18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
matiqq 2012-12-23, 23:16 25
dlaczego ja wiem, że 3 od lewej to on?
Zgłoś
Avatar
Shievel 2012-12-23, 23:19 134
Nie ma co się śmiać, to samo jest też w Szwecji... Powód jest prosty - mała populacja, naściągali brudasów, którzy mieli być tanią siłą roboczą, Ci odkryli jak wspaniały socjal istnieje w tych obu krajach i taka parka muzułmanów czy czarnych zrobi sobie trójkę dzieci i żyją jak im się podoba, bo państwo musi wyrzygać na nich kupę hajsu za to że ich małolaty zapieprzają do szkoły, dostają socjalne mieszkania, miejsca pracy, choć i tak nie muszą pracować, bo stać ich z socjalu na normalne życie i mają milion innych udogodnień. Najgorsze jest to, że teraz takie kraje mają zajebisty problem żeby się ich 'pozbyć' w cywilizowany sposób, choć sposób Breivika moim zdaniem był bardzo dobry - a co najwazniejsze skuteczny
Zgłoś
Avatar
matiqq 2012-12-23, 23:26 11
Shievel @ to samo jest w Niemczech, w moim mieście żyje 150 Bułgarów i jakieś 200 afganów i tym podobnych...
Zgłoś
Avatar
Adamecki 2012-12-23, 23:52
Dziwne że żadna z reszty osób nie ma mordoksięgu.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-12-24, 0:05 41
Cytat:

taka parka muzułmanów czy czarnych zrobi sobie trójkę dzieci



Chyba 20

Cytat:

choć sposób Breivika moim zdaniem był bardzo dobry - a co najwazniejsze skuteczny



Nie, był pojebany i nieskuteczny, teraz norweskich przeciwników imigracji nazwą nazistami, porównają do Breivika i całe postępowe społeczeństwo temu przytaknie.
Brudasom trzeba zabrać po prostu cały socjal, krzykaczy deportować, a te pozostałe 2%, którzy będą legalnie pracować zostawić i podawać ich za przykład, że państwo jest tolerancyjne, tylko dba o bezpieczeństwo wewnętrzne.
Zgłoś
Avatar
Z.G.O.N 2012-12-24, 2:55 4
Tylko jeden biały a reszta kozojeby Nieeeeeeeeeee !
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-12-24, 6:13 26
Prawda jest taka, że śmiejecie się z "brudasów" ale gdyby w Polsce za samo zrobienie trójki dzieci dostawało się rentę od państwa niemal taką jak minimalne zarobki, to też byście kombinowali. Ja pracuje w Holandii, z nadgodzinami mam niecale 1400 euro na czysto (bo muszę oddać 32% zarobku na "brudasów"), mój sąsiad z naprzeciwka (narodowości nie podam żeby nie wzbudzać hejtu) nie pracuje, czasami porobi w sezonie 6 miesięcy i dostaje na 3 miesiące zasiłek 860 euro, do tego rozwiódł się z żoną "na papierze" i teraz ona dostaje czterocyfrową wypłatę na dzieci od państwa jako samotna matka. Ja tyram 10 godzin dziennie + 2 godziny na dojazd a on się byczy dzień w dzień za moje pieniądze z podatków i śmieje się ze mnie... Ja po 3 latach pracy mam uzbierane na 5% własnego mieszkania, stary samochód i telewizor "skrzynkę", on ma WŁASNE mieszkanie od państwa, samochód nowy i plazmę w przedpokoju. Cały czas powtarzam sobie "śmiej się śmiej, skończy się socjal, zostaniesz bez pracy, bez uzbieranych lat na emeryturę, dzieci podrosną i przestaną przysługiwać dodatki to wtedy zobaczymy kto się bedzie śmiał" ale jakos tak bez wiary w to co mówie, bo jestem na 100% pewien że tacy jak on ZAWSZE znajdą sposob zeby wyłudzać kase od cięzko pracujących ludzi takich jak ja...
Zgłoś
Avatar
realkiller 2012-12-24, 10:02
matiqq to samo jest w moim mieście w Anglii.
Zgłoś
Avatar
Z.G.O.N 2012-12-24, 10:12 3
bloodwar @ fakt oni nigdy nie będą pracować. Rodzice bezrobotni, dzieci bezrobotni, dzieci dzieci bezrobotni. i tak dalej. Ale co się stanie jak tych pracujących na zasiłki nie będzie.Brudasy nie są rodzajem pracujących. Pewnie najadą następny kraj. I będą doić i ściskać państwowego cyca.
Zgłoś
Avatar
Isoar 2012-12-24, 11:08 10
To tylko pokazuje jak nieudolni są ludzie rządzący w tych krajach o których mówicie; wystarczyło by wprowadzić, że zasiłek przysługuje tylko osobom których przodkowie - sięgający co najmniej 2-3 pokolenia wstecz - mieszkali w tym kraju; a nie dla brudasów, którzy przyjeżdżają i mówią, że nie będą pracować bo im allah nie pozwala albo, że nie będą się uczyć w szkołach bo inne uczennice nie przykrywają sobie twarzy/głowy jakimś gównem i jeszcze mają czelność mówić (jak ktoś im odmówi), że nie jesteśmy przyjaźnie nastawienie na ich "dobro kulturowe"; to tak jakby brudas wszedł Ci do domu ściągnął Ci spodnie zaczął jebać w dupe a jak byś się sprzeciwiał to by powiedział że nie jesteś przyjaźnie nastawiony na ich kulture.
Zgłoś
Avatar
Bajdus1962 2012-12-24, 11:28 3
I to jest chyba ostatni powód dla którego potrafiłbym opuścić swoją ojczyznę i zamieszkać w innym kraju, choć emigracja nie jest dla mnie. Naprawdę, wole polskie gówno w polu, niż fiołki w Neapolu, nie chciałbym aby moje dzieci chodziły do szkoły z takim misz-maszem. Ale.. zaraz zaraz, dlaczego mam wyjeżdzać z Polski z powodu multikulturalizmu, najpierw zrobilbym bardzo duzo, aby wypierdolić ten motłoch tam, skąd przybył. Bo gdzie mialbym wyjechać, jesli na zachodzie jest tylko gorzej i więcej arabów itp.? Jestem ciekaw, jakie mniemanie mają Ci 'socjale' o Polsce i polakach, lepiej dla nich, aby wiedzieli, że tu ich czeka piekło na ziemi i nie przyjeżdzali tutaj.

''Ojczyzna - to wielki zbiorowy obowiązek''. C.K. Norwid
Zgłoś
Avatar
zeto88 2012-12-24, 11:50
@bloodwar coś małe masz te zarobki, nie ubliżając. Ja pracowałem w holandii to miałem prawie minimalną tj. 300 euro tygodniowo za 39 godzin pracy a przy ~60 było to już 500 euro netto. Więc chyba trochę przesadzasz, że masz tak źle, bo tam nawet na minimalnych zarobkach można życ wygodnie.
A co do zasiłku to nie tylko ciapaci ciągną. Spotkałem wielu Polaków i Holendrów którzy sobie żyli z zasiłków. Wiadomo, tych ciapatych na zasiłkach jest o wiele więcej, ale nie tylko oni są tacy wygodni
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-12-24, 14:51 1
ej ale wiesz ze on chodzi do klasy "specjalnej" ??? czy nie pochwalil ci sie tym? bylem w norge pare razy na kapuscie i nie przesadzajmy, rasa biala rzadzi i trzyma sie dobrze. sa klasy nowerow i klasy obcych, ktorzy sa zacofani i musza miec inny program. kozojebcow maja do brudnej roboty. gdyby ich nie chcieli to by sie ich pozbyli.
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2012-12-24, 18:22 1
A mnie się wydaje, że to klasa dla cudzoziemców
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie