcze gorzej...

No geniusze, po prostu geniusze szacunku na drodze Nic tylko powinszować
Zgłoś
Avatar
skoorviel 2022-07-10, 21:01 4
BarmanInternetu napisał/a:

Z tego co pamiętam jest tam zakaz wyprzedzania przez tirówcow



Skąd wiesz gdzie to było? Sam jeżdżę dużym i najdłuższy zakaz masz między Warszawa a Strykowem jeżeli to w ogóle na nagraniu A2.

Nie bronie nikogo mimo że jak napisałem popierdalam dużym od wielu lat, nie znamy całej sytuacji ale uwierzcie mi, czasami moi koledzy po fachu potrafią przed samą maskę osobówki się wpierdolic i wyhamować ją ze 150 do 90. Ale są też oczywiście dzbany w osobówkach że za byle jakie nawet szybkie wyprzedzanie dużego potrafią wyhamować żeby chyba się dowartościować, nie wiem po co nie wnikam
Zgłoś
Avatar
ryaneczek 2022-07-10, 21:30 3
Wypierdalać na tory jebani idioci!

Ten z osobówki też!
Zgłoś
Avatar
Halman2 2022-07-10, 21:40 4
Leszcz z pedźiota powinien dostać srogi wpierdol już na drodze. Jedzie takim gruzem i myśli, że ma jakieś większe prawo do korzystania z drogi niż tir. Jak nie ma zakazu wyprzedzania, to ten hujek w ciągniku może wyprzedzać i wystarczy cierpliwie poczekać i można zapierdalać dalej. Ale tu jebaniec kurwa musi się zesrać i doprowadzić do zagrożenia życia setek ludzi, bo wie kurwa lepiej jak jechać po autostradzie.
Zgłoś
Avatar
gacu37 2022-07-10, 22:06 1
Halman2 napisał/a:

Leszcz z pedźiota powinien dostać srogi wpierdol już na drodze. Jedzie takim gruzem i myśli, że ma jakieś większe prawo do korzystania z drogi niż tir. Jak nie ma zakazu wyprzedzania, to ten hujek w ciągniku może wyprzedzać i wystarczy cierpliwie poczekać i można zapierdalać dalej. Ale tu jebaniec kurwa musi się zesrać i doprowadzić do zagrożenia życia setek ludzi, bo wie kurwa lepiej jak jechać po autostradzie.



Zawsze mnie bawią tacy ludzie. Najpierw się tak spieszy ze nie może zaczekać chwilę aż ciężarówka skończy wyprzedzać a potem ma już tyle czasu żeby wyhamować cały ruch na drodze i jeszcze się coś pruć
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-10, 22:09 5
OK ludzie. Zanim zaczniecie się obrażać. Nie jestem kierowca TIR’a ale 4,5tys km przejadę miesięcznie (średnio). I kto tyle nie jeździ (poza zawodowymi) to chuja widział na drodze. W brew pozorom autostrady i drogi ekspresowe to największe zagrożenie. I teraz tak. Jeżdżę Skodą Rapid 1.0tsi. I jak bym miał bawarę z seri M… jazda przepisowa rozni się od zapierdalania tym że na autostradach możemy 45 min zaoszczędzić. (Rapid 200 poleci z przekładaniem licznika) Ale w innej opcji max 5min.
To kto tu mądry na sadolu? A mało takich…. Zapierdalanie nic nie daje. W mieście to już totalnie.
A i nauczyłem się jednego.. jak tirowiec z kolega się wyprzedzają z różnica 1km/h to i tak dla osobówki na końcu chuja znaczy.
Zgłoś
Avatar
lolaxxdd 2022-07-10, 22:25
wszystkim biorącym w tym udział ,,,,lejce do pieca ,,,,deeeeeeebbbbbiiiilllleeeee
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-07-10, 22:30 5
Won z jutubem z sadola!!! Dostanę bana, ale WYPIERDALAĆ jutuberskie PEDAŁY!!!
Zgłoś
Avatar
n................l 2022-07-11, 0:10 2
baronturbina napisał/a:

Zapierdalanie nic nie daje. W mieście to już totalnie.


Mądrego to aż miło posłuchać. Rozbraja mnie to pierdolenie o tym jak to trzeba zapierdalać, jak to jeden drugiemu zajechał i kurwa musiał zwolnić itp. itd. Po chuj się spieszyć, jak można chillować na drodze, nie stresować siebie ani innych i dojechać do celu w tym samym czasie. Nie ma obowiązku jazdy z maksymalną prędkością dopuszczalnym na danym odcinku, nie ma konieczności wyprzedzania jadącego 70 na 90 itd.
Zgłoś
Avatar
prezio87 2022-07-11, 1:12 5
no i dobrze pizde utęperował. Na chuj tir wyprzedza jak ma limiter? Niech spierdala na prawy i gęsiego na tempomacie
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-07-11, 1:31 1
PIs napisał/a:

Po 5 tys mandatu dla każdego za spowodowanie zagrożenia.



Dla zatrzymujących tira na środku autostrady bez istotnego powodu powinna być ćwiara za usiłowanie zabójstwa.
Zgłoś
Avatar
M_A 2022-07-11, 6:38 5
każdy TIRowiec to idiota za kółkiem, który wyznaje zasadę że większy ma pierwszeństwo. Kto to widział wymijać się jak jeden jedzie 90km/h a drugi 92km/h i w dupie mam was czas, mój jest tak samo ważny.
Każdy tirowiec jest pustym dzbanem!
Zgłoś
Avatar
Sonal 2022-07-11, 7:18 3
BarmanInternetu napisał/a:

Z tego co pamiętam jest tam zakaz wyprzedzania przez tirówcow



Hahaha - czyli zakładasz, że jakiś życiowy nieudacznik tzw. sracz-na-koło-naczepy, którego jedynym życiowym osiągnięciem - poza rogami doprawionymi przez żonę - było zrobienie prawo jazdy (czyli coś co przeciętny osiemnastolatek zdobywa w 2 miesiące, na razie tylko B) - zna i rozumie przepisy? I je stosuje?
Daj frustratom trochę radości w ich marnym życiu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie