18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Szkolny mecz koszykówki
Flodzia • 2022-07-25, 14:00
Sędzia znokautował ojca jednego z graczy podczas bójki w trakcieszkolnego meczu koszykówki w Oklahomie. Trener jednej z drużyn został odesłany na trybuny za wejście na boisko podczas meczu co nie spodobało się rodzicom którzy próbowali siłą wpłynąć na zmianę kary.

Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2022-07-25, 15:48 11
Oczywiście małpi instynkt zadziałał i zaatakował ofiarę z zaskoczenia. Powinni mu ta rękę i pierdolić przy samym łokciu.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-07-25, 16:08 3
Strzelać do tych małp, to zbytek łaski.
Zgłoś
Avatar
Babiczko 2022-07-25, 16:18 19
Kolor skóry przypadkowy, jak zwykle.
Nigdy nie miałem pociągu, by mieszkać w Ameryce, a lata oglądania sadola tylko mnie utwierdziły w tym, że instynkt mi słusznie podpowiadał i nie ma co się pchać do tego pierdolnika.
Zgłoś
Avatar
Immortality9 2022-07-25, 16:18 1
no i dobrze. teraz rodzic pomysli 2 razy zanim wejdzie na boisko
Zgłoś
Avatar
howke 2022-07-25, 16:33 2
Wieprzki się przewracają
Zgłoś
Avatar
perun14 2022-07-25, 16:54 1
Małpi instykt, oczywiście, że czarnuch musiał z partyzanta jak w dziczy.
Zgłoś
Avatar
Lexter 2022-07-25, 17:22
Z jednej strony dobrze, że to nie biały czarnego...bo by były znowu promocje dla śniadych w Oklahomie.Tfu BLM
Zgłoś
Avatar
htp 2022-07-25, 18:08 1
Babiczko napisał/a:

Kolor skóry przypadkowy, jak zwykle.
Nigdy nie miałem pociągu, by mieszkać w Ameryce, a lata oglądania sadola tylko mnie utwierdziły w tym, że instynkt mi słusznie podpowiadał i nie ma co się pchać do tego pierdolnika.



Wyrabianie sobie opinii o świecie na podstawie sadola? Cóż za oznaka wysokiej inteligencji. Łącznie z tymi, co dali za to piwa.
Zgłoś
Avatar
ktototakianunaki 2022-07-25, 18:38 8
htp napisał/a:

Wyrabianie sobie opinii o świecie na podstawie sadola? Cóż za oznaka wysokiej inteligencji. Łącznie z tymi, co dali za to piwa.



wiesz co. ameryka upada. to co BLM robi to juz jest sila nie do zatrzymania bo lewactwo juz tam dawno przezarlo miekkie tkanki organizmu i teraz juz doszlo do kosci. oni sa juz zgubieni i nic tego nie zmieni. jesli uwazasz ze nie typ racji to jedz na wycieczce po ameryce poludniowej i polnocnej koniecznie po tych ciekawych tetniacych zyciem dzielnicach gdzie spotkasz tych brudasow. rob transmisje z nocnych wypadow koniecznie a my na sadolu bedziemy robic zaklady ile dni uda ci sie nie byc przynajmniej okradzionym;d
Zgłoś
Avatar
szejset66 2022-07-25, 20:07
3 razy przeczytałem opis i kirwa nic nie rozumiem.
Zgłoś
Avatar
URAGE 2022-07-25, 20:52
Tobiahus96 napisał/a:

Oczywiście małpi instynkt zadziałał i zaatakował ofiarę z zaskoczenia. Powinni mu ta rękę i pierdolić przy samym łokciu.



Ty tak serio uważasz, że ten grubas jest tam ofiarą, tak? Bo z pełną kulturą wszedł w czasie meczu na boisko pogadać o problemach i się mu sędzia wjebał, tak?
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-07-26, 1:06 1
A baba od podmuchu się przewróciła
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2022-07-26, 20:06
Zasysacz napisał/a:

A baba od podmuchu się przewróciła



baby zawsze sięprzewracają od podmuchu, żeby potem móc drzeć ryja, i chodzić po sądachwymuszając odszkodowania.
Zgłoś