18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
Avatar
tnt18 2024-10-13, 22:42 1
Radźcie sobie. Żyję na wsi a tu spokój. Nikt za was porządku nie zrobi.
Zgłoś
Avatar
Rokko 2024-10-13, 23:04
Oj jak przykro taki syf w zastanej💩 wawce 💩 trzeba było nie głosować na rafałka pedałka to by tyle chlewu nie było. A tak to masz co chciała postępowa stolica. A raszek stolec-lica.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-10-13, 23:05
Nome napisał/a:

nie pisdzielcu, to kloaka zaczęła się za rządów PIS, jak rządziło PO to był spokój, potem pisdzielce nasprzedawali wiz i się kurwa zaczęło, ja mieszkam na Mokotowie całe życie i to co się tu dzieje to jakiś horror



I dobrze wam tak , gówniane muchy do gówna ciągnie.
Na Podlasiu spokojniutko. Takim jak ty to wyborcza wmówi że PiS sponsoruje i kk i lgbtqwertyhujwieco razem wzięte. I że teraz dobrobyt a deficyt większy w jeden rok niż pisdzielcy zrobili łącznie przez 8lat.
To teraz ten mur jest dobry na granicy czy zły? Jak wam Tusk karze myśleć? Uchodźcy to teraz biedni ludzie szukający swego miejsca na ziemi czy bandyci?
Hołownia jest teraz za cpk czy przeciwko?
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-10-14, 20:33
bardzo dobrze zajebać lewuchów śmierć lewactwu kiedyś oni tak robili w afryce teraz muszą za to zdychać jebać zachód
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-14, 22:56
pazuzu napisał/a:

Podziękuj pisowi, wydali łącznie ponad 6 milionów wiz i nie oszukujmy się to raczej nie były wizy dla Niemców, Anglików czy Amerykanów a raczej dla całego bydła ze wschodu, bliskiego wschodu i Afryki



Dziś mówili w TVN, że nie 6 milionów tylko 60, a w dodatku nie przestali jeszcze liczyć
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard 2024-10-15, 10:32
metyoo napisał/a:

a powiedz mi ilu jest warsiawiaków z dziada pradziada? 30%?40?



Może 20%,reszta to "przychodźcy"....ta cała "stolnica"zdechnie od lewactwa...
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-10-15, 13:33
Bul_od_bytu napisał/a:

Dziś mówili w TVN, że nie 6 milionów tylko 60, a w dodatku nie przestali jeszcze liczyć



Nie wiem jak tvn, ja czytam wyniki audytów NIK
Zgłoś