18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Szkoła w Libanie
phrontch • 2019-07-04, 8:15
Uczeń splunął w kierunku profesora, a że szkoła jest w Libanie, to dobrodziejstwa bezstresowego wychowania tam jeszcze nie dotarły

Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2019-07-04, 8:22 2

Stąd się biorą lekarze i inżynierowie

w sumie popieram
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-07-04, 8:36 58
@up
Lekarze lekarzami, inżynierowie inżynierami. Nie wiemy o co poszło i może nauczyciel to zwyczajny spierdoleniec jak większość pokojowych.

Możemy się śmiać z nich ale brutalna prawda jest taka, że niejednemu sebusiowi w szkole taki wpierdol od nauczyciela by się przydał a później od ojca w domu na poprawkę.
Teraz mamy w Polsce kuriozalną sytuację gdzie nauczyciele się boją uczniów i jak taki mały patus wyklęty którego tylko "buk mosze sondzidź" i "jotpe 50% bo na więcej mama nie pozwala"wyskakuje z łapami do nauczyciela, a drugi nagrywa to telefonem, to nauczyciel jest bezradny a jak przeklnie albo mu odda to później żydowskie media pierdolą o tym, że nauczyciel zaatakował bezbronnego brajanka. Potem mamusia dżesika, czy tam karyna albo inna andżelika ze swoim "misiem" kręcą aferę póki się takiego nauczyciela nie wypierdoli.
Nie jestem specjalnie stary ale pamiętam czasy jak w podstawówce za bycie pierdolonym zjebem na lekcji i przeszkadzanie dostawało się taką jebitną metrową linijką po łapach z partyzanta a jak się powiedziało rodzicom to jeszcze matka poprawiała ścierą po dupie kiedy się dowiedziała za co dostałeś.
Dzieci czuły respekt przed nauczycielami i rodzicami.
Zgłoś
Avatar
Swinkwizytor 2019-07-04, 8:46 3
Pamietam lot kluczy przez salę. Spotkalem ostatnio moja nauczycielke z podstawowki, podziekowalem jej za linijke
Zgłoś
Avatar
wins89 2019-07-04, 8:49 8
u nas powinno to wrócić
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-07-04, 8:59 1
szczerze, to znałem trzech nauczycieli którzy używali przemocy, jeden z mojej podstawówki, rzucił uczniem o ławki- po dwóch latach wylądowal w psychiatryku, kolejny skurwiel wf, wyslugiwal się grupką 4 byków w klasie do ulożenia sobie pozostałych, a trzecia, nauczucielka kazała bić linijką przez kolegę obok, zdrowo pierdolnięta, kazdy widział ale nie do ruszenia bo dyplomowana,
tak że nie do końca jest z tym laniem przez nauczycieli
Zgłoś
Avatar
krisker 2019-07-04, 9:59 1
Velture napisał/a:

@up
Teraz mamy w Polsce kuriozalną sytuację gdzie nauczyciele się boją uczniów i jak taki mały patus wyklęty którego tylko "buk mosze sondzidź" i "jotpe 50% bo na więcej mama nie pozwala"wyskakuje z łapami do nauczyciela, a drugi nagrywa to telefonem, to nauczyciel jest bezradny a jak przeklnie albo mu odda to później żydowskie media pierdolą o tym, że nauczyciel zaatakował bezbronnego brajanka. Potem mamusia dżesika, czy tam karyna albo inna andżelika ze swoim "misiem" kręcą aferę póki się takiego nauczyciela nie wypierdoli.



To, czy nauczyciel poniesie karę, czy zostanie opisany w żydowskich mediach zależy od jego poglądów. Jak prawak, to sadysta i "żydowskie media" będą go gnoiły. Jak lewak, to kuratorium zrobi wszystko, żeby go na "swojego" wymienić. Jak "środkowy", to będą go gnoić obie strony
Zgłoś
Avatar
Sadic 2019-07-04, 10:00 2
~Velture napisał/a:

Możemy się śmiać z nich ale brutalna prawda jest taka, że niejednemu sebusiowi w szkole taki wpierdol od nauczyciela by się przydał a później od ojca w domu na poprawkę.


Z tego co pamiętam to jeszcze kilka lat sprzed wejściem przez Polskę do UE, takie metody były jeszcze stosowane (działały).
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2019-07-04, 10:00 1
Jak to dobrze że kolega Velture wszystko objasnił bo znowu nie byłoby wiadomo o co chodzi w filmiku i zyciu...

Zgłoś
Avatar
Realbartu 2019-07-04, 10:02 1
~Velture napisał/a:

@up
Lekarze lekarzami, inżynierowie inżynierami. Nie wiemy o co poszło i może nauczyciel to zwyczajny spierdoleniec jak większość pokojowych.
Możemy się śmiać z nich ale brutalna prawda jest taka, że niejednemu sebusiowi w szkole taki wpierdol od nauczyciela by się przydał a później od ojca w domu na poprawkę.
Teraz mamy w Polsce kuriozalną sytuację gdzie nauczyciele się boją uczniów i jak taki mały patus wyklęty którego tylko "buk mosze sondzidź" i "jotpe 50% bo na więcej mama nie pozwala"wyskakuje z łapami do nauczyciela, a drugi nagrywa to telefonem, to nauczyciel jest bezradny a jak przeklnie albo mu odda to później żydowskie media pierdolą o tym, że nauczyciel zaatakował bezbronnego brajanka. Potem mamusia dżesika, czy tam karyna albo inna andżelika ze swoim "misiem" kręcą aferę póki się takiego nauczyciela nie wypierdoli.
Nie jestem specjalnie stary ale pamiętam czasy jak w podstawówce za bycie pierdolonym zjebem na lekcji i przeszkadzanie dostawało się taką jebitną metrową linijką po łapach z partyzanta a jak się powiedziało rodzicom to jeszcze matka poprawiała ścierą po dupie kiedy się dowiedziała za co dostałeś.
Dzieci czuły respekt przed nauczycielami i rodzicami.



Velture popieram w całej rozciągłości!

Swinkwizytor napisał/a:

Pamietam lot kluczy przez salę. Spotkalem ostatnio moja nauczycielke z podstawowki, podziekowalem jej za linijke



Swinkwizytor u mnie był jeszcze lot kredy przez salę
Zgłoś
Avatar
NyanWarrior 2019-07-04, 10:32
Jak to u nas było tez z powrotem ło matko jak by spokojniutko było jakby brajanki i sebusie dostali wieprdul porządny
Zgłoś
Avatar
AviostPL 2019-07-04, 10:43 2
I bardzo kurwa dobrze.
Zgłoś
Avatar
Taz 2019-07-04, 12:03 5
Jako pies pracujący na pierwszej linii efekty bezstresowego wychowania mam na codzien. Uwierzcie mi, raz zdarzyło sie odstawiać 15latka, który pił piwo, a na pytanie czy jest pełnoletni, odparł „a chuj Cie to obchodzi psie”. Ojciec w domu stwierdził, ze on żartował i nie powinnismy byc tacy sztywni... na pierwszy rzut oka normalna rodzina, ale dzięki procedurze maja mops na karku, a o sprawie poinformowana dyrekcja szkoły
Aczkolwiek zawsze cieszy mnie, ze jestem tym, którego spotykają na swojej drodze bezstresowcy i czasami dostają soczysty wpierdol, co zasadniczo jest ogromnym szokiem dla nich, ale momentalnie sie uspokajają.
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-07-04, 13:52
Taz napisał/a:

Uwierzcie mi, raz zdarzyło sie odstawiać 15latka, który pił piwo



No to dobrze że tego kryminaliste schwytaliście.
Zgłoś
Avatar
Cobran 2019-07-04, 14:34
Zajęcia z terroryzmu stosowanego?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie