18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Słynny łódzki szeryf-pedalarz nakurwiający środkiem po 3-pasmówkach. Gdzieś koło 1:50 widać na nagraniu z tyłu jak dziunia w ostatniej chwili go zauważyła. Niewiele brakowało i wylałaby mu z czaszki tą zupę zwaną przez niego mózgiem.


Źródło z YT jakby komuś zamulało:
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-12-02, 20:52
ten typ nie ma odblasków.... nie widzę żadnego odbicia światła z tyłu na ziemi kiedy prowadzi ten swój pedało mobil - co znaczy że nie ma też lampki....przecież to jest jakiś kurwa jebany szkodnik drogowy.
Zgłoś
Avatar
tommitmx 2020-12-02, 20:54
Up , czerwona światło odbija się w słupku, słabe i chujowe. Koleś ewidentnie prosi się o śmierć.
Zgłoś
Avatar
meier 2020-12-02, 21:26 2
ten Pan na rowerku to wykladowca na politechnice lodzkiej z tytulem doktora, wyklada min mikroelektronike.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2020-12-02, 23:18
Panie pedalarzu, co Pan tam robił? Naprawdę to trzeba nie być pelnosprytnym żeby na takiej drodze tym gównem się poruszać. Szkoda że Ci tego pedalarskiego łba nie rozjechała. Wiem kurwa że nie zlamałeś żadnego przepisu, ale bystrością umysłu też się nie wykazałeś. Z resztą czego tu się spodziewać po człowieku co ma dwa pedały i łańcuch zamiast mózgu
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-12-02, 23:41
grudzin7 napisał/a:

Artykuł nakazujący jazdę poboczem też odpada, bo utwardzonego pobocza tutaj nie ma



Przepisy nakazują rowerzyście jechać blisko prawej krawędzi pasa, a ten debil jechał środkiem pasa. Nie wiem, czy miał z tyłu oświetlenie, ale cwaniacko odradza telefon na policje, bo uświadomił się, że przyczynił się do wypadku.
Zgłoś
Avatar
gjooby4 2020-12-02, 23:43
Jaka to droga i który odcinek? Nie chce mi się kurwa wierzyć, że nie ma tam zakazu jazdy rowerem. To , że na filmiku tego nie widać nie znaczy, że go fizycznie tam nie ma. Film na 99% obcięty tak aby pedalarzowi było wygodnie. Kiedyś ciężarówka z tym chujem co stwarza zagrożenie dla innych zrobi porządek.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-12-02, 23:45 1
Skończy się standardowo, ktoś wypity albo naćpany w niego w końcu przypierdoli, a takich na drogach nie brakuje bo nie ma tygodnia żeby w serwisach informacyjnych nie podali informacji, że ktoś taki się trafił. Skończy się pod granitową płytą i tyle będzie z tego pajacowania.
Zgłoś
Avatar
siba 2020-12-03, 1:06
pierdolony cymbał
Zgłoś
Avatar
pnaj 2020-12-03, 2:33
Koleś kusi los.
W taką pogodę światła odbijają się od mokrej jezdni i można nie zauważyć jego światełek.
Poza tym nie wiem jaki sens jeździć po takiej drodze rowerem, cały czas zawiewa mokrym syfem z kuł samochodów.
Zgłoś
Avatar
grzcal009 2020-12-03, 10:42
wypadek wypadkiem jakich pełno w Polsce i na świecie codziennie ale co się dzieje PO wszyscy sobie chodzą raźnie po drodze NIKT nie wystawił trójkąta NIKT nie założył kamizelki odblaskowej to musiało skończyć się kolejną kolizją
Zgłoś
Avatar
impressa88 2020-12-03, 15:28
Przynajmniej straz pożarna nie będzie musiała odłączać akumulator
Zgłoś
Avatar
xv89 2020-12-04, 14:44
Ktoś wie czy pedalarz został ukarany za spowodowanie kolizji? Z tego co wiem, to oprócz jazdy prawym pasem, powinien również:

Art. 19.

2. Kierujący pojazdem jest obowiązany:

1) jechać z prędkością nieutrudniającą jazdy innym kierującym

Zgłoś