18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
torro 2012-10-29, 11:22 1
Eth napisał/a:

@torro

Rasizm ?
Niech sobie zyja we wlasnym kraju i robia gnoj u siebie.
Tolerancja w anglii ostatnio byla, fajne filmiki pozniej krazyly po necie.
Tymbardziej ciapaki - najpierw rozpierdalaja swoj kraj, pozniej z niego emigruja, mnoza sie na potege, a w krajach do ktorych trafia staraja sie wprowadzac wlasne zasady (te same ktore rozjebaly ich kraje)... no podziekuje.
Mala domieszka innych kultur to nic zlego, ale takie np. zdjecie z Bradford ? Trzy dzieciaki wygladajace na rodowitych anglikow, no bez przesady.
Co nam po nich u nas ?
Nie jestem rasista, nie odnosilem sie do nikogo gorzej z powodu rasy, ale wole byc otoczony przez ludzi mi podobnych, ktorych przodkowie zyli i pracowali razem z moimi przodkami.



Nie no,skądże,Ty rasistą, który odnosi się do kogoś gorzej z powodu rasy? "Ciapaki" to przecież zupełnie neutralne określenie, nieprawdaż?
A może kolega cierpi na jakieś rozdwojenie jaźni?

Nie mieści mi się w głowie, że można oceniać człowieka po kolorze skóry, po tym, czy ma proste czy skośne oczy, białe czy czarne włosy, albo po sytuacji politycznej czy ekonomicznej w kraju, z którego pochodzi.
Czy Polakowi, który jedzie do Londynu jest miło kiedy Anglik, zanim go pozna i dowie się o nim czegokolwiek od razu stwierdzi, ze to na pewno pijak, złodziej,oszust i leń, bo przecież Polacy z tego słyną? A większość Polaków w ten właśnie sposób ocenia cudzoziemców. Zwłaszcza tych o innym odcieniu skóry i z krajów o odmiennej kulturze i obyczajach. Ale przecież żaden nie jest rasistą, ani ksenofobem, no gdzie tam, uchowaj Boże.To jest właśnie polskie piekło.

P.S. To samo tyczy osób o innej orientacji seksualnej, czy wyznających inną religię, albo, nie daj Boże, ateistów.
Zgłoś
Avatar
matx 2012-10-29, 12:48 2
I tak najsmieszniejsze jest to, ze ponad polowa tych co tutaj tak nie nawidza murzynow, ciapatych, kebabow, etc i uwazaja, ze "polska jest dla polakow" sa potomkami jakiegos niemca i zydowki.
Rude, grube dzieciaki
Zgłoś
Avatar
malutky 2012-10-29, 12:49 8
Pomyślcie, gdy wyjeżdżacie gdzieś za granicę to podpisujecie się tym, że będziecie przestrzegać praw w danym państwie. To jest normalnie. Nie normalne jest to, że przyjeżdzają brudasy, rozmnażają się na potęgę (bo normalna muzułmańska rodzina to taka gdzie jest przynajmniej 6 dzieci), i walczą o swoje zjebane prawa które mają racje bytu tylko w krajach trzeciego świata. Wystarczy spojrzeć na francję, niemcy, anglię do czego do prowadzi.
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2012-10-29, 12:54 39
torro, pierdolisz przeokrutnie, idąc Twoim tokiem rozumowania to jesteśmy ultra nie fair wobec debili, że ich nazywamy debilami, bo to przecież "rasizm intelektualny". Prawda jest taka, że dzieli nas przepaść zarówno kulturowa jak i światopoglądowa, dlaczego chcesz się układać z kimś w swoim własnym kraju? Do ciężkiej kurwy to ktoś obcy ma się dostosować. Jak wpada Ci akwizytor do domu to pozwalasz mu grzebać w Twoim portfelu i srać na dywanie. Weź swoją poprawność polityczną włóż tam gdzie pedzie i pseudo-liberałowie głoszą swoje populistyczne hasełka. Świat jest okrutny, nie ma przytulania się, gestów pokoju, jest od zajebania hołoty przed, którą trzeba się bronić. Mi osobiście wystarczy ta, którą mamy w kraju...
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-10-29, 12:56 29
Cytat:

Co się rzuca w oczy czytając polskie komentarze?: Rasizm, ksenofobia...



Wiesz, kiedys myslalem podobnie.
Ale gwarantuje ci, ze pomieszkalbys z nigeryjska rodzinka po sasiedzku i po jakims czasie zaczalbys miec niepokojace mysli ze Ku Klux Klan to jednak nie takie zle chlopaki byli.

Dodam jeszcze:
Nie jestem rasista. Nie uwazam sie, w zadnym stopniu, za lepszego od kolorywych. Nie sadze ze biala rasa jest w jakis sposob do przodu. Ale do chuja, jak sie gdzies przeprowadzasz, to twoim zasranym obowiazkiem jest dostosowanie sie do panujacych norm kulturowych i cywilizacyjnych w nowym miejscu zamieszkania. A jak nie, to wypierdalac. W praktyce jednak jak sie zwroci uwage takiemu delikwentowi to sie zaczynaja oskarzenia o rasizm. A ty i tobie podobni umacniaja ta praktyke.
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2012-10-29, 12:57 1
A tak w ogóle to znajdź sobie jakąś ciepłą bezludną wyspę, gdzie można spać pod chmurką i wszystko na drzewach rośnie i wypierdalaj tam ze swoją wesołą hipisowską komuną, słuchajcie sobie Lenona, ja natomiast zajmę się realnym życiem, gdzie trzeba coś do garnka włożyć i rachunki zapłacić. Nosz kurwa co za zjeb...
Zgłoś
Avatar
slonzok 2012-10-29, 12:59 1
niektorzy pierdola jak by nigdy murzyna nie spotkali. Najwiekszym wrogom nie zycze tej zarazy i niewazne czy muslim, zyd, czarny czy hindus.

rusofil jak ci sie tak nie podoba to sprowadz sobie murzyna niech cie gwalci. Bedziesz polska Elin Krantz.
Zgłoś
Avatar
bigosik 2012-10-29, 13:01 28
Ach, Wy wszyscy ku*wa anty rasiści. Chcecie wiedzieć dlaczego też mam takie zdanie o ciapakach itp.? (jak nie to nie czytaj)

Jestem dobrym człowiekiem, wręcz powiedziałbym iż kieruje się ruchem rastafari, ale kurwa, uwierzcie mi - rasizm skądś musiał się wziąć. Byłem w Anglii na wakacje popracować, wyjechałem jako tolerancyjny człowiek, a wróciłem jako rasista(no, może bez przesady, nie uważam się za lepszego czy coś...). Wszędzie na ulicach czarnoskórzy drą mordę, w dupie mają robotę, są leniwi, głupi, nie ogarniają co się dzieje dookoła. Ciapaci - każdy mówi Ci jak żyć, co jest dobre co nie, namawiają Cię do wiary, a wręcz po części zmuszają. Uważają że nie muzułmanie są gorsi od Nich, i walczą o swoje prawa. O SWOJE PRAWA!? Są w obcym kraju a rządzą się jak na własnej chacie. Robią po 6cioro dzieci, biorą za to hajs, otwierają jakiś sklepik i żyją szczęśliwie, podczas gdy inne kraje muszą zapierdalać (ofc. oprócz Angoli, tam jesteś Anglikiem - nie musisz pracować a będziesz miał lepiej niż u Nas z przeciętną robotą). Więc nie pierdolcie mi tu o ksenofobii bo 95% z Was wielcy obrońcy nigdy nie spotkało kogoś z innej kultury.
Zgłoś
Avatar
xsl 2012-10-29, 13:05 6
Mam za sąsiadów witnamców - cisi ludzie, wychodzą codziennie koło 6, wracają koło 20, w lecie nawet później. Może konstruują jakiegoś atoma, ale obstawiam, że pracują. Mam też prawdziwego polaka, z krwi i kości - biały, niebieskie oczy, broda. Pije w ciągach, zalał mnie już 3 razy, odcięli mu prąd i gaz, bo nie płacił. Co tydzień awantura i rozbijanie szkła po ścianach. Sikanie w windzie też mu się zdarza. Jak znam to państwo, to utrzymuje się z zasiłków, czyli moich (naszych) podatków.
Porównując jedno i drugie, wolę wietnamców.
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-10-29, 13:09 2
Ci cali rasiści z sadola to na realu by słowem się nie odezwało. Tacy żałośni ludzie jak taki śmieć ma szanować innego jak oni nawet swojej matki nie szanują, albo jak ma szanować inna religie jak on wyśmiewa swoją religie. Żałosny smutny typowy polaczek. Po prostu są zamknięci w swoich granicach umysłowych, które nie wybiegają poza ich wieś czy miasteczko. Mówią jak im tutaj źle w tej Polsce bo murzyni im przeszkadzają. Wiem, że każdy z was co do jednego to gorszy śmieć niż ten murzyn za jakiego go uważacie.

I najlepsze to właśnie stalowyszczur taki jebany debil, który sądzi cała rase wg jednej rodziny. Co jak jedzie pijany samochodem i jebnie w drzewo to wina samochodu ?

Wiesz co jak co, ale wyjedziesz moze kiedys za granice i zobaczysz jak to o tej dumnej polsce mówią. Gorzej jak tutaj Ci pseudo rasisci na pokaz, zeby sobie piwo nawzajem dać.
Zgłoś
Avatar
Ruchacz_kopulacz 2012-10-29, 13:10 17
Może w końcu pora się ujawnić Mieszkam od ponad 10 lat w Polsce, w wieku 7 lat poszedłem do polskiej szkoły i dalej byłem w gimnazjum i liceum, obecnie studiuje w Warszawie. Co mogę powiedzieć o Polakach, którzy byli ze mną w klasie? Traktują mnie jak swojego! Czasami sobie żartują, że jak stoję pod żółtą ścianą to jestem niewidzialny , ja też z tego się śmieję, ale nie spinam dupę z tego powodu. Zapraszają mnie na imprezy lub piwo i dzięki temu dotrzymuje im tempa w piciu i nieraz przepijam ich. Polska może nie jest zbyt tolerancyjnym krajem (sam wiele razy miałem styczność z rasizmem skierowaną w moją osobę), ale znajdą się tacy ludzie, którzy nie będą Cię oceniać po kolorze skóry, wyznania i kraju z którego pochodzisz. Mieszkamy w Waszym kraju, a więc powinniśmy respektować Wasze prawo, kulturę i tradycje, a także się z Wami asymilować. Może ta strona nie jest dobra, na takie wyznania, ale może niektórzy zobaczą jak to wygląda z ,,drugiej strony".

P.S Przeglądam sadistica nieprzerwanie od czasu liceum
Zgłoś
Avatar
bigosik 2012-10-29, 13:11
Blazejekk napisał/a:


Wiesz co jak co, ale wyjedziesz moze kiedys za granice i zobaczysz jak to o tej dumnej polsce mówią. Gorzej jak tutaj Ci pseudo rasisci na pokaz, zeby sobie piwo nawzajem dać.



Życzę Tobie też tego. Tylko nie jakieś pseudo wycieczki gdzie wszyscy są mili, ale tak żebyś pożył. Jak dla mnie to Ty jesteś żałosny gdyż nie rozumiesz przekazu... Nie bądź taki gniewny człowieku, może dojrzysz kiedyś prawdę w spokoju.
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2012-10-29, 13:12 11
bigosik, dobrze prawisz chłopie, też popracowałem na obczyźnie, dzięki dobrze opanowanemu językowi i wykształceniu udało mi się uniknąć losu wielu Polaków, byłem przełożonym i miałem kilku ludzi pod sobą, mogę podać na pęczki przykładów jak wyglądają relacje z kolorowymi, spróbuj takiemu nie dać podwyżki to odrazu szantaż, że to ze względu na jego kolor skóry. Jednemu tłumaczyłem, że mycie rąk to absolutna podstawa, obcinanie paznokci pod którymi miał gówno, bo u nich papieru toaletowego się nie używa też było mu obce. Nie znają języka, podstawowych norm zachowania, brak im elementarnej wiedzy, są po prostu tępym, zmanipulowanym przez religię bydłem. Z nikim i niczym się nie liczą, nie przyjechali są asymilować, przyjechali zniszczyć nas i jeżeli ktoś dalej ma co do tego wątpliwości to niech w końcu otworzy oczy!
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-10-29, 13:13 9
@bigosik
do nich nie przemówisz, szczególnie do tępych pizd myślących jak by tu tylko wsadzić sobie czarnego kutasa w dupsko, a potem będzie płacz jak ją zabiją albo okaleczą bo miała czelność się spojżeć na innego albo go zostawić...

wielkie kurwa jak to szkoda że u nas nie ma ciapatych itp... no kurwa jedźcie se tam będziecie mieli ich pod dostatkiem, jedźcie do innych krajów, szczególnie do miast gdzie większość stanowią muslimy i poślij swoje białe dziecko do szkoły gdzie 90% to muslimy... wróci sterroryzowane psychicznie, a może nawet i pobite bo np jadło kanapkę podczas ich postu (taka sytuacja miałą miejsce w jakiejś mieścinie w Niemczech)

i nie wiem dlaczego, ale w momencie gdy azjaci przyjeżdzają do inny krajów to nie robią problemów, zakładają jakieś tam swoje interesiki, ewentualnie mafię i sobie żyją, zazwyczaj zamknięci w swoich dzielnicach/domach ale nie mają z nikim problemów, nikim nie wadzą i są w stanie sami o siebie zadbać...
jednak muzułmani i czarni jedyne co to drenują social i napierdalają jak to wszyscy na ich wiarę mają przejść, rozpierdalają miasta (zamieszki w Londynie) itp...
kurwa poczytajcie wy może wiadomości z serwisów innych krajów gdzie są doniesienia jak imigranci muzułmańscy robią rozpierdol bo kraj w którym są nie chce uznać ich prawa koranicznego jako najważniejszego...

zawsze szanowałem azjatów, głownie za ich rozwój technologiczny i osiągnięcia, do mieszkańców ameryki południowej też nic nie mam, ale kurwa czarni i araby to jest sama zaraza która robi tylko problemy wszędzie gdzie się pojawia...
Zgłoś
Avatar
Okash 2012-10-29, 13:14 1
torro napisał/a:

Co się rzuca w oczy patrząc na szkolne zdjęcia z Niemiec czy Anglii?: Wielokulturowość, tolerancja...
Co się rzuca w oczy czytając polskie komentarze?: Rasizm, ksenofobia...


...i wszechobecny hejt. Klasyk.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie