18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
RYHOO 2020-11-17, 19:05
Chuj z rudzielcem ale efekty zaprzestania wieszania na drzewach są jakie są
Zgłoś
Avatar
Cudak 2020-11-17, 19:23
Pralpunkt napisał/a:

Rudy ma zawsze przejebane, a jeszcze czarnuchy atakują go z partyzanta, mam nadzieję że zginą w jakiejś strzelaninie pod sklepem



Kwestia czasu. I to pewnie przez swoją głupotę
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2020-11-17, 20:32 1
Teraz wyobraźcie sobie tę sytuację w Polsce. Podchodzi do gościa kilku bambusów i zaczynają swoje sfawole. Chuj że rudy, ale Polak. Czujesz to, tę nienawiść...
Zgłoś
Avatar
StormLord 2020-11-17, 21:22 1
juz sobie nie pograja
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-11-18, 1:18
ale co on powiedział wcześniej temu brudnemu? Bo mówi że sorry i się brzydko śmieje pod nosem
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-11-18, 1:34

Crahd napisał/a:

Teraz wyobraźcie sobie tę sytuację w Polsce. Podchodzi do gościa kilku bambusów i zaczynają swoje sfawole. Chuj że rudy, ale Polak. Czujesz to, tę nienawiść...



Typowy zachodni europejczyk czuje pociag do dominujacego mezczyzny i zaczyna sie przebierac za kobiete aby moc im kiedys obciagnac.
Zgłoś
Avatar
e................s 2020-11-18, 2:33 1
Ja pierdolę, ale za zakurwienie komuś z partyzanta powinno się karać paralizatorem do momentu, aż delikwent się nie zeszcza w spodnie
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2020-11-19, 21:14
niestety, ale to oni właśnie ukończą studia z wyróżnieniem, za darmo i z dobrą lokatą. nikogo nie obchodzi, że ich wspólne iq, nie osiąga nawet połowy iq tego rudego. oni grają w piłkę. czyli srają w głowy fanów, a to politykom na rękę. im głupsi wyborcy, tym łatwiej się takim bydłem steruje.
Zgłoś