18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
jebać_w_dupę_pis 2022-07-11, 8:24 5
Wszystkie te jebane kurwy z tirów powinni zamknąć w jednej naczepie i zagazować.
Zgłoś
Avatar
z................e 2022-07-11, 9:11 2
Zajebista logika tego z pierwszego tira, jakis debil, pojeb zablokowal inny pojazd... Zrobię to samo albo kij będę jeszcze grubszy wyhamuje do zera
Zgłoś
Avatar
Receiver75 2022-07-11, 9:58 8
baronturbina napisał/a:

OK ludzie. Zanim zaczniecie się obrażać. Nie jestem kierowca TIR’a ale 4,5tys km przejadę miesięcznie (średnio). I kto tyle nie jeździ (poza zawodowymi) to chuja widział na drodze. W brew pozorom autostrady i drogi ekspresowe to największe zagrożenie. I teraz tak. Jeżdżę Skodą Rapid 1.0tsi. I jak bym miał bawarę z seri M… jazda przepisowa rozni się od zapierdalania tym że na autostradach możemy 45 min zaoszczędzić. (Rapid 200 poleci z przekładaniem licznika) Ale w innej opcji max 5min.
To kto tu mądry na sadolu? A mało takich…. Zapierdalanie nic nie daje. W mieście to już totalnie.
A i nauczyłem się jednego.. jak tirowiec z kolega się wyprzedzają z różnica 1km/h to i tak dla osobówki na końcu chuja znaczy.



Jak dla osobówki chuja znaczy to dla tego zjeba spierdolonego 1km/h więcej jeszcze bardziej chuja znaczy. 10 sekund szybciej będzie na stacji i konia zwali jebany grubas.
Zgłoś
Avatar
M_A 2022-07-11, 12:20 4
baronturbina napisał/a:

OK ludzie. Zanim zaczniecie się obrażać. Nie jestem kierowca TIR’a ale 4,5tys km przejadę miesięcznie (średnio). I kto tyle nie jeździ (poza zawodowymi) to chuja widział na drodze. W brew pozorom autostrady i drogi ekspresowe to największe zagrożenie. I teraz tak. Jeżdżę Skodą Rapid 1.0tsi. I jak bym miał bawarę z seri M… jazda przepisowa rozni się od zapierdalania tym że na autostradach możemy 45 min zaoszczędzić. (Rapid 200 poleci z przekładaniem licznika) Ale w innej opcji max 5min.
To kto tu mądry na sadolu? A mało takich…. Zapierdalanie nic nie daje. W mieście to już totalnie.
A i nauczyłem się jednego.. jak tirowiec z kolega się wyprzedzają z różnica 1km/h to i tak dla osobówki na końcu chuja znaczy.



gówno prawda, jak na trasie co chwila trafisz na takich ciuli co się wyprzedzają z różnicą 1km/h to tracisz relatywnie dużo czasu a taki jebany tirowiec zaoszczędzi może minutę przy jednoczesnym blokowaniu wielu osobówek.
Te chuje powinny mieć kategoryczny zakaz wyprzedzania a w razie łamania zakazu solidny mandat. Bo jak tylko przekroczą granice PL to potrafią grzecznie jeździć , a u nas zachowują się jak ostatnie prostaki

edit. to są prostaki!
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-07-11, 14:20 1
Uwazam, że tych krótkich chujow za kółkiem ciężarówkę trzeba tępić. Mają ograniczenie prędkości ba nawet na większych trasach swój własny pas. To o ten 1-2km wyprzedza... Zakaz wyprzedzania max prędkość 85km/h chuja im da na trasie kiedy moze 9h kierować te 9km extra... Nie podoba się to lopata i zapierdalaj w słońcu. Koles w osobówce tez zjeb

baronturbina napisał/a:

OK ludzie. Zanim zaczniecie się obrażać. Nie jestem kierowca TIR’a ale 4,5tys km przejadę miesięcznie (średnio). I kto tyle nie jeździ (poza zawodowymi) to ch*ja widział na drodze. W brew pozorom autostrady i drogi ekspresowe to największe zagrożenie. I teraz tak. Jeżdżę Skodą Rapid 1.0tsi. I jak bym miał bawarę z seri M… jazda przepisowa rozni się od zapie**alania tym że na autostradach możemy 45 min zaoszczędzić. (Rapid 200 poleci z przekładaniem licznika) Ale w innej opcji max 5min.
To kto tu mądry na sadolu? A mało takich…. Zapie**alanie nic nie daje. W mieście to już totalnie.
A i nauczyłem się jednego.. jak tirowiec z kolega się wyprzedzają z różnica 1km/h to i tak dla osobówki na końcu ch*ja znaczy.



Dokladnie i dla tira 1km tez chuja znaczy...
Zgłoś
Avatar
lukaszjb 2022-07-11, 15:26 2
Jakim kurwa trzeba być umysłowym debilem by pchać się całym zestawem na lewy pas jadąc 83 na godzine? Na niemieckich autostradach jakoś nie wyprzedzacie kondony. Ciekawostka taka poznalem kiedys gościa ktory odsiedzial 2 lata za to że jednego brzuchatego tirowca oduczył zajezdzania lewego pasa bo poprzednik jedzie 1km wolniej. Prelekcji dokonał kluczem do koł.
Zgłoś
Avatar
Ekukutno 2022-07-11, 15:57 5
Kierowcy tirów wyprzedzają się przez 20 km zwalniają całą autostrade ale jak ktoś tym baranom zajedzie droge to od razu cham. Właśnie przez baranów za kierownicą cieżarówek są takie akcje. W domu siedzieć parówy bez mózgu.
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2022-07-11, 17:25 2
baronturbina napisał/a:

OK ludzie. Zanim zaczniecie się obrażać. Nie jestem kierowca TIR’a ale 4,5tys km przejadę miesięcznie (średnio). I kto tyle nie jeździ (poza zawodowymi) to chuja widział na drodze. W brew pozorom autostrady i drogi ekspresowe to największe zagrożenie. I teraz tak. Jeżdżę Skodą Rapid 1.0tsi. I jak bym miał bawarę z seri M… jazda przepisowa rozni się od zapierdalania tym że na autostradach możemy 45 min zaoszczędzić. (Rapid 200 poleci z przekładaniem licznika) Ale w innej opcji max 5min.
To kto tu mądry na sadolu? A mało takich…. Zapierdalanie nic nie daje. W mieście to już totalnie.
A i nauczyłem się jednego.. jak tirowiec z kolega się wyprzedzają z różnica 1km/h to i tak dla osobówki na końcu chuja znaczy.



Gdzie ten Rapid poleci 200? Chyba z Giewontu na krechę

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-11, 18:14
Ryju1983 napisał/a:

Gdzie ten Rapid poleci 200? Chyba z Giewontu na krechę


Oczywiście w Niemczech na autostradzie.



Łyso nie ? ;-P
Zgłoś
Avatar
czodA13 2022-07-11, 18:29
pedaly zamawiajace na OLX, ALI, ALLE najwiecej maja do pierdolenia. Gdyby nie ciezkie to nie mial bys kabanosa do zarcia grubasie jebany
Zgłoś
Avatar
Huherko 2022-07-11, 20:25 4
BarmanInternetu napisał/a:

Z tego co pamiętam jest tam zakaz wyprzedzania przez tirówcow



Nie ma takiego znaku jak zakaz wyprzedzania dla Ciężarówek - jest znak B26 ale :



Znak b26 według kierowców zawodowych oznacza, że nie wolno parkować czerwonych ciężarówek obok czarnych samochodów - nie ma mowy o zakazie wyprzedzania.
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-07-11, 20:36
baronturbina napisał/a:

Oczywiście w Niemczech na autostradzie.
Łyso nie ? ;-P



Realnie to było ze 190, ale to nie chodzi o prędkość ale ile kilometrów takie gówno do tego napędzasz i jak długa jest skrzynia biegów. Bo przykładając siłę będziesz się rozpędzał dosyć długo, dopuki opory powietrza nie zabiją fury.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-11, 21:06 1
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Realnie to było ze 190, ale to nie chodzi o prędkość ale ile kilometrów takie gówno do tego napędzasz i jak długa jest skrzynia biegów. Bo przykładając siłę będziesz się rozpędzał dosyć długo, dopuki opory powietrza nie zabiją fury.


Przecież to służbowe. 6 biegów. Poza tym to stara fota mam 165tys km i jak bym to miał ja kupić. Za chuja. Teraz kręcę cos koło 4,5 tys km miesięcznie. Choć gówno się fajnie zbiera. Nadal bym nie kupił 1.0 TSI.
Zgłoś
Avatar
ElektrycznyMordulec 2022-07-11, 22:13
wszystkich rozstrzelać
Zgłoś
Avatar
k................8 2022-07-12, 10:38
Według mnie taki manewr to próba morderstwa. Połączona z absolutnym debilizmem, polegającym na wyprzedzaniu poboczem po prawej, kwalifikuje się tylko na sznur z pętelką. Ale mi brakuje tych wyroków z PRL-u.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie