18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
skival 2012-10-29, 23:42 1
Klasa Auschwitz - Birkenau

Zgłoś
Avatar
torro 2012-10-29, 23:52
Darksaider napisał/a:


Ja nie zieje nietolerancją ja zionę nienawiścią do prostaków, bo ze wszystkiego na świecie najbardziej nienawidzę chamstwa, głupoty i wywodzącej się z nich ignorancji. Może Ciebie to jeszcze nie dotyczy, bo nie wyleciałeś spod piórek rodziców..


) Dla mnie zdecydowanie cytat dnia... )

Tak, zważywszy na mój wiek, który widnieje pod moim awatarem, wystarczy zerknąć (ktoś coś pisał o głupocie?) jest wielce prawdopodobne, że nie wyleciałem spod piórek rodziców...
Mój Boże, człowieku, jak sobie pomyślę, jak bardzo musisz nienawidzić siebie samego, to prawie mi cię żal. Wszak trudno o większe chamstwo, prostactwo i ignorancję od tej, która wypływa szerokim strumieniem niemal z każdego twojego wpisu. Piszesz o gnojówce, która się przelewa, brudząc ci gumofilce...tu masz rację, stoisz w niej po szyję, tyle, że ta gnojówka wypływa prosto spod twoich palców i spływa na klawiaturę. Piszesz o braku argumentów? Argumentów to można używać w dyskusji z kimś, kto odwzajemni się tym samym, a nie z kimś, kogo głupota, nietolerancja i nienawiść tak zaślepiła, że potrafi tylko toczyć pianę i pluć jadem, obrażając wszystkich dokoła miotając obelgi i epitety. To mnie ignorancja przesłania pole widzenia? Heh, szkoda, że nie widzisz, że większość tego co piszesz odnosi się do ciebie samego.
Podsumowując, jesteś przykładem prymitywnego Polaczka prostaczka, rasisty, homofoba i ksenofoba, funkcjonalnego analfabety nie potrafiącego posługiwać się poprawnie mową ojczystą, który, choć w życiu żadnej książki nie przeczytał (idę o zakład), wie wszystko o wszystkim, o życiu, o świecie, a każdego kto ma inne zdanie na jakikolwiek temat uważa za głupca i ignoranta z głową w dupie. Gratuluję świetnego zdania o sobie i samopoczucia, trwaj w nim dalej, ale wybacz, nie jesteś interlokutorem, z którym warto dyskutować i wymieniać poglądy i argumenty. Przynajmniej nie dla kogoś, kto ma w głowie więcej niż jedną szarą komórkę...

P.S. Stosujesz wielką literę używając zaimków osobowych. Wiesz po co się to robi, czy stosujesz automatycznie , bo pamiętasz ze szkoły? Myślę, że raczej to drugie, bo wielką literę stosuje się po to by okazać szacunek rozmówcy. W twoim wypadku szacunek dla rozmówcy raczej nie wchodzi w grę, więc na twoim miejscu przemyślałbym ten zabieg. Ja tutaj wielkiej litery nie stosuję, a dlaczego, pozostawiam twojej domyślności...
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-10-30, 1:24 1
torro napisał/a:


Tak, zważywszy na mój wiek, który widnieje pod moim awatarem, wystarczy zerknąć (ktoś coś pisał o głupocie?) jest wielce prawdopodobne, że nie wyleciałem spod piórek rodziców...



muahahahaha, uważaj bo ktoś jeszcze w te cyferki tutaj wierzy...
Zgłoś
Avatar
torro 2012-10-30, 2:50
@up
Sugerujesz, że Polacy to notoryczni kłamcy? Oj, nieładnie, to pachnie powielaniem brzydkich narodowych stereotypów...
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2012-10-30, 12:49
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
torro 2012-10-30, 15:32
Ten człowiek myśli, że w wieku 48 lat dostaje się zmarszczek na rękach...

Kolego, ty już lepiej nie pisz nic o fruwaniu...
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-10-30, 16:51
Cytat:


[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-10-30, 12:53 ]
nie za odmienność zdania, ale za nazywania innych imbecylami i takimi tam innymi głupkami. Przecież można to wyrazić grzeczniej.



aha, czyli tak nie można, ale jak w tym temacie Blazejekk, wyzywał ludzi od śmieci to jest ok... coś wyczuwam jakieś koligacje marnotrawna - torro...

torro napisał/a:

Ten człowiek myśli, że w wieku 48 lat dostaje się zmarszczek na rękach...

Kolego, ty już lepiej nie pisz nic o fruwaniu...



przejdź się kuźwa po mieście i popatrz jak wyglądają ludzie zaraz przed 50tką, bo coś czuję że masz blade pojęcie o tym, no chyba że wozisz się jak Ibisz wtedy sorry...

kolegów to ty masz w błękitnej ostrydze...
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2012-10-30, 17:29
makabrax, nie ma co chłopie, Torro pobiegł z płaczem do koleżanki modki, wiesz słabszych trzeba wspierać.
Zgłoś
Avatar
bigosik 2012-10-31, 0:25
Darksaider napisał/a:


[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-10-30, 12:53 ]
nie za odmienność zdania, ale za nazywania innych imbecylami i takimi tam innymi głupkami. Przecież można to wyrazić grzeczniej.



Co kurwa? Komu jak komu, ale jemu wstawiasz? Co to ma być kurwa za polityka!?

Blazejekk napisał/a:

@ up
A zresztą co taki śmieć jak ty może zmienić, nic to co ja będę sie produkować



Jakieś jebane immunitety tu są kurwa czy co? Poskarżył się a nawet nie chciało Ci się sprawdzać jego komentarzy tutaj? Chuj, stracę chwilę:

Blazejekk napisał/a:

Ci cali rasiści z sadola to na realu by słowem się nie odezwało. Tacy żałośni ludzie jak taki śmieć ma szanować innego jak oni nawet swojej matki nie szanują,

I najlepsze to właśnie stalowyszczur taki jebany debil, który sądzi cała rase wg jednej rodziny.



Blazejekk napisał/a:

bigosik

Haha kurwa wielki światowy był w Anglii i murzynów widział. Jeszcze pewnie jesteś smieciem po zawodówce.

.



Skoro ktoś jest tak leniwy to proszę kurwa, następnym razem ogarnijcie kto zaczął wyzywać innych (ja pierdole, jak to brzmi...) a potem wstawiajcie posty. A nie poleci JAKAŚ ciota do modka, ten jebnie bana i wyjebane.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-10-31, 1:55
Brawo dla moderatorki. Szkoda, że tak późno zareagowała.
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2012-10-31, 10:36
Za późno do niej pobiegłeś biedaczku... nie mogłeś się pogodzić z faktem, że dostawałeś wciry.
Zgłoś
Avatar
kajtula 2012-10-31, 20:19
Jak dla mnie powinni zakazać nauki asfaltom, niewolnikom nie przyda się sinus cosinus.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-10-31, 21:17
Darksaider napisał/a:

Za późno do niej pobiegłeś biedaczku... nie mogłeś się pogodzić z faktem, że dostawałeś wciry.


Żałosny jesteś
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2012-10-31, 22:15
torro napisał/a:


Żałosny jesteś



Prawda w oczy kole.
Zgłoś