18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:43
Avatar
aligator 2024-10-14, 10:21
O kurka najgorsze że zapomniał zamknąć pakę …
Zgłoś
Avatar
WieszCo 2024-10-14, 12:27
Ale się butloszczoch zesraly do mnie pod postem. Nawet mi was nie jest żal. Jak mnie izba z wami pomylić? Wstyd.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-10-14, 12:56 1
Może akurat miał kaca i właśnie zapijał wędzone szproty mlekiem, więc nie zauważył przeszkody? Trochę wyrozumiałości.
Zgłoś
Avatar
Blvckie 2024-10-14, 13:21
Butloszczoch pewnie srał w kabinie do słoika po biosie, a pauza się już skończyła to trzeba było jechać w trasę bo bułek braknie i papieru toaletowego cywilizowanej części społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
kwas79 2024-10-14, 15:45
Ten to pewnie jakiś długodystansowiec, bo na naczepie 2 mauzery. Pewnie jeden do kąpania, a drugi na siku. Potem na odwrót.
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2024-10-14, 16:57
metyoo napisał/a:

ale woesz, że to tylko finansowanie, a egzamin nie jest w to wliczony i tak trzeba o zdać? to ta jakby powiedzieć, że jeździć autem nie umiesz, bo starzy ci na prawko dali! trzymając się jest logiki to jakieś 80-90% kierowców na drodze nie umie jeździć!



Ty podstawówkę skończyłeś zaocznie? Idź do logopedy i napisz poprawnie.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-10-14, 17:08
Ryju1983 napisał/a:

Ty podstawówkę skończyłeś zaocznie? Idź do logopedy i napisz poprawnie.



ty to chyba kończyłeś ją eksternistycznie! zanim zaczniesz się wymądrzać, sprawdź, czym zajmuje się logopeda!
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2024-10-14, 19:46
metyoo napisał/a:

ty to chyba kończyłeś ją eksternistycznie! zanim zaczniesz się wymądrzać, sprawdź, czym zajmuje się logopeda!



Wiem czym zajmuję się logopeda. Właśnie takimi bełkotami które wcześniej napisałeś . No właśnie sprawdź sobie czym się zajmuję logopeda.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-10-14, 19:50
Ryju1983 napisał/a:

Wiem czym zajmuję się logopeda. Właśnie takimi bełkotami które wcześniej napisałeś . No właśnie sprawdź sobie czym się zajmuję logopeda.


czyli nie wiesz! ile z tego, co napisałem słyszałeś, a ile przeczytałeś?
Zgłoś
Avatar
guliusz Wczoraj 0:14
Co oznacza słowo butloszczoch? , czyżby to , że leniwy pampersiarz szcza i sra podczas jazdy do butelek , bo mu sie nie chce jak cywilizowanemu kierowcy stanąć na parkingu i pójść za potrzebą? . Co za tępe huje
Zgłoś
Avatar
WALDEK-SZOFER-ZAWODOWY Wczoraj 18:19
@turor: Biznesem z wykopu Potrzep sobie jeszcze do swojego ego
Zgłoś
Avatar
turor Wczoraj 18:50 1
guliusz napisał/a:

Co oznacza słowo butloszczoch? , czyżby to , że leniwy pampersiarz szcza i sra podczas jazdy do butelek , bo mu sie nie chce jak cywilizowanemu kierowcy stanąć na parkingu i pójść za potrzebą? . Co za tępe huje



Jak już się zatrzyma to sra i szczy na koło, nawet jak do kibla ma kilka kroków.
Zgłoś