18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
x................s 2012-10-29, 14:45
usa st louis nigger school?
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-10-29, 15:08
W Buenos Aires tylko czekać aż klamki wyciągną
Zgłoś
Avatar
lp_qwerty 2012-10-29, 15:09
rusofil napisał/a:

Szkoda, że u nas nie ma takiej różnorodności kulturowej. Nie mówię tu o muzułmańcach, bo ich nie cierpię, ale o Murzynach, Hindusach etc. Ale cóż, Polska to chory, ksenofobiczny kraj, normalni ludzie tu nie chcą przyjeżdżać.



Wolę żyć w chorym, ksenofobicznym kraju, niż w takim jak na zdjęciu: Anglia, Bratford, klasa 7.

Ps. Narzekasz na ksenofobiczny kraj, a sam/a Otwarcie piszesz o niechęci do ciapaków. Zadecyduj się
Zgłoś
Avatar
b................d 2012-10-29, 15:10 8
do "ludzi" pokroju Blazejekk i torro: Idea multikulti się nie sprawdziła i przyznają to nawet ci, którzy w nią wierzyli i proklamowali jej słuszność. Niektóre kręgi cywilizacyjne są od siebie tak odległe, że ich spotkanie zawsze będzie kończyło się tragedią - najlepszy przykład islam i chrześcijaństwo (co się stanie gdy katolik pojedzie do Arabii Saudyjskiej i powie głośno, że jest katolikiem albo w miejscu publicznym zacznie czytać Biblię? W najlepszym przypadku dostanie kilkadziesiąt batów... w najlepszym). Może i pojedyncze jednostki się ze sobą dogadają, całość - nie ma opcji. Dlaczego więc oni mogą bronić swojej tożsamości kulturowej, a my mamy siedzieć z założonymi rękami i poddawać się dyktatowi mniejszości? Na tym polega głupota Europy, że nasz liberalizm i polityczna poprawność stępiły instynkt samozachowawczy i nałożyły klapki na oczy.

Nie mam problemu z kimś kto chce się zasymilować, zachowując część swojej kultury (jedzenie, muzykę, literaturę, częściowo religię), ale mam problem z kimś kto przyjeżdża i gwałtem i krzykiem domaga się poszanowania swoich praw nie respektując moich, na dodatek powołując się na coś tak bzdurnego jak przekonania religijne czy inne podobne pierdoły. Pracujesz, płacisz podatki, szanujesz prawa i zwyczaje - nie ma sprawy - zostań w pokoju, nie robisz tego - wypierdalaj albo gnij w ziemi.

Bzdurny argument w stylu, że przecież w kraju już mamy takich co żerują na socjalu i rozpierdalają jako taki porządek - nosz kurwa WTF !? To co, mamy pozwolić, żeby nazjeżdżało się więcej takich, którzy jeszcze na domiar złego są nam kulturowo obcy?

I jeszcze jedno - nie należy mylić ksenofobii z poszanowaniem prawa i obyczajów własnego kraju i niechęcią wobec tych, którzy nań nastają.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-10-29, 15:18
Darksaider napisał/a:



torro, pierdolisz przeokrutnie, idąc Twoim tokiem rozumowania to jesteśmy ultra nie fair wobec debili, że ich nazywamy debilami, bo to przecież "rasizm intelektualny". Prawda jest taka, że dzieli nas przepaść zarówno kulturowa jak i światopoglądowa, dlaczego chcesz się układać z kimś w swoim własnym kraju? Do ciężkiej kurwy to ktoś obcy ma się dostosować. Jak wpada Ci akwizytor do domu to pozwalasz mu grzebać w Twoim portfelu i srać na dywanie. Weź swoją poprawność polityczną włóż tam gdzie pedzie i pseudo-liberałowie głoszą swoje populistyczne hasełka. Świat jest okrutny, nie ma przytulania się, gestów pokoju, jest od zajebania hołoty przed, którą trzeba się bronić. Mi osobiście wystarczy ta, którą mamy w kraju...

A tak w ogóle to znajdź sobie jakąś ciepłą bezludną wyspę, gdzie można spać pod chmurką i wszystko na drzewach rośnie i wypierdalaj tam ze swoją wesołą hipisowską komuną, słuchajcie sobie Lenona, ja natomiast zajmę się realnym życiem, gdzie trzeba coś do garnka włożyć i rachunki zapłacić. Nosz kurwa co za zjeb...



Sam sobie znajdź wyspę i wypierdalaj ze swoja nienawiścią i ksenofobią. Wolałbym żyć w środku Harlemu, albo mieć za sąsiadów trzy nigeryjskie rodziny niż jednego takiego rasistowskiego gnojka ziejącego nienawiścią do wszystkiego co odmienne i czego nie rozumie, bo ktoś taki naprawdę napawa mnie obrzydzeniem.
P.S.
Jak widzę tekst pisany przez kogoś, kto rozpoczyna zdanie od "mi", to przestaje mnie interesować, co ma do powiedzenia. Bo co ciekawego może mieć do powiedzenia analfabeta, nie umiejący posługiwać się poprawnie językiem własnego kraju, którego tak broni przed "obcymi"?
Zgłoś
Avatar
frank88v 2012-10-29, 15:47
Nas też to czeka, tylko z lekkim opóźnieniem.

stat.gov.pl/PI_gus/ludnosc_piramida/start.htm

Zgadnijcie, kto zapełni rynek pracy w 2030 roku...
Zgłoś
Avatar
torro 2012-10-29, 16:09
frank88v napisał/a:

Nas też to czeka, tylko z lekkim opóźnieniem.

stat.gov.pl/PI_gus/ludnosc_piramida/start.htm

Zgadnijcie, kto zapełni rynek pracy w 2030 roku...



O, ku... w 2000 roku zniknęło 300 tys. 85-latków... To na pewno sprawka Putina i Tuska...
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-10-29, 16:54 2
Hah kurwa tolerancyjni pierdolenie się znaleźli obrońcy praw zwierząt.
Ktoś ostatnio wrzucił kilka filmików co się dzieje w moskwie jak zwierzęta na ulicy klęczą i do słonca się modlą a przy tym blokują wszystkie ulice niszczą wszystko i mają wszystkich w dupie.
U ruskich też byli tacy tolerancyjni i teraz kurwa żałują.
Francuzi gonią cyganów,romów i inne ścierwo,
Grecy gonią wszystko co się rusza i co mogą wygonić ( co nie ma pozwolenia na ppbyt w kraju ma przejebane)
Wszystkie kraje w których ta multikultorowość jest chce się tego bydła pozbyć a polaczki co nie były dalej niż poza granicami swojej wsi a murzyna i chińczyka widziały jedynie w telewizji w fajnej komedii mają tyle tolerancji w sobie że ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-10-29, 17:32
Zgłoś
Avatar
torro 2012-10-29, 17:55
jestę żydę napisał/a:

Hah kurwa tolerancyjni pierdolenie się znaleźli obrońcy praw zwierząt.
Ktoś ostatnio wrzucił kilka filmików co się dzieje w moskwie jak zwierzęta na ulicy klęczą i do słonca się modlą a przy tym blokują wszystkie ulice niszczą wszystko i mają wszystkich w dupie.


Nie widziałem nigdy klęczących i modlących się zwierząt(to byłby interesujący widok), ale widziałem za to robiących to ludzi na środku drogi i to w Polsce, nie w Moskwie. Wracałem samochodem do domu spoza miasta, bodajże w Wielkanoc i w jednej z podłódzkich miejscowości ksiądz wyprowadził wiernych z kościoła na pobliską drogę na procesję i odprawiał tam mszę. Problem w tym, że to główna przejazdowa droga przez tę wiochę i nie da się jej łatwo objechać. Nad bezpieczeństwem modlących się czuwali,a jakże, policjanci w dwóch radiowozach. Podszedłem więc do nich i poprosiłem, by usunęli tych klęczących muzułmanów z drogi, bo chcę przejechać i się spieszę, a za mną cały sznur aut, na co odparli, że są tu po to by pilnować bezpieczeństwa tych rozmodlonych, a nie przepisów ruchu i muszę poczekać, aż skończą...
Taaaak, zupełnie jak zwierzęta...

A tu jeszcze cytacik prasowy z innej okazji:

"W środę o godz. 15 w intencji Łodzi i jej mieszkańców odmawiano koronkę do Miłosierdzia Bożego na 111 największych łódzkich skrzyżowaniach i placach. Na pl. Wolności zebrała się największa grupa modlących się (ok. 70 osób).Kilkadziesiąt osób z różańcami w rękach zgromadziło się także na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Przybyszewskiego razem z proboszczem i wikariuszem pobliskiej parafii pw. Matki Boskiej Fatimskiej.
Uliczną modlitwę wymyślili w Łodzi w 2008 roku członkowie zespołu Iskra, działającego przy parafii ojców jezuitów."

Modlą się, blokują ulice i mają wszystko w dupie...tak, znam ten problem, ale wcale nie z filmików o Rosji jak Ty...
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-10-29, 18:14 3
torro,
Każdy naród ma swoje przekleństw naszym jest kościół chrześcijańśki,którzy jest z nami od setek lat przyzwyczailiśmy się do niego,do narzucania nam go i to na w większości zaczyna przeszkadzać ludziom młodym którzy przejżeli na oczy nie potrzebują nikogo ani niczego by podążać przez swoje życie.Po co więc zezwalać na przyjście innym skoro my nawet ze swoimi nie możemy sobie poradzić.To jak z egzotycznymi zwierzętami w swoi naturalnym środowisku są spokojne,wiedzą co ich czeka gdzie są co może ich spotkać to wszystko jest dla nich naturalne a trzymanie ich w domu lub w zoo jest dla nich po prostu niewolą,rzeczą nienaturalną a więc są spanikowane i próbują coś zdziałać na obcym terytorium próbują różnych zachowań by zobaczyć na ile mogą sobie pozwolić.Po co więc zabierać ich z ich naturalnego środowiska??Niech zostaną u siebie ,niech przestaną narzucać innym ludziom swoje zdania i prawa.

Kiedyś organizowano wyprawy krzyżowe by "nawracać " obecnie nie trzeba aż takiego rozlewu krwi i ciężkiej broni żeby "nawracać" niewiernych teraz wystarczy pokazać jak bardzo poszkodawnym sie jest bo przecież "prawo" i "tolerancja" jest w modzie w całej europie bądź taki kurwa tolerancyjny u nich idź i głoś swoje chrześcijańśtwo wsadzą Ci krzyż w dupę i pokażą w telewizji jak nawrócili innowiercę i będzie to spoko a po śmierci trafią do raju gdzie allah da im 40 dziewic a tknij żydka,muslima czy inne paskudztwo w europie i niech ktoś to zobaczy albo niech się poskarży to nie dosyć że Twój kraj i cała nacja zostanie rasistowskim ścierwem to jeszcze zostaniesz skazany na 1002020202 lat więzienia tak dla przykładu a tamta biedna ofiara dostanie odszkodowanie.

Dlaczego u nas ta moda jest na tolerancję ? u nich powinni być bardziej tolerancyjni i cywilizowani a nie mordują,gwałcą,kamienują,ręce ucinają i chuj nikt nie może złego słowa powiedzieć bo będzie rasistą.

Żydzi napierdalają się wszędzie i na cały świat są obrażeni że są żydami i każdy ich chce przecież zabić ich dziedzictwo nie dosyć,że swojego państwa nie mają i próbują inne przejmować to jeszcze kurwa polaków się czepiają którzy musieli ginąć bo beznapletnym pomagali kurwa jego mać i jeszcze chcą kamienic pieniędzy itd.

Wczoraj w Tv było,że polska spłąciła swój dług X milionów złótych gdzie jest kurwa nasze złoto wywiezione do anglii do kurwy nędzy długi oddajemy ale żeby długi spłacić odzyskać to nie ma komu, od jebanch ruskich i niemców nie ma komu walczyć o odszkodowania dla naszych za 2 wojnę.

Sorry że zboczyłem z tematu ale zanim zaczniecie być tak tolerancyjni to kurwa weźcie się za swój kraj bo burdel w nim jakich mało i syf a później gości zapraszać chcecie do chuja pana.Swojego nie upilnujecie a jeszcze cudze chcecie do kurwy nędzy!

Już dawno powinniśy wyjść z unii i wyjebać te ich głupie przepisy i ograniczenia,zakmąć granicę wyjebać wszystkich nie porządanych wraz z tym całym cyrkiem z wiejskiej i zacząć od nowa! tych kolerancyjnych też wypierdolić
Zgłoś
Avatar
PustySocho 2012-10-29, 18:28
Polska klasa rapująca!
Zgłoś
Avatar
Z5500 2012-10-29, 19:13 2
Mieszkajac w uk 8 lat, stwierdzam ze nie bylem nielubiacym innej rasy.Teraz tak niestety jest i nie bede sie kurwa rozpisywal dlaczego.Tlumaczenie jest opisane w wielu postach,
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2012-10-29, 20:58 1
Co za debile... "Nie jestem rasistą, ale murzyni i muzułmanie to ścierwo". Spójrzcie na swoich rodaków jak się zachowują zagranicą... Człowiek nie rodzi się taki a nie inny, tylko jest kształtowany przez swoje otoczenie. Są murzyni, którzy urodzili się na Bronx'ie wśród różnego rodzaju kryminalistów i tacy sami się stali, a są tacy co skończyli Harvard i są wśród tzw. elit. Tak samo są Polacy stojący cały dzień pod klatką z piwem w ręku i tacy którzy zapierdalają, żeby coś w życiu osiągnąć.
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2012-10-29, 21:00 4
torro, Wiesz co mówią o ludziach, którzy czepiają się słówek? Brak argumentów za tym przemawia. Widzę, że lubisz sobie strzelać w kolano, bo nie jestem purystą językowym i jak normalnemu człowiekowi zdarza mi się popełnić jakiś błąd. Aczkolwiek ziejesz nietolerancją językową i czuję się dyskryminowany.

Ja nie zieje nietolerancją ja zionę nienawiścią do prostaków, bo ze wszystkiego na świecie najbardziej nienawidzę chamstwa, głupoty i wywodzącej się z nich ignorancji. Może Ciebie to jeszcze nie dotyczy, bo nie wyleciałeś spod piórek rodziców. Nie moją winą jest, że przytłaczająca większość idiotów wywodzi się z krajów nisko rozwiniętych albo rozwijających się, które zamieszkują kolorowi. Do Ciebie nie docierają pewne argumenty, przez poglądy podobne Tobie za 50-100 lat człowiek biały może być na wymarciu a za kolejnych 100 być może będzie można o nim przeczytać jedynie w książkach.

Twoja ignorancja przesłania Ci pole widzenia, nie widzisz, że wózek na którym jedziemy jest po brzegi wypełniony gnojówką i już zaczyna się wylewać brudząc gumofilce. Świat jest przepełniony jest nas za dużo, Drapieżnik, który nie ma naturalnego wroga zalewa dany ekosystem, prowadząc do jego wyniszczenia. W Australii sprowadzenie królików spowodowało stepowacenie pięknych zielonych terenów. Tak jest z nami, jest nas za dużo i wyniszczamy cały ekosystem a gdy zacznie brakować dla wszystkich to się przekonasz jak błędne były Twoje poglądy.

Jak wyciągniesz głowę z dupy to przekonasz się, że stoimy na krawędzi wojny religijno-kulturowej, póki co jest ona cicha, ale jak dojdzie do eskalacji to zobaczysz na własne oczy. Więc wierz sobie dalej w swoje garbate aniołki i żyj w głebokiej ignorancji, to takie wygodne...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie