18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
Avatar
CzerstWybut 2024-10-13, 14:09 1
Nome napisał/a:

nie pisdzielcu, to kloaka zaczęła się za rządów PIS, jak rządziło PO to był spokój, potem pisdzielce nasprzedawali wiz i się kurwa zaczęło, ja mieszkam na Mokotowie całe życie i to co się tu dzieje to jakiś horror



Ej... ale wizy nie są dozywotnio tylko max na rok więc co jest grane? Rozumiem ze w przyszłym roku już wyjada wszystkie ciapaje bo koalicja juz nie wpuszcza prawie od roku
Zgłoś
Avatar
pijano 2024-10-13, 14:12
miód na oczy coś pieknego, szkoda ze auto po glowie jej nie przejechalo
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-10-13, 14:37 3
pijano napisał/a:

miód na oczy coś pieknego, szkoda ze auto po glowie jej nie przejechalo



Oho, mamy debila na pokładzie.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-13, 15:11
zwierzak30 napisał/a:

Karma to suka.
A co belgowie robili w swoich koloniach? Wujek gogle wam pomoże.



Mario Vargas Llosa "Marzenie Celta".

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-10-13, 15:15
@Zinou0: a co ty myślałeś. Syf jak w Hadze.
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard 2024-10-13, 15:31 2
Nome napisał/a:

nie pisdzielcu, to kloaka zaczęła się za rządów PIS, jak rządziło PO to był spokój, potem pisdzielce nasprzedawali wiz i się kurwa zaczęło, ja mieszkam na Mokotowie całe życie i to co się tu dzieje to jakiś horror



Lewica i tak was wykończy,zasypie uchodźcami całe to tęczowo-murzyńskie miasto wraz z aktami i cyganami....nie pisze,że to dobrze ale wcale mi was i tego obrzyganego miasta nie jest szkoda😄
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-10-13, 15:35
BeardedBastard napisał/a:

Jakiego wam słoiki wybrali prezydenta takiego macie.Nie zapominajmy o tęczowych ułomach i reszcie lewarów.Taka sytuacjia jest w każdym większym mieście.



być może się mylę, ale słoiki nie mają praw wyborczych w warszafce....
to raczej rodowici postępowi warszawiacy na niego głosowali. co prawda wyboru wielkiego nie mieli, ale nadal to mieszkańcy, nie bywalcy głosują.
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard 2024-10-13, 15:38
metyoo napisał/a:

być może się mylę, ale słoiki nie mają praw wyborczych w warszafce....
to raczej rodowici postępowi warszawiacy na niego głosowali. co prawda wyboru wielkiego nie mieli, ale nadal to mieszkańcy, nie bywalcy głosują.



Słoje takie z drugiego pokolenia i cała zgraja lewicowo-oświeconych spierdolin umysłowych...tzn.postępowców😄
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-10-13, 16:37 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Trzeba ich w Polsce tak samo traktować a nawet gorzej niż oni zachowują się na ulicach europejskich miast. To jest niestety jedyna metoda by Nam na głowę nie wleźli, a jest ich już np.m w Warszawie dziesiątki tysiecy , jak nie ponad 100 000.
Wieczorami centrum Warszawy ,wygląda jak Bangladesz wymieszany z Kijowem... W chuj to przykre dla mnie jako rodowitego Warszawiaka, gdzie widziałem jak moje miasto stacza się z roku na rok w multikulturalną kloakę.



Podziękuj pisowi, wydali łącznie ponad 6 milionów wiz i nie oszukujmy się to raczej nie były wizy dla Niemców, Anglików czy Amerykanów a raczej dla całego bydła ze wschodu, bliskiego wschodu i Afryki
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-10-13, 17:09
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Trzeba ich w Polsce tak samo traktować a nawet gorzej niż oni zachowują się na ulicach europejskich miast. To jest niestety jedyna metoda by Nam na głowę nie wleźli, a jest ich już np.m w Warszawie dziesiątki tysiecy , jak nie ponad 100 000.
Wieczorami centrum Warszawy ,wygląda jak Bangladesz wymieszany z Kijowem... W chuj to przykre dla mnie jako rodowitego Warszawiaka, gdzie widziałem jak moje miasto stacza się z roku na rok w multikulturalną kloakę.



Jak se na to pozwoliliście to macie
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-10-13, 18:25
BeardedBastard napisał/a:

Słoje takie z drugiego pokolenia i cała zgraja lewicowo-oświeconych spierdolin umysłowych...tzn.postępowców😄



a powiedz mi ilu jest warsiawiaków z dziada pradziada? 30%?40?
Zgłoś
Avatar
99dfrr 2024-10-13, 18:50
Z tego co widać pani sobie trzymała torbę na ławce. Pewnie nie raczyła się przesunąć więc dostała oklep.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-13, 19:56 1
BeardedBastard napisał/a:

Lewica i tak was wykończy,zasypie uchodźcami całe to tęczowo-murzyńskie miasto wraz z aktami i cyganami....nie pisze,że to dobrze ale wcale mi was i tego obrzyganego miasta nie jest szkoda😄



to nie lewica, a janusze biznesu, już mordy piłują jacy to dobrzy pracownicy z kolumbii i azji, że ukraińcy im nie chcą za miskę ryżu pracować, PO przyhamowało wydawanie wiz to już zaczął się kwik różnych cwaniaków, także swoje pretensje adresuj właściwie

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2024-10-13, 20:41 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Trzeba ich w Polsce tak samo traktować a nawet gorzej niż oni zachowują się na ulicach europejskich miast. To jest niestety jedyna metoda by Nam na głowę nie wleźli,



Dokładnie jestem tego samego zdania. Niestety w ostatnich wyborach już wlazly nam na głowę i przegłosowały lewactwo lansujące multikulti.
Frekwencja jest kobietą czy jak to szło. Dlatego trzeba brać przykład z tej muzułmanki.
Zgłoś
Avatar
końqbent 2024-10-13, 21:43
Strasznie mi żal krawaciarzy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie