18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Poniższy filmik przedstawia akt typowego polactwa drogowego na autostradzie A4.
Załoga karetki pędzi na złamanie karku z Rzeszowa do Krakowa z sercem do przeszczepu dla dziecka i tracą cenne sekundy bo o to pewien polski dzikus z Wieliczki postanowił, że ich nie puści i chuj bo on jest najlepszy i najszybszy kierowca.
Na szczęście widejo już jest w rękach policji, która zapowiedziała, że kierowca ma przejebane.

Niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego ocenzurowano tablice rejestracyjne.
W jakim celu ludzie oszczędzają taka kreaturę przed linczem w internecie?



Źródło
Zgłoś
Avatar
Bojawiem4 2018-12-11, 20:50
Jak taki mądry to się sam powinien zgłosić po mandat a nie jeszcze mu tablice zasłaniać
Zgłoś
Avatar
LordVIP 2018-12-11, 22:59 1
Ten śmieć powinien trafić do komory gazowej. Jak kurwa można nie przepuścić karetki, którą za kilka dni możesz jechać ty albo twoi bliscy? No kurwa mać. Gnój powinien zostać zesłany do Korei Północnej
Zgłoś
Avatar
SpijaczWymiotów 2018-12-12, 23:50
Abraxus napisał/a:


Nie wierzę, że można być aż tak głupim.



No mozna...ty jesteś...
To tak jak te słynne śmieci w lasach gdzie jest faktura jana kowalskiego i polaczki stwierdzają, że one na pewno należą do jana kowalskiego. A kowalski ma sąsiada janusza nosacza co mu je podpierdolił i wysypał aby kowalski miał przejebane bo skoro jego dane na fakturze były w śmieciach to na pewno on wysypał, cy teraz rozumiesz porównanie bo narysować się nie da...
Dobra pomogę ci z myślenie...moim samochodem np jeździ żona, samochód zarejestrowany na mnie, zonę nagrywają na takim incydencie i co ja dostaje mandat bo rejestracja samochodowa?


Tak działa wieloletnie zaniżanie poziomu nauczania w polszy...
Zgłoś