18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
MaestroRCS 2012-12-25, 14:08
T-Will napisał/a:


No i żyjesz także ty, nie jestes lepszy od tych bułgarów i afganów.

Następny...to samo się tyczy ciebie.



Możę uzasadnij czemu na nich najeżdżasz? Boli dupa że pracują za granicą? Jeśli są normalnymi pracownikami, którzy płacą podatki i nie ciągną socjalu, i nikt do nich nie dopierdala się w kraju gdzie mieszkają, to z jakiej racji Ty masz sie do niech dopierdalać? Tylko dlatego że oni, a także ja, i wielu innych użytkowników sadola którzy mieszkają i pracują w innych krajach nie robią na Twoją emeryturę? Typowo polskie myślenie. Każdy jedzie tam gdzie mu lepiej, i nie każdy musi być patriotą, byleby nie "srał" na kraj w którym się urodził i szanował dorobek kulturowy i historyczny.
Zgłoś
Avatar
macko3339 2012-12-25, 16:02
Jestem swiecie przekonany ze to zdj klasy dla obcokrajowcow moja znajoma tez mieszka w norwegi i jej zdj wyglada podobnie bo cala kalsa skalda sie tylko z obco krajowcow sam mieszkam za granica w Islandii i moja pierwsza szkola miala tez podzial na obcokrajowcow i islandczykow jezeli sie ktos podszkolil w jezyku to szedl do normalnej klasy gdzie byli sami islandczycy
Zgłoś
Avatar
owoc 2012-12-25, 21:16
Biali przez tą swoją upośledzona tolerancję sami skończą na plantacjach bawełny w obozach pracy i komorach gazowych a ich kobiety w burdelach dla asfaltów i ciapatych. Ciekawe ilu to niebiałych "polaków" walczyło by gdyby ich ojczyzna wezwała?
Zgłoś
Avatar
Kemys 2012-12-25, 22:29 1
Wkurwia mnie już ta Breiviko-mania, mimo poglądów ten człowiek jast dla mnie nadal psychicznym skurwysynem który zabił kupe młodych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Dactyl 2012-12-26, 1:20
To jeszcze nic ! Patrz na fote grupową mojego kuzyna z Wielkiej Brytanii. Od czarnych,przez allahow,aż po ...rudych
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-12-28, 22:43
Szkoda, że nie ma jakiegoś prawa zezwalającego na strzelanie do tego gówna.
Zgłoś