18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
B................k 2012-10-29, 13:15
bigosik

Haha kurwa wielki światowy był w Anglii i murzynów widział. Jeszcze pewnie jesteś smieciem po zawodówce.

Po prostu wyżej jak zawodówki nie skończyłeś, typowy polski robol. Boli Cię to, że taki ciapaty jak to mówisz potrafi się ustawić i dobrze żyć, a ty musisz zapierdalać na jego dzieci. I bardzo dobrze.
Zgłoś
Avatar
bigosik 2012-10-29, 13:22 4
Hieu napisał/a:

Może w końcu pora się ujawnić Mieszkam od ponad 10 lat w Polsce, w wieku 7 lat poszedłem do polskiej szkoły i dalej byłem w gimnazjum i liceum, obecnie studiuje w Warszawie. Co mogę powiedzieć o Polakach, którzy byli ze mną w klasie? Traktują mnie jak swojego! Czasami sobie żartują, że jak stoję pod żółtą ścianą to jestem niewidzialny , ja też z tego się śmieję, ale nie spinam dupę z tego powodu. Zapraszają mnie na imprezy lub piwo i dzięki temu dotrzymuje im tempa w piciu i nieraz przepijam ich Polska może nie jest zbyt tolerancyjnym krajem (sam wiele razy miałem styczność z rasizmem skierowaną w moją osobę), ale znajdą się tacy ludzie, którzy nie będą Cię oceniać po kolorze skóry, wyznania i kraju z którego pochodzisz. Mieszkamy w Waszym kraju, a więc powinniśmy respektować Wasze prawo, kulturę i tradycje, a także się z Wami asymilować. Może ta strona nie jest dobra, na takie wyznania, ale może niektórzy zobaczą jak to wygląda z ,,drugiej strony.

P.S Przeglądam sadistica nieprzerwanie od czasu liceum



Och, miło takie coś poczytać. Mam nadzieję że ludzie o których piszemy nie biorą tego do siebie? Jeżeli tak to znaczy że to prawda. Szanuje inne kraje, inne kultury itp. bo nie powiem że Polacy są idealni (w Anglii jest nawet dzielnica polskich żuli... I to Angole ją tak nazwali). Tu mamy przykład człowieka który różni się od Nas tylko kolorem skóry, i dla mnie to wporzo bo nawet nie uważam iż to robi różnicę. Z tego co napisałeś jesteś w porządku. Nie jestem typem który ocenia jak kogoś zobaczy, a dopiero jak z Nim pogadam - a gadałem z wieloma murzynami/ciapatymi itp. I wyrobiłem sobie zdanie ogólne, ale nigdy nikogo nie ocenie osobiście pod względem skóry.

Blazejekk napisał/a:

bigosik

Haha kurwa wielki światowy był w Anglii i murzynów widział. Jeszcze pewnie jesteś smieciem po zawodówce.

Po prostu wyżej jak zawodówki nie skończyłeś, typowy polski robol. Boli Cię to, że taki ciapaty jak to mówisz potrafi się ustawić i dobrze żyć, a ty musisz zapierdalać na jego dzieci. I bardzo dobrze.



Co kurwa? Jestem w technikum. To że Ty skończyłeś liceum/studia to kurwa szczerze współczuje, powodzenia w życiu. Tak, byłem tylko w Anglii - czemu? Bo przez ten zjebany kraj nie jestem w stanie gdzieś indziej wyjechać. I jak pierdolona szmato śmiesz nazywasz mnie śmieciem? Jesteś żałosny, nawet nie wysuniesz argumentu tylko pierdolisz jak potłuczony i ciśniesz po ludziach. Wyłącz kompa, idź się zabij i wróć kk? Typowy polski robol? Musiałem zapierdalać w wakacje w robocie aby móc sobie kurwa na coś pozwolić i odciążyć mamuśkę od wydatków bo inaczej już dawno leżał bym pod mostem. To że masz hajs od starych to nie znaczy że możesz innych cisnąć. Wypierdalaj.
Zgłoś
Avatar
myha 2012-10-29, 13:22 1
xsl: Popieram, ja to nie wiem jak można oceniać innych tylko po kolorze skóry nie patrząc jednocześnie na to jakim jest człowiekiem. I to jest właśnie rasizm, mówienie że murzyn to na pewno złodziej, a arab to terrorysta.
Problemem obecnej emigracji nie są emigranci sami w sobie, tylko chora polityka społeczna krajów europejskich, która powoduje że zjeżdżają się ludzi nastawieni tylko na zasiłki, a nie na prace, sposobem na likwidacje złej emigracji jest likwidacja gospodarki opiekuńczej i wprowadzenie kapitalizmu.
Zresztą Polski problem emigracji i tak nie dotyczy bo kto o zdrowych zmysłach chciał by tu przyjechać.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-10-29, 13:23
torro napisał/a:

Co się rzuca w oczy patrząc na szkolne zdjęcia z Niemiec czy Anglii?: Wielokulturowość, tolerancja...
Co się rzuca w oczy czytając polskie komentarze?: Rasizm, ksenofobia...


Pierdolisz jak potłuczony o tej tolerancji w Anglii, czy gdziekolwiek indziej...
Albo siejesz marną prowokację, albo po prostu nie masz pojęcia o tym, co piszesz.
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-10-29, 13:43
bigosik,
Szczerze mnie pierdoli czy cie stać czy nie. Chuja wiesz skąd mam hajs. To światowy zamknij ryj, jak wyjedziesz gdzieś indziej to daj znać. Jak dla mnie to możesz pod mostem mieszkać bo w dupie mam takich śmieci, a na nic więcej nie zasługujesz.

Po prostu w dupie byłeś gówno widziałeś. Srają się, że jakiś kwasem swoją żone poleje , jeden na milion tak zrobi i już wielka afera, a tu w polsce to co ? CO drugi najebany wraca do domu bije dziecko, swoją żone , przepierdala pieniądze na chlanie, ale nie to jest w porządku, a śmierć temu arabowi bo wylał kobiecie na twarz kwas , która zarażała aids. Za pusty jesteś żeby pojąć niektóre rzeczy.

@2up

Po 1 to większość polaków z czego żyje ? Z zasiłków.
Po 2 gdyby w twoim kraju była wojna, bieda, nędza i miał byś okazje wyjechać to co byś zrobił? Został w kraju jak tutaj Ci cali dumni patrioci po zawodówce? którzy twierdzą, że nie wyjadą z polski bo to nie honorowe , a siedzą chleją i to wszystko.

To, żę w Angli murzyni są jacy są to prawda, ale nie każdy. W stanach jest podobna sytuacja co do murzynów są odłamki , że cie zabiją okradną, a są którzy figurują jako porządni obywatele. Ale co z tego jak i tak taki dumny polaczek powie murzyn to murzyn.

Tutaj w polsce tylko kombinuje jeden jak wbić nóż w plecy drugiemu , żeby sąsiad miał gorzej od niego , żeby pokazać kim to on nie jest. Wyjedz do afryki zobacz jak ludzie żyją jacy są w stosunku do siebie , kulturowo , a nie mi pierdolisz, że w Angli byłeś to widziałeś świat ty tępaku.
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-10-29, 13:46 2
Kiciusie, odróżnijmy rasizm społeczny od biologicznego. Człowiek który ocenia innych z góry tylko za sam kolor skóry, czyni źle. Ale, kurwa, pomieszkajcie za granicą, i trochę się przypatrzcie- stereotypy są w dużej częsci prawdzie, i mówie to jako człowiek mieszkający od ponad roku w Angli. Kłamstwem byłoby napisać, że każdy czarny kradnie i jest leniwy- bo to chuja prawda- znam wielu czarnoskórych, którzy są naprawde ogarnięci, w porządku i przykładają się do pracy. To samo z hindusami, i muzułmanami. Ale jednak razi mnie widok osmioosobowej ciapatej rodzinki, która na 90% żyje z benefitów- bo to jest chore, wpuszczać do kraju darmozjadów, a potam narzekać. Co gorsza, tego sie już nie da zatrzymać z dnia na dzień, bo jak to mój znajomy powiedział- zabierz zwierzętom paszę, a wyjdą na ulice rabować.

Co do rasizmu Anglików do Polaków- mam mieszane uczucia, w pubach np. trudno z takim czymś sie spotkać- każdy jest do siebie przyjaźnie nastawiony, Anglicy wydają się być dosyć tolerancyjnie nastawieni, bynajmniej ja nie spotkałem się z dyskryminacją za kraj pochodzenia. Po prostu, wystarczy stosować zasadę, że nie jestem u siebie, i szanować ich kulturę oraz historię- przyjechalem tutaj mieszkać i pracować, dać coś od siebie, ale też oczekuję godnego życia w danym kraju- i nie zawiodłem się. Smutne jest to, że jednak wielu, nie ukrywajmy, kolorowych, przyjeżdża tutaj tylko po to, by "brać".

I taka ciekawostka, w Angli spotkałem się z terminologią "ciapaty" (i pochodne) tylko w stosunku do mieszkańców Indii i tamtych okolic- ze względu na nazwę pieczywa, które jedzą (ciapati, czy jakoś tak). W stosunku do muzułmanów i Arabów nie używa sie tutaj tego określenia
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2012-10-29, 13:47 2
Blazejekk, jesteś tak ograniczony, że wszelkie próby rozmowy z Tobą nie rokują absolutnie żadnych szans na to, iż chociaż zastanowisz się co piszesz. Jak hejcisz to się zastanów chociaż, bo teraz zrobiłeś z siebie rasowego idiotę.
Zgłoś
Avatar
bigosik 2012-10-29, 13:52 2
Blazejekk napisał/a:

bigosik,
Szczerze mnie pierdoli czy cie stać czy nie. Chuja wiesz skąd mam hajs. To światowy zamknij ryj, jak wyjedziesz gdzieś indziej to daj znać. Jak dla mnie to możesz pod mostem mieszkać bo w dupie mam takich śmieci, a na nic więcej nie zasługujesz.

Po prostu w dupie byłeś gówno widziałeś. Srają się, że jakiś kwasem swoją żone poleje , jeden na milion tak zrobi i już wielka afera, a tu w polsce to co ? CO drugi najebany wraca do domu bije dziecko, swoją żone , przepierdala pieniądze na chlanie, ale nie to jest w porządku, a śmierć temu arabowi bo wylał kobiecie na twarz kwas , która zarażała aids. Za pusty jesteś żeby pojąć niektóre rzeczy.



Kurwa, człowieku... Kiedy Ty zaczniesz używać mózgu? Po chuj mam wyjeżdżać gdzieś indziej? Pochwal się gdzie byłeś i jakich ludzi poznałeś. I co do alkoholików - mój ojciec Nim jest, więc nie pierdol mi o polskich alkoholikach bo znam ich dobrze niestety. Nie to że bym bronił, bo szczerzę powybijałbym tych ludzi, ale alkohol jest u Nas tak popularny gdyż jest tani, ogłupia społeczeństwo i ludzie w tym kraju nie mają nic innego do roboty. To Ty się kurwa ogarnij a nie pierdolisz jakbyś nigdy życia nie zaznał. Wytrzyj mleko matki i przejrzyj na oczy.

Ps. Polska piszę się z dużej niewdzięczny śmieciu.
Ps2. Naucz czytać się ze zrozumieniem moje posty, bo dla mnie murzyn to nie murzyn.
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-10-29, 13:56
Darksaider,

Nastepny gniewny, który ma gorzej od kolorowych i musi zapierdalać ( zabawne bo jak murzyn, który nie musi zapierdalać bo dostaje od państwa , a ty gówno dostajesz ^^ ).

Haha to, że nie mam patologi w domu to znaczy, że nie zaznałem życia ? No kurwa

I co wymienie Ci gdzie byłem to mi pierdolniesz, że ciągne hajs od rodziców ? Powiedz mi jeżeli moich rodziców stać , abym nie musiał pracować do ukończenia szkoły to co mam nie brać tych pieniędzy bo ty nie dostajesz to ja też mam nie dostawać? No tylko pokazujesz, że jesteś polakiem z krwi i kości.

W dupie mam taka polske
Zgłoś
Avatar
bigosik 2012-10-29, 14:01 1
Blazejekk napisał/a:

Darksaider,

Nastepny gniewny, który ma gorzej od kolorowych i musi zapierdalać ( zabawne bo jak murzyn, który nie musi zapierdalać bo dostaje od państwa , a ty gówno dostajesz ^^ ).

Haha to, że nie mam patologi w domu to znaczy, że nie zaznałem życia ? No kurwa

I co wymienie Ci gdzie byłem to mi pierdolniesz, że ciągne hajs od rodziców ? Powiedz mi jeżeli moich rodziców stać , abym nie musiał pracować do ukończenia szkoły to co mam nie brać tych pieniędzy bo ty nie dostajesz to ja też mam nie dostawać? No tylko pokazujesz, że jesteś polakiem z krwi i kości.

W dupie mam taka polske



A czy ja mówię żebyś nie brał? Bierz ile chcesz, ale wykorzystaj to dobrze. Po prostu mówię że byłeś za granicą na wakacjach, pewnie w bogatszych krajach gdzie ludzie też są bogaci - a co za tym idzie nie poznałeś tych, o których mówię. Życzę Ci abyś zapamiętał me słowa, bo jeszcze je wspomnisz I naprawdę, zacznij czytać moje posty ze zrozumieniem a nie będąc młodym gniewnym bo tak aby marnuje czas na tłumaczenie Ci tego... Może zacznij czytać? Może pomoże.
Zgłoś
Avatar
Eth 2012-10-29, 14:01 6
@Up

Jakby kolor skory i wyglad byl jedyna roznica, to by nie bylo problemu i nie nazwalbym ich ciapakami.
Sytuacja w ich krajach wziela sie z kosmosu, myk i jest - wcale nie spowodowala tego ich "kultura" oraz ich przodkowie.
Gwoli wyjasnienia -> ciapaki - islamskie gowno, z ich pojebanymi prawami (przez ktore kilka lat temu zostala na oczach swojego dziecka zamordowana przyjaciolka mojej matki, poniewaz popelnila blad wychodzac za turasa) i religia (wielki prorok jebiacy male dzieci i bawiacy sie w religijne guru, aby ruchac ile popadnie oraz zagarniac bogactwo - nie jestem osoba wierzaca, ale wole to co mamy tutaj od religijnego fanatyzmu).
Sytuacja polityczna ma swoje podstawy, dlatego obecnie moge wyjsc spokojnie na ulice.

Inna dojrzala do wspolegzystowania kultura, ktora by nijak nam nie zagrazala ?
Nie mialbym najmniejszych sprzeciwow, ale islam sie do nich nie zalicza.
Oni (jako ogol) maja do nas 100 razy gorsze podejscie, niz np. ja do nich (jako ogolu), ale to ja powinienem ich witac z otwartymi ramionami.
Nie wiem czy pamietasz, ale ostatnio byla afera przez jeden filmik przesmiewajacy islam - sporo niewinnych osob zginelo, bo CIAPAKI tak wlasnie postepuja.

Ludzie teraz wszystko staraja sie podciagnac pod rasizm, wole europejczykow tak samo jak oni wola swoich.
Zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie, ale teraz jesli czarny woli czarnych, to jest dumny ze swojejgo pochodzenia, a jesli bialy woli bialych, to jest rasista i gnojem.
Ja nie oceniam pojedynczego czlowieka (a to jest wlasnie rasizm), ale jak z grupy majacej dane cechy wezmie sie mniejsza grupke, to jest spore prawdopodobienstwo, ze beda tam osobniki wykazujaca owe niepozadane cechy.
Stereotypy niestety nie biora sie z nikad, mialem juz nawet "przyjemnosc" byc okradzionym przez cygana tfu "roma". Zdanie anglikow o polakach, tez ma swoje podstawy.
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-10-29, 14:05
@ up
A zresztą co taki śmieć jak ty może zmienić, nic to co ja będę sie produkować
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2012-10-29, 14:15 1
Blazejekk, Zamknij chłopie ryj i zacznij czytać, co inni piszą zamiast napierdalać tymi swymi z dupy wyjętymi tekstami.
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2012-10-29, 14:20
Najpiękniejszy występ "antyrasistów" był w zesżłym roku, jak przygotowywano w Wielki Piątek drogę krzyżową ulicami Londynu. Oczywiście na casting do roli Jezusa szukali "długowłosego, białego mężczyzny".
Lewackie środowiska od razu podniosły larum, że to przecież dyskryminacja
Zgłoś
Avatar
prockenzie 2012-10-29, 14:32
Cyganos Aires
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie