18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
jbone 2018-06-13, 19:41 4
rosyjska klasyka

Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-13, 19:51 14
Pfff... to jakby się jakiś ślunzak czy inny kaszub dopierdolił, że normalny Polak go nie rozumie.
Gadaj normalnie.
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2018-06-13, 20:19 7
Erutlev napisał/a:

Pfff... to jakby się jakiś ślunzak czy inny kaszub dopierdolił, że normalny Polak go nie rozumie.
Gadaj normalnie.



ogólnie szkocki nie jest jakoś szczególnie trudny do zrozumienia. Za to Glaswegian (akcent ludzi z Glasgow i okolic) jest konkretnie popierdolony dla kogoś, kto ma z nim kontakt pierwszy raz (fragment w 1:12)

Zgłoś
Avatar
Essent 2018-06-13, 20:29 2
Wiecie, że u nas w Polsce jest podobnie?
Chodzi o język śląski
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-06-13, 21:20 2
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



ogólnie szkocki nie jest jakoś szczególnie trudny do zrozumienia. Za to Glaswegian (akcent ludzi z Glasgow i okolic) jest konkretnie popierdolony dla kogoś, kto ma z nim kontakt pierwszy raz (fragment w 1:12)



Stary... Zjechałem troche Szkocji nie jakos jak ekspert, paru znajomych mieszkalo tu i tam po calej Szkocji i kurwa nie ma znaczenia gdzie, a z kim prowadzisz rozmowe . W Glasgow np koles z taryfy spoko dalo sie dogadac, ale tam jest tylu pozytywnych swirow . On sam nie wiem skad po jakims tam czasie rozmow wyciaga peruke z kolorowymi wlosami (koles co wyglada na typowego ojca ze sweterkiem z Amerykanskiego snu). Na polnocy góral rozjebal mnie wiazanka, na lotnisku jegomość z dość "przeczesanym" stanem uzębienia to samo, starszy pan w takiej typowej spelunie.... Ogólnie kumpel co robil w warsztacie samochodowym najlepiej opanował ich język. Z jednej prostej przyczyny. Nie pracował tam żaden kwiatek, a srogie mordy i musiał szybko się uczyć co pierdolą. Ogólnie w podróży skupienie w rozmowie musze mieć wielkie i nie zawsze wszystko wyłapie, czasem chuja wiem . Sprawdzilem ta teorie w Aberdeen i kolesia, ktorego normalnie bez trudu rozumialem poprosilem o wiazanke jakiegoś dorzecza. Ni chuja nie wiedzialem co mowi to samo znajoma z ameryki nie mogła odpowiedzieć. Jednak jak mówiłem ekspertem nie jestem, a to moje obserwacje
Zgłoś
Avatar
biosone 2018-06-13, 23:27 3
Mieszkam w uk juz 7 lat i uwielbiam akcent szkotow to jakby ruski gadal po angielsku, i zawsze jak spotkalem szkota okazywal sie byc w chuj zajebistym ziomkiem.
Zgłoś
Avatar
utrOne 2018-06-13, 23:32
How you can be a racist to the speaker!! )
Eleven!!
Zgłoś
Avatar
e................2 2018-06-14, 1:01 1
co to za gówno
Proszę to natychmiast usunąć
Zgłoś
Avatar
Zlewek 2018-06-14, 2:09 4
@Up niestety ciebie już się nie udało usunąć...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-06-14, 10:41 11
Zgłoś
Avatar
parolpl 2018-06-14, 10:43 2
Przeczytałem szczotka vs. Alexa i myślałem, że będzie test jakiejś nowoczesnej szczotki w porównaniu z kobitą. Dopiero w połowie, jak nadal mi się filmik nie zgadzał z tytułem, doczytałem właściwie
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-06-14, 11:25 2
@~Erutlev są u siebie, i mówią jak im się podoba.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-14, 13:36 4
Wszystkie takie gadżety są chuja warte. Może za kilka lat jak je ulepszą to będą ok ale teraz szkoda kasy.
Czasem próbuję korzystać z poleceń głosowych Google i wychodzą bzdury jak program PIS.

Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



ogólnie szkocki nie jest jakoś szczególnie trudny do zrozumienia. Za to Glaswegian (akcent ludzi z Glasgow i okolic) jest konkretnie popierdolony dla kogoś, kto ma z nim kontakt pierwszy raz (fragment w 1:12)


Zastanawiające jest, że angielski jest tak podatny na akcenty.
Polskiego jakoś bardzo to nie dotyczy. W w całej Polsce wszyscy mówią podobnie oprócz oczywiście buraków ze ściany wschodniej, którzy przeciągają i wunglokopów.
Zgłoś
Avatar
mrthebenek 2018-06-14, 16:24
Jesli dogadasz sie ze szkotami to dogadasz sie z kazdym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie