18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Naziolek 2012-12-25, 3:06 2
Srutu-tutu, gadka-szmatka. Nie chodzi o to, że biorą zasiłki, czy że mają takie a nie inne prawo, czy ubiory, ludzie kurwa, to inna rasa. Europa jest ojczyzną postępu białego człowieka, a niedługo będzie na wpół czarna i ciapata. Zacznijcie coś działać, przekonujcie ludzi, gadajcie o tym, kraju zachodu są już stracone, uśmiechają się i robią dobrą minę do złej gry, ale to jest jak nieuchronny wyrok śmierci. Potem staniemy się ostatnimi krajami białych ludzi w Europie i nas też ostatecznie zaleją.
Zgłoś
Avatar
achmed 2012-12-25, 3:28
Jeszcze trochę,To mysz posunie kota!!! i będzie równowaga
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-12-25, 9:36 8
matiqq napisał/a:

Shievel @ to samo jest w Niemczech, w moim mieście żyje 150 Bułgarów i jakieś 200 afganów i tym podobnych...


No i żyjesz także ty, nie jestes lepszy od tych bułgarów i afganów.

realkiller napisał/a:

matiqq to samo jest w moim mieście w Anglii.


Następny...to samo się tyczy ciebie.
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-12-25, 9:55 3
ale pierdolicie to, ze brudasy TERAZ nie pracuja to nie znaczy, ze nigdy nie pracowali!

Pierwsza fala to byli pracowici ludzie, czesto uciekinierzy polityczni ze swoich krajow, ktorzy zachowywali sie pierwszorzednie na obcym terenie. Akceptowali kulture, umieli sie dostosowac itd.

Problem sie zrobil jak dzieci ich dzieci dzieci sie zrobily. I te pare pokolen jest skurwione, bo im sie juz nic nie chce. Wolą wołac allah akbar, protestowac i zakladac meczety.

Bo nie maja tych problemow co ich pradziadkowie - ze jak nie zarobi uczciwa praca to jego rodzina w Afganistanie zdechnie z glodu albo i on sam zdechnie.

Najgorsze wlasnie sa te nastepne pokolenia, ktore traktuja obce jako wlasne i maja wyjebane na jakakolwiek uczciwa prace
Zgłoś
Avatar
B................L 2012-12-25, 10:03
Nie czepiajcie się dzieci. To tylko dzieci.
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2012-12-25, 10:11
Uroczy jest Hiwad Jan - dobry pomysł żeby dżinsy wpuścić w tenisówki
Zgłoś
Avatar
meatball 2012-12-25, 10:35
Akurat w te wakacje byłem w Szwecji na parę tygodni - w robocie oczywiście - i prawda jest taka, że zdecydowanie łatwiej jest spotkać imigranta niż Szweda. W metrze słychać języki głównie z krajów byłego bloku wschodniego - polski, ukraiński, rosyjski, arabski i tak dalej. Ułatwieniem jest też fakt, że 99% procent ludzi mówi tam po angielsku, więc nie trzeba znać szwedzkiego, żeby normalnie funkcjonować, więc zaadaptowanie się w kraju zajmuje bardzo niewiele, ponadto rząd jest dosyć hojny dla imigrantów. I tak jak kiedyś przyjeżdżali głównie do pracy, tak teraz - dla socjalu.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-12-25, 11:12 4
Przejde na Islam to niedość, że będe mógł wszystko w Europie i nic mi nie zrobią bo jestem muzułmanem to w dodatku araby będą mnie lepiej traktować jak juz zaleją Europę
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-12-25, 11:31
Ja najbardziej z brudasów lubie Indie , kurwa Indie naprawde żadko gdzieś się pchają jeżeli chodzi o ludzi z Indi a nie Indków z innych krajów . Za to ich lubie nie zjadają nas P
Zgłoś
Avatar
Meduzerzuy 2012-12-25, 11:42
Dobra, dobra- nie przesadzajcie. Jakoś w mojej klasie 30osób tylko ja jestem utlandninger *zagraniczny*. To zależy od regionu, nie wszędzie jest ich tak wiele, aczkolwiek uważam że nie powinno ich być wcale i Breivik robił dobrze ; )
Zgłoś
Avatar
hornywojtek18 2012-12-25, 12:20
a Hitler w grobie się przewraca...
Zgłoś
Avatar
realkiller 2012-12-25, 12:27
T-Will
ALeś ty jesteś kumaty dzięciole.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-12-25, 12:31
realkiller napisał/a:

T-Will
ALeś ty jesteś kumaty dzięciole.


Siedź tam cicho w "swoim" mieście w Anglii.
Zgłoś
Avatar
mr.EIMIC 2012-12-25, 13:40
Kurwa macie problem, że jest tak w Norwegii czy Szwecji. Chuj mnie to obchodzi. Niech i inne kraje, nie tylko Polska, mają w jakiś sposób przejebane. Nas ten problem nie dotyczy. U nas socjalu na takim poziomie, jak w UK czy Skandynawii nie ma i nie będzie nigdy. Chill the motherfuckers out!
Zgłoś
Avatar
r................1 2012-12-25, 13:42 1
Brevik co za idiota napisał że jego pomysł był skuteczny hah, pozabijał niewinnych nastolatków, a żadnych muzułmanów, psychopata poprostu, jak wogóle można mówić, o kimś ze miał jakąś wspaniałą ideę, jeśli zabijał ludzi poprostu zabijał ludzi, Hitler, Stalin, też mieli idee jakie by nie były zabijały ludzi i to nie jest dobre.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie