18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
🔥 Jeb w łeb vol 2 - teraz popularne
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-13, 11:02 89
Trzeba ich w Polsce tak samo traktować a nawet gorzej niż oni zachowują się na ulicach europejskich miast. To jest niestety jedyna metoda by Nam na głowę nie wleźli, a jest ich już np.m w Warszawie dziesiątki tysiecy , jak nie ponad 100 000.

Wieczorami centrum Warszawy ,wygląda jak Bangladesz wymieszany z Kijowem... W chuj to przykre dla mnie jako rodowitego Warszawiaka, gdzie widziałem jak moje miasto stacza się z roku na rok w multikulturalną kloakę.
Zgłoś
Avatar
Lok 2024-10-13, 11:17 2
Najgorsze że smartfona chuj szczelił
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard 2024-10-13, 12:23 35
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Trzeba ich w Polsce tak samo traktować a nawet gorzej niż oni zachowują się na ulicach europejskich miast. To jest niestety jedyna metoda by Nam na głowę nie wleźli, a jest ich już np.m w Warszawie dziesiątki tysiecy , jak nie ponad 100 000.
Wieczorami centrum Warszawy ,wygląda jak Bangladesz wymieszany z Kijowem... W chuj to przykre dla mnie jako rodowitego Warszawiaka, gdzie widziałem jak moje miasto stacza się z roku na rok w multikulturalną kloakę.



Jakiego wam słoiki wybrali prezydenta takiego macie.Nie zapominajmy o tęczowych ułomach i reszcie lewarów.Taka sytuacjia jest w każdym większym mieście.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-13, 12:27 15
BeardedBastard napisał/a:

Jakiego wam słoiki wybrali prezydenta takiego macie.Nie zapominajmy o tęczowych ułomach i reszcie lewarów.Taka sytuacjia jest w każdym większym mieście.



Masz rację.
Zgłoś
Avatar
Zinou0 2024-10-13, 12:49 8
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Trzeba ich w Polsce tak samo traktować a nawet gorzej niż oni zachowują się na ulicach europejskich miast. To jest niestety jedyna metoda by Nam na głowę nie wleźli, a jest ich już np.m w Warszawie dziesiątki tysiecy , jak nie ponad 100 000.
Wieczorami centrum Warszawy ,wygląda jak Bangladesz wymieszany z Kijowem... W chuj to przykre dla mnie jako rodowitego Warszawiaka, gdzie widziałem jak moje miasto stacza się z roku na rok w multikulturalną kloakę.



Serio taki burdel w Warszawie?
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-10-13, 12:56 15
Karma to suka.



[ Dodano: 2024-10-13, 12:57 ]
A co belgowie robili w swoich koloniach? Wujek gogle wam pomoże.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-13, 12:59 15
Zinou0 napisał/a:

Serio taki burdel w Warszawie?



Tak, kacapski w każdej odmianie słychać dosłownie wszedzie na ulicy, w żabkach, biedronkach,lidlach, tramwajach, autobusach w metrze...

A od piątku do niedzieli centrum miasta jest przez nich wręcz opanowane...

Idąc np. w piątek wieczorem po ul . Chmielnej (deptak taki) trudno na prawdę język polski usłyszeć !!! Polaków jakieś max 30%... Dominują w łikendy w centrum dwie nacje, kacapska i ciapata.

Polsko ! proszę nie umieraj
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-13, 13:04 11
BeardedBastard napisał/a:

Jakiego wam słoiki wybrali prezydenta takiego macie.Nie zapominajmy o tęczowych ułomach i reszcie lewarów.Taka sytuacjia jest w każdym większym mieście.



nie pisdzielcu, to kloaka zaczęła się za rządów PIS, jak rządziło PO to był spokój, potem pisdzielce nasprzedawali wiz i się kurwa zaczęło, ja mieszkam na Mokotowie całe życie i to co się tu dzieje to jakiś horror

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-13, 13:07 15
Nome napisał/a:

pisdzielce nasprzedawali wiz i się kurwa zaczęło, ja mieszkam na Mokotowie całe życie i to co się tu dzieje to jakiś horror



Zgadza się. Musze nadmienić że ani PO ani PIS to nie moja bajka ale to się zaczęło lawinowo za czasów rządów PIS. To są fakty.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-10-13, 13:10 4
Nome napisał/a:

nie pisdzielcu, to kloaka zaczęła się za rządów PIS, jak rządziło PO to był spokój, potem pisdzielce nasprzedawali wiz i się kurwa zaczęło, ja mieszkam na Mokotowie całe życie i to co się tu dzieje to jakiś horror



Co kurwa sławny Mokotów nie potrafi "ugościć " przyjezdnych toż to kurwa skandal jak dla mnie
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-13, 13:12 5
zwierzak30 napisał/a:

Karma to suka.
A co belgowie robili w swoich koloniach? Wujek gogle wam pomoże.



co do belgów to ja potwierdzam, że chuje, kiedyś mój szef mi opowiadał, jak jeździł do belgii w latach dziewięćdziesiątych, kupował u nich dużo, zostawiał w chuj kasy, a oni traktowali go jak śmiecia, kiedyś zapytał się jakiegoś belga, czemu są takimi chujami, a on mu na to: no wiesz, belgia to było mocarstwo kolonialne, trudno niektórym zapomnieć!
także wpierdol im się należy, żeby nie zapomnieli

[ Dodano 2024-10-13, 13:15 ]
silwerbalk napisał/a:

Co kurwa sławny Mokotów nie potrafi "ugościć " przyjezdnych toż to kurwa skandal jak dla mnie


ja mieszkam na Górnym Mokotowie, pretensje do Dolnego Mokotowa... ale sumie to chłopaki z dolnego wyjechali gdzieś... a na ich miejsce posprowadzali się Ukraińcy i ciapaci

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-13, 13:19 3
silwerbalk napisał/a:

Co kurwa sławny Mokotów nie potrafi "ugościć " przyjezdnych toż to kurwa skandal jak dla mnie



Robimy co możemy....

( @Nome ja też Mokotów ale dolny, przesadzasz, jeszcze trochę wiary prawilnej na dolnym jest)

ale to jest kropla w morzu potrzeb...
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-10-13, 13:36
Ale z tego co widać to nie atakowała jej dalej jak to zawsze robią te ciapaki więc chuj wi o co poszło
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-10-13, 14:03
Z frajerami się pieścić, zasłużyła na wszystko co ją spotkało, bo nie umie obronić nawet siebie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie